User
Pass
2FA
 
 

Imba
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4727
goanga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2011 12:17)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 06-04-2011, 14:17:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://fisierulmeu.ro/32EAMUWIAQDM/imba-dem.html el stie tot unde ies playery ....si nu doar acum..tot timpul..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 06-04-2011, 14:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate are casti bune...nu teai gandit la asta..??

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 06-04-2011, 15:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IMBA a fost verificat de nenumarate ori ......se vede k are multi ani de cs in spate ....parerea mea .........nu bag mana in foc dar 99% curat -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 15:27:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stau sa ma uit la demo ca sa vad exact ce faze ai prins si ca sa ti le explic pe fiecare. Dar iti dau cateva repere si idei ca sa-ti faci o impresie.

Am 10 ani de cs, cs jucat aproape zi de zi.
De 9 ani de zile joc cu casti. Castile mele sunt 20 de lei, ieftine dar eficiente.
Cunosc toate pozitiile de panda pe mai toate hartile, inafara de cere aparute noi si care nu-s derivate de la cele clasice.
Cunosc maps wallbanged, adica stiu locuri prin care sa trag cand tu esti dupa un perete, cutie, colt etc.
Jocul la sunet incep sa-l perfectionez de cand cu respawn, tocmai pentru ca rata inamicilor de a veni spre mine este mult mai mare decat pe clasic, cu care am fost obisnuit.

Daca tu esti pe dust2 scarita, eu te aud de pe lung. Pe snow, iceworld aud din baza in baza, iti stiu pozitia, stiu ce arma ai luat si incotro te indrepti.
De cand ma stiu, cand merg pe harta, intotdeauna tinta este la nivelul capului, ca atunci cand apare inamicul doar sa trag. De multe ori mi se intampla ca inamicul sa se puna pe duck si eu sa ratez.
Am fost intr-o echipa de cs de acrobatii. Bineinteles ca nu mai stiu miscarile pe care le fac cei obisnuiti cu hns (sarituri lungi etc.) dar stiu locurile posibile.
Imi fac tacticile in timp real, depinzand de inamici, pozitia lor, sunetele care imi vin in casti, pozitia mea, scopul meu etc.

Sunt pasionat de feliat. Imi place sa tai inamicii. Imi place sa-i surprind, de asta inca imi imbunatatesc memoria cu locuri de panda pentru a surprinde adversarul. Deasta mi se mai spune noob/camper/fragar etc. Da sunt fragar dar defapt oricine e fragar pentru ca la toti ne plac fragele. Dar eu pe langa jucat, studiez cs-ul. Inca.

Stiai ca pe cbble poti sa te bagi prin perete, undeva langa x2?
Stiai ca poti sa faci aproape 650 damage cu un singur glont?
Stii care e arma cu cel mai mare recul?
Stii ce litera formeaza M4A1 cand tragi continuu?
Stii ce pistole/arme trec prin textura sau nu?
Stii unde sa tragi ca sa omori un CT cu scut care vine inspre tine?

Sunt doar cateva intrebari dar care le stiu raspunsul. Tu le stii? Nu sunt bun, sunteti voi slabi (nivelul de joc este sub limita normala), dar cunostintele despre cs sunt destul de multe. Asa ca inainte sa ma acuzi de ceva, gandeste-te ca mai sunt oameni care chiar stiu cu ce se mananca jocul asta.



Inca ceva. Am folosit coduri. Cam dupa un an de cs. Le-am folosit ca sa-mi imbunatatesc experienta ca admin, pentru a recunoaste usor codurile, pentru a sti cum se comporta fiecare si pentru a sti cum sa le impiedic. Pe vremea aia, acum 7-8 ani, in comunitatea in care eram, se punea mare acces pe respect, pe comport adecvat dar si pe foarte mare experienta ca admin (eu fiind candidat pentru admin). Atunci erau admini unul si unul.
Acum se da admin la 20 de ore de cs. Mi-e sila dar trebuie sa ma impac cu ideea. O sa capat si eu admin (probabil) si voi bana toti codatii care-i vad dar pana atunci va sparg voua capetele -.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 06-04-2011, 15:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gg imba...app m4a1 formrmeaza un T,si cu scutul la picioare.am dreptate??-

si in leg cu datul adminilor era normal sa se dea admin asa usor pentru ca erau la inceput si aveau nevoie dar o sa fac sugestie sa mareasca orele pentru admini pt ca multi au luat de dragul de a fi admin,si nu intra mai deloc.

bafta!!


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 15:37:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce nu scri o carte despre cs:)))))?.....tu cand te pui sa scri ,scri frate nu te joci -)eu zic ca ai ceva nu esti curat.....cand jucam si eu cu coduri la fel mintiam ca joc de 8 ani cs la casti bla bla bla........dar daca toti zic ca nu ai cod asta ee ma obisnuiesc cu iedeea cu toate ca nu cred nici acum dupa ce neai scris o pagina din cartea ta aici ca esti curat....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 15:46:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deobicei scriu mult cand incerc sa argumentez ceva legat de mine pentru ca.. sunt multe de spus. Da terorist, dar poti sa tragi si la cap, chiar la margine, oricare ar fi pozitia scutului.
2in1 crezi ce vrei, probabil o sa te obisnuiesti cu timpul. Poti sa ma verifici cu ce programe vrei, oricand, la orice ora (cand joc bineinteles), eu dau poze, demo, ce e nevoie. Le prezint pe toate. Inca am poze care le tin in pc... facute tot de voi.
Aici nivelul de joc este scazut. Pana acum am jucat pe war4 (nu e reclama) si acolo cand erau mai multi admini on, nu treceai de 40 de frage pe harta. Nu aveai cum. Poate printr-un bulan enorm. Dar aici, e atat de usor de pus tinta pe capul omului, inamicii sunt atat de lenti in reactii incat chiar si cu awp (fiind foarte greu) dau hs dupa hs.

