User
Pass
2FA
 
 

IRESPONSABILI
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message9645
Spinner

[Scary Is Near !]



Status: Offline
(since 25-07-2016 18:38)
Joined: 28 Jul 2010
Posts: 87, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 11

 
Post Posted: 05-01-2014, 16:26:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O intrebare mai am Zohl , cum l-ati ales pe raster responsabil de pvp ? Ati intrebat " cine vrea sa se ocupe de pvp ? " si el a zis " eu " ? sau cum mai exact .. eu unu nu vad nici o dovada ca ar fi competent sa se ocupe de pvp ... just sayin' ....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 05-01-2014, 16:35:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spinner wrote:
O intrebare mai am Zohl , cum l-ati ales pe raster responsabil de pvp ? Ati intrebat " cine vrea sa se ocupe de pvp ? " si el a zis " eu " ? sau cum mai exact .. eu unu nu vad nici o dovada ca ar fi competent sa se ocupe de pvp ... just sayin' ....

Asta o pot confirma si eu si inca vreo cativa playeri decenti... Raster nu cunoaste mecanica jocului, tactici spells etc dar totusi vine si se da cocos in orice topic si vrea sa arate ca noi suntem prosti si vine el sa ne lumineze calea intunecata a prostiei, deci sigur nu e el in masura sa isi dea cu parerea despre ceva, mai ales in topics de genul cu bugs/exploits w/e mai delicate.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trilulilu

[最好 ]



Status: Offline
(since 04-07-2016 09:54)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 975, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 203.3
Votes: 39

         
Post Posted: 05-01-2014, 16:53:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
Spinner wrote:
O intrebare mai am Zohl , cum l-ati ales pe raster responsabil de pvp ? Ati intrebat " cine vrea sa se ocupe de pvp ? " si el a zis " eu " ? sau cum mai exact .. eu unu nu vad nici o dovada ca ar fi competent sa se ocupe de pvp ... just sayin' ....

Asta o pot confirma si eu si inca vreo cativa playeri decenti... Raster nu cunoaste mecanica jocului, tactici spells etc dar totusi vine si se da cocos in orice topic si vrea sa arate ca noi suntem prosti si vine el sa ne lumineze calea intunecata a prostiei, deci sigur nu e el in masura sa isi dea cu parerea despre ceva, mai ales in topics de genul cu bugs/exploits w/e mai delicate.

Cunoaste foarte bn mecanica jocului -). La penultimul event cand moldavians au picat vs cuzi/speqt/rahun si faceau abuse (stateau cu spatele in perete gen ) Raster le-a deschis ochii la rogues ca ei trebuiau sa stie ca daca da shadowstep ii da in mijlocul arenei. Asta a fost doar un exemplu din majoritatea perlelor spuse de el si nu numai .



You know the legend . You dont know the story

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 05-01-2014, 16:57:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce abuse ii ala ca stai cu spatele la perete - ? maine, poimaine aud ca nici fake n-ai voie -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 05-01-2014, 16:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trilulilu wrote:
armand2oo2 wrote:
Spinner wrote:
O intrebare mai am Zohl , cum l-ati ales pe raster responsabil de pvp ? Ati intrebat " cine vrea sa se ocupe de pvp ? " si el a zis " eu " ? sau cum mai exact .. eu unu nu vad nici o dovada ca ar fi competent sa se ocupe de pvp ... just sayin' ....

Asta o pot confirma si eu si inca vreo cativa playeri decenti... Raster nu cunoaste mecanica jocului, tactici spells etc dar totusi vine si se da cocos in orice topic si vrea sa arate ca noi suntem prosti si vine el sa ne lumineze calea intunecata a prostiei, deci sigur nu e el in masura sa isi dea cu parerea despre ceva, mai ales in topics de genul cu bugs/exploits w/e mai delicate.

Cunoaste foarte bn mecanica jocului -). La penultimul event cand moldavians au picat vs cuzi/speqt/rahun si faceau abuse (stateau cu spatele in perete gen ) Raster le-a deschis ochii la rogues ca ei trebuiau sa stie ca daca da shadowstep ii da in mijlocul arenei. Asta a fost doar un exemplu din majoritatea perlelor spuse de el si nu numai .

Sau ca thrownul pierde durability cuz... rogue/war arunca cu el si mai cade pe jos si se toceste, a asta a fost perla carierei lui de giem, oricum sunt multe chestii care dovedesc ca nu e apt sa fie "Judecator in probleme PvP"




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 05-01-2014, 16:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Marvelouz wrote:
Ce abuse ii ala ca stai cu spatele la perete - ? maine, poimaine aud ca nici fake n-ai voie -


Freakz: MOLDOVENII SUNT VINOVATI

@fair aia era valabila odata de mult Raised eyebrow



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trilulilu

[最好 ]



Status: Offline
(since 04-07-2016 09:54)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 975, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 203.3
Votes: 39

