User
Pass
2FA
 
 

Imba
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4773
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 16:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai bine este asa: scoate pluginul de blind, si va folositi doar de demo si poze. Unii dau blind fara sa vada daca jucatorul face ceva sau nu, el asteapta sa apara confirmarea ca a facut frag dupa blind. Sa ma fereasca dumnezeu sa iau blind si sa aud jucatori in fata ca si cu blind (sau eventual full flash in ochi) trag si de multe ori cad capete...
Puneti adminii la treaba doar prin ss si demo. Asa e pe celalalt server, asa a fost si in fosta mea comunitate de acum jumate de an. Asa se vad adminii cu experienta.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 06-04-2011, 16:50:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ii bun...scz at 2in1..-)

Posturi unite automat, 06-04-2011, 17:50:23

Akkan wrote:
Cel mai bine este asa: scoate pluginul de blind, si va folositi doar de demo si poze. Unii dau blind fara sa vada daca jucatorul face ceva sau nu, el asteapta sa apara confirmarea ca a facut frag dupa blind. Sa ma fereasca dumnezeu sa iau blind si sa aud jucatori in fata ca si cu blind (sau eventual full flash in ochi) trag si de multe ori cad capete...
Puneti adminii la treaba doar prin ss si demo. Asa e pe celalalt server, asa a fost si in fosta mea comunitate de acum jumate de an. Asa se vad adminii cu experienta.

corect..multi nu se uita ce face juc cand ii dau blind ..daca el e pe punctul de a trage si u ii dai blind si el nimereste pe unu ..ban ..fara sa fie avut cod..e cam nasoala treaba cu blindu..


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 16:55:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu unu cand dau blind ma pun spec si astept sa moara sa ii dau decand ii in baza la el sa nu moara nici el si sa nu omoare nici pe alti........am dat poate 1 ,2 blind fara sa ma pun spec dar ma uitam sus cand murea si atunci ii dadeam(deci era tot in baza)am facut chestea asta pt ca atunci cand is spec nu vad ce scriu ceilalti nu stiu de ce decat daca is si ei spec sau scriu cu say_team@iar terorist nu ai de ce sa iti ceri scz la mn ai facut o mica confuzie;)

Posturi unite automat, 06-04-2011, 17:55:12

maryoandrei wrote:
Iar eu nu ma ref la u 2in1 cand am zis k sunt admini care nu stiu ---

da stiu ca nu te referi la mn dar asta zic cred ca toti stiu chestea asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2011, 17:07:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ei hopa jucatorilor... akkan.. joci de 1000 de ani cs.. da` cum de nu te`am vZt in top? faZele cu shift`ul.. las`o vere ca sunt care stiu.. ca de asta folosesc castile... eu joc cs de putin timp.. am jucat si pe war3 si pe war4.. intr`adevar.. iti dadeau maxim adminii.. si trick`uri de astea poti afla de pe net.. asa ca nu`ti trebuie sa ai 1000 de ani in cs.. cat despre reactii nu trebuie neaparat.. trebuie sa ai un mouse bun.. sa aiba timpul de raspuns 3ms -.. si report rate settings la mouse 1ms -.. deci nu`ti trebuie ani de cs in spate -.. dupa cum am mai Zis .. joc cs mai toata Ziua de vreo luna.. in rest.. rar -


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 17:13:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

akkan=imba
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2011, 17:26:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aa.. tu erai -.. deci dupa cum am mai Zis.. trick`uri.. se invata repede.. faza cu trecutul prin perete la x2.. nu mai e valabila ca e verificata.. cu flash`ul la toata mapa.. la fel nu mai e buna.. deci .. se invata si nu am ani de cs in spate -


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 17:31:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RO | Gyno wrote:
ei hopa jucatorilor... akkan.. joci de 1000 de ani cs.. da` cum de nu te`am vZt in top? faZele cu shift`ul.. las`o vere ca sunt care stiu.. ca de asta folosesc castile... eu joc cs de putin timp.. am jucat si pe war3 si pe war4.. intr`adevar.. iti dadeau maxim adminii.. si trick`uri de astea poti afla de pe net.. asa ca nu`ti trebuie sa ai 1000 de ani in cs.. cat despre reactii nu trebuie neaparat.. trebuie sa ai un mouse bun.. sa aiba timpul de raspuns 3ms -.. si report rate settings la mouse 1ms -.. deci nu`ti trebuie ani de cs in spate -.. dupa cum am mai Zis .. joc cs mai toata Ziua de vreo luna.. in rest.. rar -

Tu esti dovada clara ca incepatorii nu au dreptul la vreun comentariu, inclusiv tu, pentru ca nu au experienta destula.
Sunt in top, pe locul 2, uite-te mai bine. In cateva ore pe zi am ajuns pe 2. Defapt ieri nu prea am jucat, azi mai greu cu disconnecturile astea. Deci putine ore de joc efectiv.
Pe war 4 am avut admin pana sa revin aici. Am renuntat (ce-i drept, printr-un gest neinspirat, dar oricum renuntam la el) si am zis sa caut alt server. A fost altul, a iesit ceva urat acolo si pana la urma am revenit aici. Deja m-am obisnuit cu rata mare de inamici, datorita respawnului, si acum este foarte ok.

