User
Pass
2FA
 
 

Interviu |X| Repper
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message5335
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 11-02-2016, 20:37:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beowulf: Bun. Sa incepem prin a face cunostinta. Cum te numesti?
|X|Repper: Stoian Mihai Danuț. Nume copilaresc, stiu.
Beowulf: Nu chiar, cunosc fete care ar fi de alta parere. Cati ani ai?
|X|Repper: Aproape 20, fac pe 24 august.
Beowulf: Multi inainte. O varsta frumoasa. Tinerel, in putere. De unde esti?
|X|Repper: Multumesc, din orasul cu cel mai frumos centru vechi, mai exact Buzau.
Beowulf: Si Bucurestiul are un centru vechi frumos. Si Sibiul... Cu ce te ocupi in viata de zi cu zi?
|X|Repper: Pai, lucrez in constructii, fac cam tot sa arate frumos, iar in timpul liber sunt fotbalist la echipa satului.. O viata destul de buna.
Beowulf: Interesant. Oricum, traim in Romania, ceva mai bun nu prea ai de facut. Te rog sa ne spui cateva lucruri despre tine, ceva ce nu stim.
|X|Repper:Ok, sunt o fire sincera, imi place sa spun lucrurilor pe nume, nu am nimic de ascuns, glumet, suparacios uneori, razbunator, uneori si siropos..
Beowulf: Ce obiceiuri ai cel mai frecvent? (citesti, asculti muzica...)
|X|Repper: Muzica ascult mereu in timpul lucrului, de citit nu prea nu mai sunt eu de carti si alte chestii, ma joc, da de citit nu am timp dar de jocuri da.. Traiesc cu gandul ca , pana cand oi morii ma voi juca.. Joc fotbal in fiecare zi, si sa fac liniute cu prieteni..
Beowulf: Frumos stil - Dragostea? E in pom sau...?
|X|Repper: Da, am o relatie de vreo 5-6 luni cu o fata foarte frumoasa, ma laud si eu -). Ne intelegem bine, zic eu.
Beowulf: Fata poti s-o lasi, tu poti sa pleci - Cum privesti viata? Sau ce crezi ca este, de fapt, viata?
|X|Repper: Viata este o perioada in care muncesti si agonisesti degeaba, sau, este o perioada in care aduni ca sa ai ce pierde cand vei murii.. Nu stiu eu, dar viata e trecatoare si trebuie traita la maxim.. Sa faci ce iti doresti si sa fii fericit si sa nu te lasi doborat.
Beowulf: Bine gandit. Cat de norocos te simti pentru ceea ce ai primit pana acum?
|X|Repper: Foarte, adica eu nu ma simt atat de norocos.. Am primit o viata frumoasa cu niste parinti extraordinari, sunt nebuni ca mine, sa nu deviem sau altceva nebuni ca stil de amuzament, iar restul sunt norocos ca am avut puterea de a putea muncii si de a avea ce am acum
Beowulf: Bun. Mergem mai departe. Deoarece este primul interviu am evitat intrebarile de la alti useri. Cum ai aterizat pe Freakz?
|X|Repper: Eram prima oara in lumea CS-ului.. Jucam pe zmx2.freakz.ro, si eram nevoit sa fac cereri de admin, reclamatii, dupa o vreme destul de frumoasa petrecuta alaturi de acel staff.. Am fost acuzat pe nedrept si indepartat de acolo, din razbunare am deschis zpo, cu timpul am explorat si alte parti ale forumului.. Aveam o slabiciune pentru CS Tournements, vedeam cat de bine e sa organizezi ceva in care cineva chiar vrea sa participe.. Iar acum e a mea.. Ma fascinat tema forumului si staff-ul.. singurul de care stiam era elicopter.. de care auzisem de la zmx2 ..
Beowulf: Interesant. Am fost si eu pe la CS Tournaments o perioada. Cum te simti facand parte din staff?
|X|Repper: De cand cu noul grad, cu helper-ul mai exact, ma simt bine.. stiu ca fac parte din ceva si sunt responsabil de ceva.. e o adevarata onoare.. nu stiu ce as face daca l-as pierde , cred ca as renunta la freak.
Beowulf: Bun asa. Ai vreun dusman pe aici? Sau pe cineva cu care te certi des?
|X|Repper: Cu care ma cert des nu.. Dar ca dusman ar fi clar ~MRS~ , e o scorpie de om.. Nu intru in amanunte.
Beowulf: E "dragoste" mare intre voi - Ai fi dispus sa ajuti mai mult comunitatea? Si ce ai schimba pe aici?
|X|Repper: As vrea sa moderez mai multe categorii, dar avion nu prea da pe forum, sincer as mai adauga culoare la owneri de CS , si sa nu mai fie aceasta concurenta in reputatie.
Beowulf: Nu e o idee chiar rea. Am pastrat pentru final ceva. Am 3 intrebari si apoi ceva pentru restul. Se poate sau mergi la somn? -
|X|Repper: Esti o panarama de om -), nu ma culc odata cu gainile..
Beowulf: Bun. Atunci o sa te lovesc. De cand nu mai esti "domnisoara" ? -
|X|Repper: M-ai luat tare -), pai de la vreo 14-15 ani, ma "combinasem" cu o fata fix in seara de revelion, si ne tot tachinam de vreo doua saptamani de la inceperea relatie, ii spuneam ca voi rupe patul cu ea, ea ca nu am cu ce, si am avut tangente de vreo 2 week-end-uri dar ai mei nu mai plecau, al treilea week-end a plecat tata la o lucrare, iar mama cu fratele meu la mall, si acum sa ii dam bataie.. Ve-ti rade in hohote dar in timpul actiuni dansa a dat cu capul de spatatul patului si am inceput sa rad am uitat de tot , cand mi-am revenit am facut-o leoarca ..
Beowulf: Noroc ca s-au inventat prosoapele - In afara de chestiile de rutina, ai incercat si ceva nou?
|X|Repper: Pozitia 69 si oralul.. Sa dea draci peste mine la varsta aia era o placere - -
Beowulf: Nu ca n-ar fi si acum. Esti mozolit la botic. Acum am o intrebare test: "Un negustor cumpara ceai cu 120 lei si il vinde cu 150 lei. Daca pentru fiecare pliculet el face un profit de 5 lei cate pliculete a avut ?" Te las 2 minute
|X|Repper: 30 de pliculete
Beowulf: Uite ca te-am prins pe picior gresit - Raspunsul era 6 emoticon grin Un mesaj de final ai?
|X|Repper: Da. Pentru toti owneri CS, fi-ti mai uniti in ceea ce faceti! iar pentru staff, ramaneti la fel, avem cea mai tare comunitate! Va doresc numai bine si impliniri! Bafta tuturor! Si tie mult succes la noua ta indatorire.
Beowulf: Bafta si tie si multumim pentru timpul acordat. Problema a fost "grea" dar cu limbile stai bine -
|X|Repper: Pentru putin! Stau ca nu sunt sanatos! O parere despre mine sa vada toti ce persoana sunt?
Beowulf: Nu-mi plac baietii, nu vreau experimente noi - Dar ca sa-ti raspund la intrebare cred ca trebuie sa mai treci pe la un control, in rest esti un tip ok
|X|Repper: Nu mi-am facut in ultima vreme ! -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 11-02-2016, 20:42:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt un screlozat -)))

