User
Pass
2FA
 
 

I Just Crit in My Pants LK showdown 25n :)
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message8150
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 11-08-2011, 16:43:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Nr 1.: Puteai sa nu bugui MD si sa POSTEZI videoul stii?
Nr. 2: Multi stateau prea departe de shambling(inclusiv tu), like merg 2 km sa ajungi la dispel?
Nr. 3: Aveti obsesii sado-masochiste in a chinuii healerii la infest in p2 de stati imprastiati asa si sa nu aveti nici timp sa omorati valks cand ii ia ca sunt prea aproape de margine?

All in all, random gameplay and carried by buff.

mi.ai luat cuvintele din gura, dar na daca spui ceva o sa fii "hater"


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 11-08-2011, 17:06:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
All in all, random gameplay and carried by buff.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zooas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2011 13:37)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 12-08-2011, 09:32:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

radicallyftw wrote:
pff o guilda nu o sa vad pe freakz care da jos valkirele.


Asta pentru daca ai stii pe ce lume traiesti si ce e ala wow , ti-ai da seama ca ''valkirele'' sunt buguite.Si te invit sa faci tu un film in care omori ''valkirele'' , ca altceva inafara sa suferi degeaba nu prea esti capabil.
@ Arkin v-a cam batut defile la event -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-08-2011, 11:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GG pt movie, keep up the good work.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 12-08-2011, 12:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zooas wrote:
radicallyftw wrote:
pff o guilda nu o sa vad pe freakz care da jos valkirele.


Asta pentru daca ai stii pe ce lume traiesti si ce e ala wow , ti-ai da seama ca ''valkirele'' sunt buguite.Si te invit sa faci tu un film in care omori ''valkirele'' , ca altceva inafara sa suferi degeaba nu prea esti capabil.

Nu sufar, dar un movie vs lk pe freakz, e doar "show and tell", vrei sa sufar? okei missdirect buguit la hunter urata treaba, cam asta e singura shansa sa treci de faza cu valkirile buguite, burst nesimntit si missdirect buguit sa nu se piarda agroo, de tactica nu mai spun vine infestu si voi stati despartiti pe toata platforma, prima faza aveti diseaseu si il pasati de la unu la altu= prea departe de shamley.
Practic tot ce iti trebuie pentru lk 25 N pe freakz sunt 1 2 dispelleri si un burst nesimntit sa treci mai repede de faza 2 sa nu iti ia valkira 6 oameni( din aia 6 sa nu fie nici unu hunter warr lock, cu toate ca si atunci e posibil sal dai jos si cu 6 morti- de stiau aia din paragon secretu:)) faceau first try lk down).
Ma rog welcome in randu guildeilor care fac un boss fara cea mai grea faza(faze2). GG for the movie.


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 12-08-2011, 15:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Nr 1.: Puteai sa nu bugui MD si sa POSTEZI videoul stii?
Nr. 2: Multi stateau prea departe de shambling(inclusiv tu), like merg 2 km sa ajungi la dispel?
Nr. 3: Aveti obsesii sado-mashochiste in a chinuii healerii la infest in p2 de stati imprastiati asa si sa nu aveti nici timp sa omorati valks cand ii ia ca sunt prea aproape de margine?

All in all, random gameplay and carried by buff.


Toate cele spus de tine mai sus...incearca sa ne faca pe noi sa parem mediocrii... ia gandestete cine a iesit pe ultimul loc la Eventul PvE? wow...GMs and Donors oare dc... 25 de oameni Full gear locul 4/4 don't know... Random gameplay...and carried by buff ... so go away and cry somewhere else. Asta nu e un atac.. e doar adevarul ...huh -

1. Not my problem fix it -
2. Infestul poate fi scos de la 40y ceea ce inseamana destul nu trebuie sa stam toti la un loc ...nu stiu ce ai vazut tu dar e problema ta
3. In faza a 2-a revin...nu e nevoie sa fi langa healer...avand in vedere ca sunt 3 dispel... cam cat de greu e sa ai 2 prieast + 1 pally care dau dispel...exuberant cata nepasare ai dovedit...scriind acelasi lucru de 2 ori...ahh si sa nu uit sa faci tu aici LK si sa omori Valks sa te vad ( Nu ia CC).

Acum presupun ca o sa vina un raspuns fulgerator prin care sa iti demonstrezi capabilitatile ... daca citesti asta nu o fa oricum nu il voi citi nu meriti asta -
Nu in ultimul rand.. Sado-maso e o jignire...lucru pe care nu ti-l permit...daca tot iti dai cu parearea de acum inainte fa-o intr-un mod constructiv...nu jignitor

Pace! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-08-2011, 17:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si din moment ce asta e sectiunea "Filme WoW" ar trebui sa iti dai cu parerea in legatura cu modul in care a fost facut filmul(efecte, calitate, etc.). Pentru ce ai scris mai sus exista alte sectiuni dedicate: "Discutii despre guildele de la alianta care nu pot face nici ICC25N", "Lich King QQ", "Recrutam playeri PRO care sa ne ajute sa facem LK" si multe altele. Arunca o privire pe acolo, s-ar putea sa fie chiar genul de forum pe care il cauti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 12-08-2011, 18:34:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Si din moment ce asta e sectiunea "Filme WoW" ar trebui sa iti dai cu parerea in legatura cu modul in care a fost facut filmul(efecte, calitate, etc.). Pentru ce ai scris mai sus exista alte sectiuni dedicate: "Discutii despre guildele de la alianta care nu pot face nici ICC25N", "Lich King QQ", "Recrutam playeri PRO care sa ne ajute sa facem LK" si multe altele. Arunca o privire pe acolo, s-ar putea sa fie chiar genul de forum pe care il cauti.