Cand o sa jucati mai multi ani de cs (de jucat, nu de spus din vorbe) si jocul fiind aproape in fiecare zi, o sa va dati seama ce nivel ati atins. -
In plus, 2in1 tu nu stii ce e ala shift, mers la pas, joc la sunet desi probabil folosesti casti. Eu am fost langa tine de multe ori in joc si cam de fiecare data m-ai dat de gol.
Tu + multi alti admini, nu stiti sa detectati un codat din joc, in timp ce jucati. Unul cu aim are rata de tragere a gloantelor mult mai rapida din punct de vedere al numarul lor si a reactiei (cand apare inamic in raza de vizualizare). Chestia asta se si "aude" in casti.
Cand os a stapaniti jocul la sunet cum trebuie, o sa stapaniti jocul in sine. Pana atunci, ramane la parerile voastre dar nu mai impartasiti cu nimeni.

Nu aveti cum sa demonstrati ca un jucator nu este codat, ci doar jucator la sunet, daca voi nu stiti ce e aia. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 16:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tiam spus si iti repet ..daca toti zic ca nu ai cod nu ma pun eu sa iti dau blind,poze,demo etc cu toate ca eu te banui ...finca or zis cei cu experienta mai mere ca mine ca nu ai si asta ee.....da recunosc folosesc foarte rar siftu pt ca nu imi place sa merg greu sau sa stau la panda sau etc..mie imi place sa ma misc intruna nu stiu cum sa explic....ai fost si azi martor cand a spus ala ca ai cod iam zis ca toti zic ca nu ai si nu tiam facut poze sau ceva de genu........ma joc cu casti dar ma joc pt ca imi place cum se aud gloante nu ca sa aud pasii....pe restu servarelor mai joc sa aud si pasi dar aici cum am intruna ce omor nu imi place sa merg incet sau etc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-04-2011, 16:28:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, cu respawn se schimba multe fata de clasic dar daca e o harta gen dust2 si te indrepti spre tunel, daca auzi ceva.. mergi pe shift. Sau cel putin asa fac eu. Dar chiar te rog sa ma verifici oricand, ca sa mai vada si ei ca voi va faceti treaba si ca eu nu-s codat :/.

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 06-04-2011, 16:30:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In leg. cu nivelul scazut de joc p sv, are doar 15 zile de cands este desch. Ie f. normal ca la inceput sa fie asa si nu uita ceva sv asta a fost full din prima zi.Iar admine sau dat f.multe si unor juktori care nau tr cu asta datorita faptului k sv este la inceput, in urmatoarea luna se va face o selectie si vor ramane cei mai buni si care nu au reclamati si sunt activi.............Nu cum fac uni intra joak ii omoara codatii si ei nu fac nimik sau in cel mai bun caz dau un blind.......app pt cei care fac asta .....*** coduri care iau blindul asa k fara sa t uiti nu rez nimik .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 06-04-2011, 16:32:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai dreptate akkan,de akum te vom blitzui mai mult ca sa vada playerii ca esti curat..numa sa stai "frumos" ca sa iasa poza bn:D..hai bafta la fraguri ..mie pers imi place cum joci chiar daca mi-a sarit de multe ori cascheta din cauza ta -.

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 16:33:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca cu toti stiu ca is coduri ca nu iau blind.....asta ii primu pass dai blind nu il ia ii faci si poze nu ies nici acolo ,facem demo - parerea mea;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 06-04-2011, 16:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2in1 wrote:
cred ca cu toti stiu ca is coduri ca nu iau blind.....asta ii primu pass dai blind nu il ia ii faci si poze nu ies nici acolo ,facem demo - parerea mea;)


nu ma refeream la blind..blitz(poza)...era o gluma!!intelegi


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2in1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2011 19:56)
Joined: 26 Mar 2011
Posts: 366, Topics: 10
Location: Unde pot:))

Reputation: 31.7
Votes: 4

Post Posted: 06-04-2011, 16:37:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iar eu nu ma refeream la tn ci la maryoandrei -)) care a zis asta "Nu cum fac uni intra joak ii omoara codatii si ei nu fac nimik sau in cel mai bun caz dau un blind.......app pt cei care fac asta .....*** coduri care iau blindul asa k fara sa t uiti nu rez nimik ."nici nu am vazut postul tau - in timp ce scriam eu cred ca lai scris si tu deeaea nu am vazut;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 06-04-2011, 16:40:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar eu nu ma ref la u 2in1 cand am zis k sunt admini care nu stiu ---
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 07 April 2011 10:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 23-05-2024, 03:54:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password