User
Pass
2FA
 
 

Interviu cu Helena
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message5308
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 14-08-2015, 16:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interviu cu Helena, o fata superba ce pare ca se poate adapta oricarei situatii!



Cititi primul meu interviu, sper sa va placa!
Helena a inceput destul de "cuminte", dar finalul a fost incendiar!
Lectura placuta!



L.a.D l Catalin: Asa deci. Pentru inceput iti urez bun venit in lumea interviurilor Freakz.ro... [Cea mai plictisitoare replica ever...]

Helena: Multumesc (ma simt vedeta <3) [O sa am grija sa te fac vedeta - ]

L.a.D l Catalin: Atunci fa-te comoda si simte-te ca un star al showbiz-ului!

Helena: S-ar putea sa ma obisnuiesc cu asta dupa interviu .

L.a.D l Catalin: Atunci sa ii dam drumul! Care este numele tau real?

Helena: Helena Birsan. Multi cred ca am pus eu la misto numele asta pentru ca mi-a placut. Nu este adevarat, asa sunt trecuta in acte!

L.a.D l Catalin: Pai nu e nimic rau in asta. Este chiar frumos numele.

Helena Multumesc!

L.a.D l Catalin: Asa. Ne poti spune ce varsta ai? Ai permis de conducere? Cate facultati ai? Pe scurt: da-ne cateva detalii despre tine.

Helena: Am 20 de ani vin din Grecia, Thessalonik mai exact, dar locuiesc in Bucuresti. Nu am permis de conducere. Am liceul si am ales sa las facultatea putin, momentan fiind coafeza, make-up artist si stilist protezist. (stilist protezist ->pun unghii false, mai pe scurt)

L.a.D l Catalin: Bun, deja ma bagasei in ceata. Esti multumita cu meseria pe care o practici? Faci asta de placere sau pentru ca trebuie sa lucrezi undeva?

Helena: O fac de placere si sunt foarte multumita de ceea ce fac. Am ales domeniul infrumusetarii pentru ca toate fetele au nevoie de stralucire in viata lor fie ca e vorba despre par, machiaj sau unghii! N-am lucrat niciodata cu gandul la bani, m-a multumit mai mult cand mi-am vazut clienta fericita la sfarsit.

L.a.D l Catalin: Ma bucur sa aud asta. Multi romani, in ziua de astazi, isi urasc meseria, dar din lipsa de bani fac orice.

Helena: Am vazut, am ceva ani de cand sunt la voi. Eu stiu ca daca faci ceva trebuie sa-ti placa, asta m-a invatat tatal meu.

L.a.D l Catalin: Sa inteleg ca la origine esti din Grecia, nu? Ti-ai petrecut copilaria acolo?

Helena: Nu chiar toata copilaria, doar cativa ani, dar au fost suficienti ca sa stiu unde o sa ma intorc intr-o zi.

L.a.D l Catalin: Deci regreti locul ala, e special pentru tine.

Helena: Este foarte special. Toti avem un loc unde ii spunem "acasa", la fel sunt si eu.

L.a.D l Catalin: Bun, atunci sa lasam acest tip de intrebari si sa trecem la unele care ies putin din aria elementului de seriozitate! Ne poti spune ce tip de personalitate ai? Cum esti din punct de vedere moral?

Helena: Urasc minciuna si lasitatea, pot sa fiu cea mai aroganta sau pot sa fiu cea mai prietenoasa, dar asta nu depinde de mine, depinde de persoana care interactioneaza cu mine: daca ma iei de sus, fac si eu la fel.

L.a.D l Catalin: Te adaptezi "mediului" sa inteleg, nu?

Helena: Bineinteles. am observat ca altfel nu se poate...

L.a.D l Catalin: Hmm, cam ai dreptate. So... cum stai cu dragostea? Ai vreun iubit, prostioare sau alte chestii de genul?

Helena: Stau foarte bine, am intalnit de 6 luni persoana care ma completeaza.

L.a.D l Catalin: Asa.. Ne poti spune care e treaba cu Denim? Ce l-a determinat pe el sa te propuna pentru un interviu?

Helena: Nimic serios cu Denim, just friends; poate crede ca am vreun secret intunecat si vrea sa ma santajeze. hahaha

L.a.D l Catalin: Real life sau doar prieten virtual de jucat wow?