TOTUL sta in reactii jucatorule. Daca n-ai reactie foarte mare, esti mort. Daca vrei iti fac demo cand joc pe snow cu awp, sa vezi ce inseamna reactie. Inamicul nici nu apuca sa dea coltul sau nici nu apuca sa ma vada ca eu am aparut, am tras, m-am retras ca sa nu fiu omorat. Chestia asta se intampla in nici o secunda. Nu ma lua tu pe mine cu mouse bun, nu stiu cat ms, ca nu am fost nascut ieri.

Iti trebuie orice echipament, pcul sa fie bun ca sa-ti mearga bine in cs, dar nu-ti trebuie tehnologie de ultima ora. Eu am mouse LG din Auchan, luat cu 10 lei si tastatura costa tot am 10 lei. Deci 200.000 + skill + ani de experienta + instinct + reflex + o gramada de noroc. Asta e combinatia.
Poti sa ai orice mouse, daca esti obisnuit cu el este foarte ok.

Si ca sa-ti fac o comparatie. Gandeste-te la armele din cs. TOATE sunt bune dar tu joci doar cu ak47, m4a1, awp, deagle etc. Asta extrem de comune. Eu joc foarte bine si cu uzzi, si cu shotgunul, chiar si cu M249 (5-1) pentru ca are multe gloante. Daca tu nu stii sa joci bine cu toate armele asta nu inseamna ca nu sunt bune.
Daca tu nu stii sa joci cu mouse si tastatura ieftina, nu inseamna ca altii nu pot. Dovada vie, eu.

Oricat de performant ar fi echipament, daca nu ai ani de cs in spate, nu misti pe harta. Tu spui totul invers cum ar trebui sa fie, dovada clara ca esti incepator si ca nu stii despre ce vorbesti, nu stii cs.

Posturi unite automat, 06-04-2011, 18:29:52

RO | Gyno wrote:
aa.. tu erai -.. deci dupa cum am mai Zis.. trick`uri.. se invata repede.. faza cu trecutul prin perete la x2.. nu mai e valabila ca e verificata.. cu flash`ul la toata mapa.. la fel nu mai e buna.. deci .. se invata si nu am ani de cs in spate -

Userul meu e Akkan. Cum nici nu ai vazut ca-s in top, nici numele nu ai vazut de la userul meu. Nu ai spirit de observatie, nu esti facut pt cs. In cs, iti trebuie si un spirit bun de observatie. Daca ceva este modificat la harta (o capatana iese din groapa de la dust2) eu trag acolo. Asta inseamna sa ai reflex la orice schimbare anormala a texturii hartii. Dar spune-i asta unuia care joaca cs de cateva luni. Ca tot ziceai ca n-uti trebuie ani de cs in spate...jucatorule.

Posturi unite automat, 06-04-2011, 18:31:53

Una e sa inveti trickuri, wallthrough .etc, doar vazandu-le pe net si alta e sa le pui in aplicare zi de zi pe server.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xpr3ssMusic
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 18:37)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 82, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 87.1
Votes: 2

Post Posted: 06-04-2011, 17:36:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De acord cu imba...gyno mai invatza...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 17:36:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic ca exagerezi cu ani de cs in spate eu zic ca is destule si luni daca te joci minim 2-3 ore pe zi;) eu joc de vreo 3 ani sa zic asa poate mai mult dar eu joc cate 2-3 luni 2-3 nici nu il tin in comp si tot sa nu pot sa zic ca is un mare fan cs,acum decand cu servaru asta ce joc mai mult ca de obicei aveam alte preocupari
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 17:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2in1 wrote:
eu zic ca exagerezi cu ani de cs in spate eu zic ca is destule si luni daca te joci minim 2-3 ore pe zi;) eu joc de vreo 3 ani sa zic asa poate mai mult dar eu joc cate 2-3 luni 2-3 nici nu il tin in comp si tot sa nu pot sa zic ca is un mare fan cs,acum decand cu servaru asta ce joc mai mult ca de obicei aveam alte preocupari

Tin sa te contrazic. Sunt cazuri si cazuri. Multi, chiar daca au ani de cs, zi de zi, tot nu stiu nimic. Mai nimic. Daca nu vrei sa inveti, nu inveti.
Da, poti sa inveti multe in cateva luni dar nu-s de ajuns.

