User
Pass
2FA
 
 

Hunter vs hunter

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1065
ROCKED

[Rocked-_-"]



Status: Offline
(since 21-02-2017 15:26)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 134.3
Votes: 3

 
Post Posted: 29-04-2012, 10:46:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o nelamurire,nu pot sa bat hunteru' nici de-o culoare:| Daca imi poate spune cineva niste ideei cum/cand sa dau anumite speeluri si alte chesti sa pot sa bat hunteru'.i-as fi recunoscator. Multumesc. Sa aveti o zi frumoasa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trixu

[FAN FROSTER]



Status: Offline
(since 21-06-2016 12:42)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 24, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 28.6
Votes: 5

 
Post Posted: 29-04-2012, 20:01:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E greu.. conteaza mult gearul.. daca respectivul e MM, singurul sfat ar fi sa eviti sa primesti aimedshot (feign death, detterence, monkeystun)... nu uiita de Roar of Sacrifice, de Master's Call, foloseste-ti trapurile, Scare Beast pe Petul lui mereu, tine cont ca daca mai ai nevoie de un monkeystun, sau un roar of sacrifice poti scoate cealalta maimuta(asta in cazul in care ai 2, asa cum ar fi cel mai bine).
Daca e survival e easywin..
Daca e BM... e foarte greu, tinand cont de faptul ca in Bestial Wrath petu nu ia scarebeast sau alt CC si da un damage INFERNAL, singura solutie pe care eu o vad, desi e posibil sa ma insel, e sa stai in detterence pana trece Bestial Wrathu ( o sa fie nevoie de 2 detterenceuri ), apoi Scare Beast pe pet si nuke the hunter ^^.

Cam asta e in teorie, acum depinde foarte mult de cum joaca hunterul respectiv. Adapteaza-te.

LE: Am uitat ceva. Daca petul tau a luat scarebeast poti sa ii dai Dismiss(NU ABANDON) si sa il scoti iar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-07-2024, 18:00:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x