Helena: Momentan virtual, se pare ca nu ne sincronizam cand vine vorba de drumuri Bucuresti-Cluj

L.a.D l Catalin: Ehh, viata e lunga (sa speram); nu putem sti ce ne rezerva viitorul. Now..Ai facut vreo boacana in trecutul apropiat sau in cel indepartat? (gen cluburi, baieti, certuri si chestii de genul?)

Helena: Nu merg in cluburi, nu beau alcool, certuri nu, nu am cu cine (si ma omoara chestia asta, uneori am nevoie de cearta)

L.a.D l Catalin: Nici pe wow nu gasesti parteneri de cearta? Nu te injura lumea pe acolo?

Helena: Joc de 5 ani pe Freakz... am intalnit tot felul de smecherasi care vor sa se afirme, dar incerc sa nu-i bag in seama. Eu nu ma cert cu ei, doar ii iau la misto cand ii vad.... rupti de lume ( sa ma exprim frumos); sunt n playeri care ma injura si n-am avut nicio tangenta cu ei...Nu pot sa ma cert cu ei, doar ma bucur ca sunt injurata si criticata, deoarece asa stiu cat de importanta sunt pentru ei - [Ooo yeah, foarte importanta - ]

L.a.D l Catalin: Bun, uite o persoana cu capul pe umeri. Sa inteleg ca in viata reala esti tipul de persoana cuminte si intelegatoare?

Helena: M-a ajutat mult mediul in care lucrez, am invatat sa las mult de la mine.

L.a.D l Catalin: Find un mediu deschis in care interactionezi cu lumea, banuiesc ca ai auzit multe.

Helena: Cand lucrezi cu publicul trebuie sa ai niste reguli gen igiena, comportament, limbaj si altele; auzi toate prostiile posibile -> ajung acasa si daca nu am cel putin 1 ora de liniste simt ca innebunesc... esti un fel de psiholog, trebuie sa-ti asculti clientul orice ar fi ca nu te arde pe tine grija de altceva; tu doar spui "da!".

L.a.D l Catalin: Ce gandesti atunci cand vine la tine sa se "aranjeze" o femeie care n-ar trebui sa iasa din casa din cauza felului in care arata? Dar in cazul batranelor care iti cer sa arate ca la 30 de ani, cand ele sunt trecute de 70?

Helena "multa lume nebuna", dar le fac pe plac; conteaza ca lor le place. [As fi injurat si criticat toata ziua in gand in locul tau - ]

L.a.D l Catalin: O replica absolut normala, ma gandesc . Hai sa ma discutam si despre altceva, caci intram prea in detaliu. So, revenind la trecut... in liceu sau scoala nu ai facut nimic rau? o prostioara, doua?

Helena: Imi placea sa joc fotbal, intarziam la ore de multe ori, fumam pe ascuns sa nu ma vada profesorul de muzica ca sa nu-mi interzica sa ma duc la concursuri.

L.a.D l Catalin: Din ce motive intarziai? Nu iti placeau orele sau aveai si alte ocupatii?

Helena: Intarziam din 3 motive: jucam fotbal si ma uita Dumnezeu pe teren, cantam si lucram; mi-a placut germana foarte mult, cred ca a fost singura materie la care nu intarziam ( mi-a fost si frica de profesor,de ce sa mint acum)

L.a.D l Catalin: Pai e si normal, atat timp cat esti tipul de persoana care face ceea ce ii place. Jucai fotbal "cot la cot" cu baietii?

Helena: Eu da,ei nu.

L.a.D l Catalin: Adica tu faultai, ei nu aveau tupeu?

Helena: Iti dai seama ca le era aiurea sa joace mai "dur". cand o vezi pe una de 1,50 ti-e si frica sa ii dai o pasa; normal ca ii faultam [As fi curios cati baieti te pupau cand dadeai gol]

L.a.D l Catalin: Si inca ceva: nu cumva jucai mai bine decat ei?

Helena: Nu stiu, ma antrena mai mult fifa decat profesorul de sport care ma punea sa alerg aproape zilnic [Prea multa modestie... Sigur jucai mai bine decat ei...]

L.a.D l Catalin: Interesant, iti place si ceea ce fac baietii, din cate observ.

Helena: N-am mai jucat de cand am terminat liceul, singurul loc unde alerg acum fiind WoW.

L.a.D l Catalin: Ehh, pasiunile se schimba uneori. Acum ca tot suntem la subiectul fotbal: Cu ce echipa romaneasca tii?