Efecte, calitate,....ai uitat ce e cel mai important GAMEPLAY/Tactics/skill toate la un loc dau acel "entertainment, nu vreau sa ma uit la un film de wow ca la Avatar, prefer sa ma uit la un film de wow ca la The Shawshank Redemption, fiecare cu opinia lui, filmu e facut sa dovedeasca ca si ei pot face lk 25 n, bravo lor, wanna prove a point? faceti.l fara exploits si poate atunci veti primii mai mult decat respectul meu./cheers


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1


Last edited by radicallyftw on 12-08-2011, 18:35:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 12-08-2011, 18:34:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
2. Infestul poate fi scos de la 40y ceea ce inseamana destul nu trebuie sa stam toti la un loc ...nu stiu ce ai vazut tu dar e problema t


Ala e necrotic plague si din nou te bat game mechanics. Necroticu nu are 40 yards faci stacks de la dispel pe lk->creste dmg la lk, dar cu buffu ofc ca nu simtiti ca sunteti pro.


Quote:
3. In faza a 2-a revin...nu e nevoie sa fi langa healer...avand in vedere ca sunt 3 dispel... cam cat de greu e sa ai 2 prieast + 1 pally care dau dispel..


DIspel la infest? - My point is proven.


O sa aud despre acest event si peste 2 ani O.o, presupun ca daca eram in divide imi ziceai ca a fost gm power ca eram in raid si am pus 10 sec aiurea nu?



Last edited by Alexander0810 on 12-08-2011, 18:38:12; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 12-08-2011, 18:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Quote:
3. In faza a 2-a revin...nu e nevoie sa fi langa healer...avand in vedere ca sunt 3 dispel... cam cat de greu e sa ai 2 prieast + 1 pally care dau dispel..


DIspel la infest? - My point is proven.

cum am spus, nu ai nevoie de "tactics" sau mai stiu eu " skill", pe freakz lk se face cu super gear, 3 dispelleri si 2 missdirecturi buguite, ei nu stiu de ce trebuie sa stai aproape de shamley cu diseaseu... trist, si mai trist e ca in faza 2 nici nu ar trebui sa mai fie diseaseu doar infest, dar na ei dau "dispell" la infest...SurpriseSurprise repet paragon sa ia lectii.


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 12-08-2011, 18:53:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are sens sa ma chinui sa va fac sa intelegeti Disease-ului i se da dispel in momentul cand moare shamblingul... altceva? ( poate nu m-am exprimat eu pe intelesu vostru)

https://youtube.com/watch?v=CVLSV7EL3Hc:

=> here you go - explicatie ... now go away

Alexander0810 wrote:
Quote:
2. Infestul poate fi scos de la 40y ceea ce inseamana destul nu trebuie sa stam toti la un loc ...nu stiu ce ai vazut tu dar e problema t


Ala e necrotic plague si din nou te bat game mechanics. Necroticu nu are 40 yards faci stacks de la dispel pe lk->creste dmg la lk, dar cu buffu ofc ca nu simtiti ca sunteti pro.


Quote:
3. In faza a 2-a revin...nu e nevoie sa fi langa healer...avand in vedere ca sunt 3 dispel... cam cat de greu e sa ai 2 prieast + 1 pally care dau dispel..


DIspel la infest? - My point is proven.


O sa aud despre acest event si peste 2 ani O.o, presupun ca daca eram in divide imi ziceai ca a fost gm power ca eram in raid si am pus 10 sec aiurea nu?


Ai fost acolo ai dat rateu alaturi de o guilda Full gear.. iti meriti soarta - now please can we stop this? nu imi place sa port conversatii in care ne contrazicem fara a avea un punct comun de discutie





Last edited by WubTheArrow on 12-08-2011, 18:57:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 12-08-2011, 18:54:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai zis ca nu imi dai reply, what happened?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 12-08-2011, 18:58:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Ai zis ca nu imi dai reply, what happened?


Insistentele ti-au fost rasplatite - am zis sa nu te las asa ... avand in vedere ca ai vorbit frumos pe wisp



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 12-08-2011, 19:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg ce ai vrut sa arati cu tutorialu ala de lk 25 n?
tutorialu spune/arata exact ce ti.a zis Alexander, raidu trebuie sa stea apropiat de shamley in prima faza pentru dispell, si da e dispell la desease nu la infest cum ai spus tu ca faci in faza 2, ai vrut sa faci pe cineva de ras ca nu a castigat un event sau mai stiu eu ce, dar ai dovedit doar ca habar nu ai cei ala lk 25n.


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 12-08-2011, 19:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ultima data... tu ce cauti aici? si cine discuta cu tine?

Am pus tutorialul ca sa te simti tu bine - astfel speram sa nu mai prmesc intrebari tampite -

Nu incerc sa il fac de ras... incercam sa ii scot in evidenta simpla idee ca lui i se pare mediocru ceea ce am facut noi dar la event...au iesit in urma noastra that's all -

Eu nu caut cearta / Flame dar se pare ca tu asta vrei ... am incheiat daca mai altceva de spus te rog nu mai spama aici...ai privat discutam acolo -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 30-09-2024, 00:26:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x