User
Pass
2FA
 
 

Idee
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message6634
Solu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 18:16)
Joined: 27 Jan 2017
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 38.6
Votes: 1

Post Posted: 04-12-2017, 15:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Treaba este clara...lumea iubeste legion....dar eu sunt de parere ca s-ar putea face mici modificari pe mop...ca de exeplu..mpc repair si guild vauld la fiecare bosi....lumea se satura sa tot dea leave si sa fie reinvitata pentru asi repara itemele....de asemeni daca s-ar putea ca timeless island sa devina zona comuna ci nu zona farm players aliance/horde (este zona de farm items si coins) lumea incerca sa se echipeze nu sa stea de pvp cum zic multi...ar mai fi o idee sa urcam un pic dropul la iteme..nu cu mult ...si de asemeni la instantele mici sa se scada cu un 20% cel mult damage-ul de la bosi ma refer la (Mogu-shan,ToeS si ToT) ..sunt multi care vor sa se echipeze si nu pot deoarece la un raid de tot 10n se cere ilvl 550 ceea ce ar trebui sa se ceara in soo 10n ...si ar mai fi o idee buna sa urcam un pic limita saptamanala la valor pana la 2000...macar o perioada de timp...pana cand expansionul MOP revine la viata....si mici eventuri saptamanale cu mici premii..."sa le scoatem playerilor in evidenta" noile schimbari....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nukun osk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2019 18:58)
Joined: 21 Jun 2017
Posts: 31, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 1

 
Post Posted: 14-12-2017, 10:04:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar va faceti sperante ca o sa revina serveru de MOP?- Ar fi frumos sa aveti dreptate.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Solu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 18:16)
Joined: 27 Jan 2017
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 38.6
Votes: 1

Post Posted: 14-12-2017, 18:25:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai sa vezi cum o sa revina lumea dupa noile modificari....si in plus am inceput sa fac si cv raiduri cu cei mai mici in ilvl .....asta ca sa demonstrez ca nu stau de pomana si incerc sa ridic un pic moralul oamenilor.....am auzit multe sugestii de la playeri.....insa nu se poate pune in aplicare .....spre dezamagirea mea la cele 4 raiduri facute de mine....jumate din raid isi faceau de cap.....ce vreau sa zic este ca multi playeri sunt dezordonati si nu ascuta ce li se spune....dar macar sa fie atenti si sa bage la capatana....dp parerea mea mop-ul a fost si este cea mai reusita expansiune pana acuma.....afara de 3.3.5a....care la fel este geanial conceput...


Last edited by Solu on 16-12-2017, 17:01:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nukun osk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2019 18:58)
Joined: 21 Jun 2017
Posts: 31, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 1

 
Post Posted: 15-12-2017, 11:31:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unu personal as juca mai mult pe MOP decat pe LEGION pentru ca PVP.(PUNCT)
da cu 30 playeri online...csf,n-ai csf...dau cu LEGION pana se intampla ceva cu MOPU

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Solu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2019 18:16)
Joined: 27 Jan 2017
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 38.6
Votes: 1

Post Posted: 16-12-2017, 17:06:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in pvp sunt multe de reparat sincer pe mop...dar momentan se lucreaza la multe chestii pe mop...si in curand vor fi implementate noile modificari pentru raiduri...speram sa isi revina popularitatea realmului mop cu aceste modificari aduse ....si tot odata am sa pregatesc si niste raiduri ptr Learning Scripts...ca sunt multi care nici macar nu au habar ce trebuie facut la bosi...sau multi care zic ca stiu dar mor in raiduri....sper sa fie util pentru multi playeri..

 
Staff message (Juhziz):
 
E a 3-a oara cand iti editez postul. Nu mai scrie tot textul colorat, eventual doar ce trebuie sa iasa in evidenta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IzzyCelRau

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2021 19:15)
Joined: 06 Jun 2015
Posts: 301, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -156.1
Votes: 19

 
Post Posted: 06-01-2018, 01:50:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasand la o parte posturile amuzante de ^ - Shocker te sfatuiesc sa bagi WoTLK instant lvl 70(deci scapi de toate belele cu scripts) si nu trebuie sa te uiti la parerea altora... wotlk era cel mai bun server.....
Si chiar ar mai merge si cataclysm ca la fel era cea mai tare versiune la tine 406 sau 434 nu conteaza. Succes.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 27-04-2024, 22:48:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x