Helena: Tineam cu Dinamo acum vreo 4-5 ani .. nu mai tin acum cu nicio echipa,ma uit de placere la orice meci [Huoo]

L.a.D l Catalin: Mai bine sa nu tii cu nicio echipa, decat sa tii cu Dinamo..

Helena: Nu pot sa spun ca eram fana infocata; eu tin cu Grecia orice ar fi

L.a.D l Catalin: Atunci: Huooo! Pai, eu zic ca putem trece la Freakz, nu?

Helena: Sa vad ce poti!

L.a.D l Catalin: Cred ca mai repede ma abordezi tu pe mine decat invers -

Helena: Vrei sa-ti iau un interviu?

L.a.D l Catalin: Not now, acum tu esti pe masa de operatie!

Helena: Preferam in tatuaj, dar meh... asta e acum.

L.a.D l Catalin: Nu mereu obtinem ce dorim. So... Cum ai auzit de Freakz?

Helena: Jucam pe un server (nu mai stiu cum se numea dar stiu ca era foarte prost) si niste amici mi-au zis ceva de genu "hai Helena pe Freakz ca de abia s-a deschis" si de atunci n-am mai plecat; mi-a placut serverul foarte mult... [Serverul de WOW]

L.a.D l Catalin: Bun. Cunosti ceva lume din staff-ul actual al Freakz-ului?

Helena: Toata lumea ii stie, deoarece ii vedem zilnic pe forum sau pe joc.

L.a.D l Catalin: Ii cunosti chiar si pe cei ce nu joaca wow?

Helena: Ii vad pe forum, nu pot sa spun ca ii cunosc, dar imi place drama de la unele posturi.

L.a.D l Catalin: Deci..Ia spune: Cine crezi ca nu prea e potrivit pentru stafful actual al forumului?

Helena: vrei sa-mi iau warn? Sunt multe lucruri care nu mi se par potrivite , dar daca i-a pus cineva acolo inseamna ca asa trebuie.

L.a.D l Catalin: Neh, nu asa merge aici. Este sectiunea +18! Aici se spune tot, nu iti da nimeni warn daca ii critici aici [Asa cred - ]

Helena: Mi se pare ca unele rank-uri au fost date pe prietenii sau relatii, gen daca esti iubita cuiva cu rank: ghici ce? ai si tu rank; e un fel de super oferta.

L.a.D l Catalin: Sa o iau ca pe "Pentru o noapte primesti rank pe forum?" [Nu cred ca am zis asta]

Helena: O noapte sau nu ,tot primesti. Depinde ce prestezi; vrei sa iti impui autoritatea pe forum? ok, dar macar sa nu fie bataie de joc la adresa playerilor. Ce am vazut in ultima saptamana...

L.a.D l Catalin: Cam asa e peste tot, dar na, staff-ul forumului arata destul de bine fata de alti "sefi" din diverse domenii.

Helena: Ma faci sa rad... hotul striga hotul -> cam asta am vazut pe forum in ultimul timp.

L.a.D l Catalin: Hai sa vedem si pe cine suspectezi de "relatii", spune tot, poate se simt si ei si se indreapta!

Helena: Nu e de supectat, toata lumea stie relatiile si se vor simti si ei. Poate asa se mai micsoreaza cercul sau poate isi mai controleaza iesirile de fete la menstruatie si baieti la pubertate; eu cred ca e misto sa scrii cu albastru, dar daca te apuci sa ii jignesti pe toti ca esti a lu' Gigica deja mi se pare ca nesimtirea nu e a playerilor.

L.a.D l Catalin: Ops, vad ca incepe sa se incinga atmosfera, astept de ceva vreme asta.

Helena: Eu nu comentez atat timp cat nu ma provoaca nimeni, dar cand vad ca esti prost si strigi peste tot ca sa te vada lumea... o sa se simta el/ea.

L.a.D l Catalin: ok. Ia spune: Ti-ai dori sa faci parte din staff-ul Freakz?

Helena: Mi-as dori pentru joc ca sa ii ajut pe cei care tipa dupa tickete si alte chestii de genul; asa cum eu am fost ajutata de multe ori as face si eu acelasi lucru.

L.a.D l Catalin: Poate in curand o sa fii pe acolo, iti urez mult succes sa ajungi cat mai sus!

