User
Pass
2FA
 
 

..::InspiratioN::.. PVE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other
Author Message1150
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 02-11-2011, 00:01:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda InspiratioN este o guilda care se axeaza 90% pe PVE iar restul de 10% PvP/Events/Fun/Altele.
Suntem o guilda serioasa cu oameni capabili in conducere , cu experienta vasta si o vechime de minim 3 ani in WoW.

Am creat guilda pe data de 15 Ianuarie 2011 , imediat la deschiderea realm-ului Evolution , Wrath of the Lich King server pe atunci . Pot zice ca am ramas singura guilda fiind cea mai longeviva de pe acel realm (fara disband) , am mai avut si noi pauze cum ar fi luna Mai a fost inactiva , apoi am revenit tare o vreme iar apoi in vacanta Iulie>August s-a jucat doar de Fun (asta deoarece 95% eram deja echipati full wotlk gear , dupa asta am mai facut LK 25 Hc in ultimele 2 saptamani inainte de Cataclsym asa ca ultima oara . Acum la deschiderea Cataclsym toata lumea este ''odihnita'' si cu chef de wow / Old players au revenit majoritatea si suntem bagati in paine tare , dar avem loc si pt. unii noi daca dovediti ca aveti ce este necesar pt. guilda noastra.
Am jucat si pe Cataclysm Evolution , am facut lvl 9 la guild apoi ne-am decis sa ne mutat aici pe Genesis din lipsa de playeri pe Evo.
Dorim sa implinim 1 an(si mai mult) de guilda si o sa-l facem dak nu se intampla ceva la server.Si apoi vom vedea ce ne mai rezerva Freakz.
Suntem total contra exploiturilor /hack-urilor / lootwhores /ninja's.
Va asteptam la un PVE si un gameplay de calitate !
Pana in momentul de fata avem un PVE Event castigat Locul 1 = PvE Event Nr.8 , RS 25hc timed run.


Avem organizata asftel guilda :

Guild Master : Pakkman
Officer: Kkokolino ,Shtrumfitza ,Ukillme ,Bunaciiune
Class Leader : Avand multi playeri la unele clase oferim si posibilitatea de ''Spec leader'' adica 3 cls ldr la paladin de exemplu sau druid , depinde de clasa.
Elite Raider : Rank care se obtine foarte greu , trebuie activitate foarte mare , gear foarte bun , dkp-uri adunate multe la total , vechime in guilda . Acest rank il da doar Gm-ul cui crede el ca merita.

Apoi avem 3 rankuri simple cu drepturi egale pt ca nu suntem guilda cu rank sufferers = Healer , DPS si TanK .

Dupa asta urmeaza:

Friends/Social - Rank-uri pt prieteni mai noobi sau care fac doar pvp dar sunt prieteni ai guildei.

MuTe - pt cei ''obraznici'' / limbaj neadecvat sau unele nerespectari de reguli.

Iar primul rank de Testing este pt. noii veniti care vor sta la acest rank pana vor fi inspectati de class leaders si vor primi promote doar cand considera cls ldr-ul lor ca merita .



DEOCAMDATA PANA OBTINEM SECTIUNEA SEPARATA AVEM UN FORUM TEMPORAR : http://inspired.myforum.ro

RECRUTAM WARLOCKS , PRIEST HEAL , DRUID HEAL , 1 TANK SAU 2 - restu postati aici dupa modelul :


Nume ingame:
Clasa:
Main Spec:
Off Spec:
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:
Rasa:
ItemLevel:
Varsta:
Teamspeak 3 / Microfon :
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :
De ce ati ales InspiratioN ?:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other  


The time now is 19-05-2024, 09:49:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password