 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GabrielDrunk

[classy]



Status: Offline
(since 04-11-2023 23:32)
Joined: 30 Apr 2015
Posts: 10694, Topics: 595
Location: France

Reputation: 1210.6
Votes: 296

     
Post Posted: 11-02-2016, 20:45:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit si eu acest interviu,interesant si amuzant -,felicitari pentru primu interviu Beowulf.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 11-02-2016, 21:20:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GabrielDrunk wrote:
Am citit si eu acest interviu,interesant si amuzant -,felicitari pentru primu interviu Beowulf.


Merci, o sa evoluez si eu -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cl0vnul uc!g@s

[Be a Monster ☆]



Status: Offline
(since 03-06-2020 00:00)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 9684, Topics: 434
Location: Romania

Reputation: 215.4
Votes: 1379

 
Post Posted: 11-02-2016, 21:36:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu, bravo!


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kassy

[Owner rspn.freak.ro]



Status: Offline
(since 27-03-2018 10:18)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 1033, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: -203.7
Votes: 69

   
Post Posted: 11-02-2016, 21:37:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine pentru inceput Beo,ma repper cate prosoape ai folosit? -)


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goleageorge

[Jmecherasu']



Status: Offline
(since 19-07-2019 12:13)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 903, Topics: 42
Location: Nu mai știu nici eu.

Reputation: 303.7
Votes: 16

       
Post Posted: 11-02-2016, 22:09:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos Interviu - Repper Mie nu Mi-au Trebuit Prosoape doar 1Balon -

Anturaje,garda,cazinouri,iarba,eu m-am nascut golan,n-o sa ma schimb niciodata.
Bag p*la-n mã-ta când ridici mâna la mama
Ridic-o ºi la mine sã-þi ridic la faþã lama !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 11-02-2016, 22:21:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu era vorba de aia ma dar voi numai la prostii va ganditi -))
App kassy vreo 2 , atat!


 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 12-02-2016, 01:50:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca de obicei cel mai mult razi la faza cu dragostea. - -
Nice,mi-a placut. ^^


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-02-2016, 07:27:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer si placut bv,,,

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Freakz*DuLceTeL

[S3X*p3rMaN3nTy; x ]



Status: Offline
(since 09-04-2022 10:29)
Joined: 27 Jun 2015
Posts: 15862, Topics: 2099
Location: TG-Mures

Reputation: 964.9
Votes: 668

     
Post Posted: 12-02-2016, 08:32:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumo,sincer,cate prosoape ai folosit reeper -?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 12-02-2016, 10:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si cu tine acum!

 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ucigasu.Freakz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-02-2016 15:25)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 1659, Topics: 68
Location: Tg-Jiu,Gorj,Romania.

Reputation: -144.6
Votes: 78

   
Post Posted: 12-02-2016, 10:14:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu,bravo bãieți!

Posturi unite automat, 12-02-2016, 10:14:30

Frumos interviu,bravo bãieți!


Ucigasu:Respect dacã sunt respectat!
Ucigasu:Nu cereþi sã vã fac un avatar/semnãturã prin pm ,o faceþi AICI/AICI

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 25-12-2023 20:28)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 12-02-2016, 10:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc

 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 12-02-2016, 18:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Slab din toate punctele de vedere.
1. Unde este semnatura? Uita-te la ce facea Carinna. Data viitoare vorbeste cu un moderator de la grafica sa iti faca banner pentru fiecare interviat.
2. Ceva greseli vizuale (... LITERA MARE / spatiu virgula spatiu) etc
3. Comentezi prea mult, il intrebi ceva iar dupa ce iti raspunde iti povestesti si tu viata.
4 Continuarea de la nr.3 nu intri in amanunte, practic il intrebi ceva, el raspunde, continui cu un comentariu si pui punct, nu insisti pe subiect.
5. Scurt si sec.
6 Putine intrebari despre Freakz, putine intrebari care sa-l puna in dificultate...
Succes cu urmatorul.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 09:06:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x