Helena: Merci!

L.a.D l Catalin: Ce parere ai despre AvioanE? Ti se pare un om serios? Sau crezi doar ca isi alege helperii si moderatorii dupa "cine plateste mai bine sau no real life"?

Helena: AvioanE chiar e un tip de gasca. Stiu ca am mai avut probleme pe forum si m-a ajutat tot timpul fara sa sufere; nu stiu cat isi alege el oamenii, dar in fine: nu mai intru in detalii.

L.a.D l Catalin: Ok atunci, dar de Rageless ce spui?

Helena: Nu am avut tangente cu Rageless; am vorbit cu el de 2 ori cred si era legat de un mute si inca ceva legat de wow.

L.a.D l Catalin: Bun. Consideri ca cineva ar merita moderator pe forum? Ori in zona wow, ori in cealalta partea a forumului? Este cineva demn de functie?

Helena: Cineva care isi face treaba, care a obtinut rank-ul pe meritul lui si care nu da warnuri sa se vada ca are activitate.

L.a.D l Catalin: Poti da un nume? Sau mai multe?

Helena: Nu stiu [Nu vrei sa spui, poate]

L.a.D l Catalin: Ok atunci. Mai ai ceva legat de Freakz? Sau trecem la intrebarile userilor?

Helena: Trecem la intrebarile userilor.

L.a.D l Catalin: Din nefericire avem doar una, de la Denim! El te intreaba: "Ai reusit sa faci aproximativ ceva ce ti-ai dorit de când erai mai mica?"

Helena: Se pune ca-mi doream sa fiu o printesa? ca sa stiu ce raspund.. [Ohh]

L.a.D l Catalin: Orice se pune.

Helena: In primul rand, ( aroganta level 100k) sunt o printesa si da, am reusit, mereu mi-am dorit sa am pe cineva care sa ma completeze si mereu mi-am dorit sa lucrez intr-un domeniu cu oameni frumosi. Uneori imi dau seama ca am facut mai mult decat ce-mi doream si asta ma bucura enorm.

L.a.D l Catalin: Ma bucur pentru tine atunci. Mai ai ceva sa adaugi? Un mesaj pentru comunitate sau pentru intreaga lume? Acest interviu va fi difuzat pe toate planetele universului!

Helena: Pentru comunitate: nu ma mai injurati si nu-mi mai dati -rep ca oricum mi se rupe de voi si nu va bag in seama.. in rest sa fiti toti iubiti, bogati si fericiti!

L.a.D l Catalin: Atunci, din nefericire, cam asta a fost cu interviul, nu stiu daca am fost un "reporter" prea bun, dar astept criticile pentru primul meu interviu luat!

Helena: Ai fost un reporter super si iti multumesc pentru interviu!

L.a.D l Catalin: Iti multumesc mult ca ai acceptat si ca ai avut rabdare cu mine!

Helena: Si tu ai avut rabdare cu mine -

L.a.D l Catalin: Toate cele bune atunci! Pupa-ti fanii si injura-ti haterii pentru final [Nu m-am putut abtine]

Helena: Eu nu injur... Sunt o doamna ce p**a mea... Ii pup pe toti, stiu ca in adancul vostru toti imi sunt fani infocati <3 [Nu, nu, nu! Strici tot ce mergea bine!!]

L.a.D l Catalin: Taiati! Devine prea siropos, publicul vrea explozii, nu imbratisari!

Helena: Hahaha. Pai atunci uite: sa-mi faceti o m**e desi n-aveti la ce (scuza-mi vulgaritatea) [S-o crezi tu ca se scuza.. Publicul te va iubi - ]

L.a.D l Catalin: Bun, asta asteptam - Bye-bye, ne mai vedem!

Sper ca v-a placut primul meu interviu luat, si totodata prestatia Helenei!
Astept critici, sunt nerabdator sa stiu ce ar trebui sa schimb si ce ar trebui sa ramana in modul meu de interogare!
Parantezele patrate sunt comentariile mele adaugate in momentul corectarii si postarii interviului!
P.S: Tin sa iti multumesc, Carinna! topicurile tale au fost asemenea unui model pentru mine!