E vorba aia "un om nu-l poti cunoaste nici intr-o viata de om", cam acelasi principiu se aplica si aici. Bineinteles ca inveti cs-ul in cativa ani buni, nu neaparat o viata de om (-) dar ani buni de cs, nu cateva luni. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 17:43:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu zic ca nu ai dreptate iti trebe ceva timp ...chestea ii ca tu vrei sa incerci sa ne spui ca trebe sa fim excelenti la cs...sincer la ce ii important ca atunci cand traci cu m4 in zid se formeaza litera T pt mn astea is chesti inutile pt care nici nu ma chinui sa le invat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2011, 17:51:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba imba... taci oleak acolo.. ca daca aveam "ani" de cs ca tine.. eram unstoppable acu`.. acu` 1 luna ma faceai cu orice pistol voiai .. si se pare ca acu` nu .. dc? conteaZa si timpul de raspuns al mouse`ului .. geniule!.. nu`mi veni tu cu prostii ca nu am vaZut ieri cs`ul.. dupa cum am mai Zis.. faZa cu peretele langa x2 nu merge ptr ca AM INCERCAT`O EU..nu esti tu marele jucator de cs si nu`mi pasa ca ai fost admin pe stiu eu care sv.. eu ma ocup cu muZica deci nu prea ma pasioneaza cs`ul.. si uite ca ptr un incepator.. care nu are absolut nici o "pasiune" ptr cs ca tine.. de pe ultimul loc .. ajunsesem pe 14 -.. si sunt incepator.. creZi ca am reactiile bune? NU! da` .. te rog eu.. lasa`ne cu povestile despre cs ca ptr unul cu 10 ani exp.. esti slab -


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 18:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma eu nu am zis ca trebuie sa fii excelent, si intrebarile pe care le-am spus, fac parte din repertoriul meu de cunostinte. Asa am vrut eu, sa studiez cs-ul. Doar ca nu l-am studiat de pe net, din carti ci din cs-ul de zi cu zi. In tot acest timp petrecut in cs am invatat multe.
Gyno te rog sa taci. Adu-mi tu un jucator nou sau care are cel mult 3 ani de cs si sa facem un 1v1 pe orice harta. Chiar si unul experiementat are probleme, chiar si eu am probleme cu unii dar daca nu stii nici sa te misti pe harta, nu pot sa vorbesti de raspunsul mouseul si alte prostii.

Eu joc foarte bine si cu mouse ieftin si dovada o ai topul. Nu mai sunt la vremea cand jucam addcted si mancam cs pe paine dar ma descurc cat de cat in prezent. Eu nu m-am laudat sau nu stiu ce dar am vrut sa-ti demonstrez ca iti trebuie ceva timp petrecut in cs ca sa faci ceva in acest joc.

Iti dau carti de pokemon, dragonball z sau ce jocuri or mai exista si sa te vad cum joci cu un jucator care are un an de jucat. Poti sa faci ceva? Nu. Poti sa fii cel mai destept din lume, inainte de a juca propriu-zis trebuie sa testezi cateva jocuri ca sa intelegi reguli, chestii... jocul in sine.

Oricum deviem de la subiect prea mult. Cert e ca nu-s codat si punct. Dovezi clare data viitoare. Salut.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 06-04-2011, 18:45:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In demo-ul ala nu am vazut decat skill nu si cod, daca e cineva contra rog sa imi zica , imi cer scuze nu am avut timp sa citesc toate posturile am avut de furca cu serveru si cu atacul rusilor cu noul exploid , dar o sa le citesc mai la noapte.
PS: ce am citit in fuga treaba cu adminele , nu am avut in contro a trebui sa dam admine mai usor deoare ce trafic-ul a fost mare de odata si nu faceam fata asfel codatilor ,
Admini buni sa vad deja , si prag-ul cu orele osa creasca treptat nu puteam sa pun ex 50 ore pt admin cand serveru avea 1 sap
Nivel-ul de joc creste usor , usor de ex am jucat de curiozitate pe un alt server de respawn cu renume vechime peste 3,4 ani si chiar m-am mirat si eu si Maryo au un nivel de joc foarte scazut fata de noi -

Ori cum cand stabilizam brigada de admini cu admini care stiu sa faca diferenta dintre skill si cod , am cateva surse sa aduc jucatori foarte buni pe server + de asta ma gandeam in timp sa organizam si o cupa de 1v1 , 2v2 ramane de vazut asta, si automat atunci o sa vina si jucatori mai buni cunoscuti de mine din alte comunitati , Dar toate usor , usor nu se poate asa de odata




Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2011, 18:56:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da cine a Zis ca esti codat imba? -.. si daca vrei sa`ti aduc jucator sa faci un 1vs1.. iti aduc.. Nu am Zis ca nu ai de invatat ca sa stii sa joci cat de cat.. nu am Zis ca de pe net inveti.. ai dreptate..nu poti juca cu unul care are exp.. doar ca nu e asa importanta exp.


SI SA FIE CLAR!!!

AICI NU ERA VORBA DE IMBA SAU CA ERA CODAT XPRESSMUSIC.. E VORBA CA NU RESPECTA JUCATORII SI SE CREDE ZEU -..



I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 07 April 2011 10:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 21-06-2024, 08:14:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x