         
Post Posted: 05-01-2014, 17:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Marvelouz wrote:
Ce abuse ii ala ca stai cu spatele la perete - ? maine, poimaine aud ca nici fake n-ai voie -

Aici daca stai asa un rogue nu poate sa te atace in schimb pe blizz puteau . Aici daca dai shs pe acel player care sta cu spatele te da in mijlocul arenei. Cam asta e abuse-ul . Daca nu crezi joaca putin rogue sa vezi cum e -
E bn k nu esti moldovean Bosutai -



You know the legend . You dont know the story

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NoNameGlad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2019 18:02)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 357, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 201.2
Votes: 25

 
Post Posted: 05-01-2014, 17:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Marvelouz wrote:
Ce abuse ii ala ca stai cu spatele la perete - ? maine, poimaine aud ca nici fake n-ai voie -


Ce abuse e ala ? Simplu, dai shadowstep, cazi sub harta. Si asta se stie si se foloseste. Sau pe langa asta daca stai efectiv cu fundul in perete nu pot da backstab desi ar trebui sa dau de la unghi de 180 de grade, totusi nu merge. Sa nu mai vorbesc de minunatele faze cand spells nu afecteaza cu nimic playerul daca e in perete / la colt.

Alt ceva inteligent mai ai de zis ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 05-01-2014, 17:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:
Marvelouz wrote:
Ce abuse ii ala ca stai cu spatele la perete - ? maine, poimaine aud ca nici fake n-ai voie -


Freakz: MOLDOVENII SUNT VINOVATI

@fair aia era valabila odata de mult Raised eyebrow

DE MULT, bravo. dar pe 4.3.4 stii ce zic, patchu ala pe care suntem nu se toceste thrownul, maine poimaine o sa fii de acord ca are dreptate ca freedom ar putea scoate stun pe retri ( doar exemplu n`a spus astA, desi nu m`a mira sa zica 3.3.5 stuff...)
Si ca sa fiu on-topic multe vrajitorii se intampla de la spellque, nu stiu daca e cazul lui turbo nu joc clasa cu spells fara cds, dar ca ret intru in arena nici nu mi se incarca bine loadin screen si eu am Wings UP fara sa stiu de ce Thinking




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 05-01-2014, 17:06:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa-l repare, eu ce sa le fac -. doar n-ai sta full stunlock doar pentru ca pe blizz nu mergea faza asta, suntem pe frekz.
P.S: Sa nu aveti impresia ca ii iau apararea lu moldova, cu siguranta e ceva dubios la chestia AIA




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 05-01-2014, 17:07:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii tu despre ce e vorba -)

Btw ar trebui sa LUATI ODATA O PAUZA SAU SA ADUCETIO EXPLICATIE PENTRU DIFERENTA DE TIMP DIN PRIMUL SS (repet masina timpului e doar la moldoveni). Raised eyebrow



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 05-01-2014, 17:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NoNameGlad wrote:
Marvelouz wrote:
Ce abuse ii ala ca stai cu spatele la perete - ? maine, poimaine aud ca nici fake n-ai voie -


Ce abuse e ala ? Simplu, dai shadowstep, cazi sub harta. Si asta se stie si se foloseste. Sau pe langa asta daca stai efectiv cu fundul in perete nu pot da backstab desi ar trebui sa dau de la unghi de 180 de grade, totusi nu merge. Sa nu mai vorbesc de minunatele faze cand spells nu afecteaza cu nimic playerul daca e in perete / la colt.

Alt ceva inteligent mai ai de zis ?


Prea putin ma apasa ca sari tu sub harta, joaca la hemorrage si l2p




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-01-2014, 17:11:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sometimes...i wish i could become a MOLDOVEAN Sigh
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-01-2014, 17:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca din seria spellqueue si pentru ca GCD, cand a fost introdus spellqueue eu pe hunter, spamand arcane shot ca animalu, dadeam si cate 3 arcane shoturi in acelas GLOBAL COOLDOWN, culmea, fara sa imi consume focus (toata lumea a jucat hunter beast mastery in acea zi trololo), dupa aceea a fost introdus hotfixul la spellqueue.

Sunt destul de sigur ca acest lucru inca se poate realiza, dar nu am incercat deoarece ma enerveaza spellqueue in general + nu imi folosea decat pe hunter, pe care nu prea il joc.

Sigur este o combinatie de latency settings, impreuna cu spellqueue activat care a adus la acest lucru :<



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NoNameGlad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2019 18:02)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 357, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 201.2
Votes: 25

 
Post Posted: 05-01-2014, 17:16:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bossutai wrote:

Btw ar trebui sa LUATI ODATA O PAUZA SAU SA ADUCETIO EXPLICATIE PENTRU DIFERENTA DE TIMP DIN PRIMUL SS (repet masina timpului e doar la moldoveni). Raised eyebrow


Nici tu nu stii sa citesti un combat log ? Al 2-lea screenshot este defapt primul iar primul screenshot este al 2-lea. Easy ? Simple as that ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 05 January 2014 21:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 05-06-2024, 10:23:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password