User
Pass
2FA
 
 

Infiintarea unei noi communitaty de WoW

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message990
Bl@de

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2009 20:00)
Joined: 07 Sep 2009
Posts: 1, Topics: 1
Location: Italy

Reputation: 82
Votes: 4

Post Posted: 07-09-2009, 20:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut
In primu rand sa ne cunoastem pe mn ma chiama Alex am 20 de ani si joc mult WoW si as dori si eu ajutor de la voi pt ami face un svr de WoW updatat ultima versiune 3.2... si sa fie de battleground eu am un leptop bunicel viteza buna si cred ca as putea sa tin un svr si las putea tine pt voi daca aveti si voi svr de wow dar sa facem daca e un site nou special pt wow pot lua eu domeniu si webhost pt site - de la krond ca se misca bine siteurile de la iei - eu ma pricep cat de cat sa mentin svr-ul ca GM stiu toate comenzile pot repara si buguri orcum pe un svr de battleground nu prea sunt asa multe buguri daca puteti sa ma rezolvati cu un svr ar fi recunoscator -
As dori ca svr sa fie cam asa
Lvl 80 instant
Talentele sa le primeasca nu sa apara 0 talente - (sa functioneze toate)
Toti vendori moobi (aia standart) sa fie scosi si sa punem noi alti pt Intrare in AB AV si restu si alti vendori pt Armuri /gemuri/mount astea daca e le modificam noi in timp
Din cate am inteles la svr de wow merge ca fiecare perspana daca e sa tina un svr si sa apara toate pe acelas realmlist asta ar fi tare -
Svr e mult mai fain asa si mult mai populat cn e interesat sa ma ajute si cn are svr sa posteze aici sau pe mess kingarthas26
Bani pe donatii la inceput o sai pun doparte pt un dedicat si dupa ii impartim -
Sunt nou aici si daca am incalcat vro regula sa spuneti ca sa nu se mai intample -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 27-04-2024, 16:18:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x