Spoiler:




FALLOUT 4 STEAM KEY



Last edited by L.a.D l Catalin on 14-08-2015, 17:49:08; edited 3 times in total
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
destroi112

[DEV]



Status: Offline
(since 12-03-2020 22:13)
Joined: 24 May 2014
Posts: 4042, Topics: 119
Location: ---------

Reputation: 515.9
Votes: 118

   
Post Posted: 14-08-2015, 17:18:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Destul de haios ,gj pentru primul interviu amandurora -
EDIT:
Code:

Helena: Hahaha. Pai atunci uite: sa-mi faceti o m**e desi n-aveti la ce (scuza-mi vulgaritatea) [S-o crezi tu ca se scuza.. Publicul te va iubi  ]

Asta mi-a placut



Retired from Amxmodx

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 14-08-2015, 17:52:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se putea sa nu fie o dura la final -), bravo amandurora -


Retired

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 14-08-2015, 17:55:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai da edits sau pune r@geless sau I mare in loc de l, casuta mea vocala plange
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 14-08-2015, 18:03:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt singurul care nu ºtie cine e Helena? - ...
Se puteau utiliza diacriticile...
Se puteau atinge subiecte mai atractive. Chiar nu mã intereseazã pãrerea ei despre diferiþi moderatori, despre x sau y, adicã nu mã intereseazã bârfa.
Cu toate acestea, felicitãri þie ºi Helenei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
winckler

[Copilul cu barbã]



Status: Offline
(since 15-08-2021 11:50)
Joined: 06 Aug 2010
Posts: 2659, Topics: 74
Location: Nu din Vaslui,oricum.

Reputation: 150.5
Votes: 172

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-08-2015, 18:07:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carina pls.
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 14-08-2015, 18:19:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Khajiit wrote:
Sunt singurul care nu ºtie cine e Helena? - ...
Se puteau utiliza diacriticile...
Se puteau atinge subiecte mai atractive. Chiar nu mã intereseazã pãrerea ei despre diferiþi moderatori, despre x sau y, adicã nu mã intereseazã bârfa.
Cu toate acestea, felicitãri þie ºi Helenei.


Diacriticele = Punct sensibil pentru mine aici... Don't, please!
Exemplu de subiect?
Ai aflat acum cine este Helena -




FALLOUT 4 STEAM KEY

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 14-08-2015, 18:24:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot nu ºtiu care utilizator e Helena, la asta mã refer, cã numele e irelevant oricum.
Subiecte? Viaþa personalã, planuri viitor, fã un role-play, vezi cum reacþioneazã într-o anumitã situaþie( inventeazã una)...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 14-08-2015, 20:13:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

She is Helena



FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 14-08-2015, 23:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Tineam cu Dinamo acum vreo 4-5 ani ..


- Raised eyebrow

L.a.D l Catalin wrote:
L.a.D l Catalin: Mai bine sa nu tii cu nicio echipa, decat sa tii cu Dinamo..


-


Spoiler:


Exceptand faza cu dinamo,a iesit ok,bravo cataline.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 14-08-2015, 23:34:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce e? Nu suport dinamovistii. Toata ziua cand vorbesc ei de dinamo zic ca e cea mai buna..ca steaua are noroc.. ca astra nu stiu ce face, dar ei sunt pe cale de disparitie si nu au mai vazut Europa de atat de mult timp incat nici google nu mai gaseste cand au vazut ultima data...
Doar sticla se sparge ma.. - And: Thanks -




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 15-08-2015, 21:22:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E bine de știut sã nu o supãr -




Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 15-08-2015, 21:47:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun interviu Cataline, te-am invatat bine.
Cat despre Helena, imi place caracterul tau. (no more details, sunt obosit "catalin 2016") :troll


Black magic
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Helena

[The wild one]



Status: Offline
(since 03-02-2022 10:33)
Joined: 30 Jun 2010
Posts: 1845, Topics: 42
Location: Bucuresti

Reputation: 214.3
Votes: 94

Post Posted: 16-08-2015, 09:23:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt o printesa - multumesc pt interviu si pt comentarii -

https://www.freakz.ro/forum/RO-Shaman-Elemental-5.4.8-PvE-Guide-t395168.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 16-08-2015, 20:51:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Helena wrote:
sunt o printesa - multumesc pt interviu si pt comentarii -


Ma bucur ca ti-ai indeplinit visul -

ThunderJB wrote:
Bun interviu Cataline, te-am invatat bine.


Si inca o data s-a adeverit vorba "Ucenicul isi intrece maestrul".




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-03-2024, 12:13:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x