User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Kinook

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message3407
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 30-09-2014, 13:35:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carina: Cum te numeºti?

Kinook: Kinook mondialul intergalacticul valorosul. AKA Andrei.

Carina: Good. Câþi ani ai?

Kinook: 22. Împliniþi, cu buletin.

Carina: Mulþi înainte. De unde eºti?

Kinook: Bucureºti, cartierul Vitan.

Carina: Bun. Te poþi descrie în câteva fraze?

Kinook: Sure. Simplu, uneori tupeist, alteori timid, (depends of the mood). Nebun în unele situaþii, sensibil, ºi cu un limbaj destul de colorat.

Carina: Îmi place deja. Ce genuri de muzicã ascuþi? Te influenþeazã în vreun fel?

Kinook: Nu ascult un anume gen de muzicã, depinzând de starea mea de spirit ascult chillstep, trance, metal, uneori ºi rap/hip hop. Urãsc manelele.

Carina: Ok. Pe tine ce te motiveazã de obicei? Asemenea cu ce te demoralizeazã.

Kinook: În general mã motiveazã o melodie bunã, o cafea dimineaþa sau o conversaþie cu cineva drag. Ce mã demoralizeazã? Prostia unora.

Carina: Mhm. Eºti credincios sau ateu?

Kinook: Ateu. Eram mare creºtin când eram mic, dar dupã ce m-am dezvoltat mintal am renunþat la religie. Cred doar în mine însumi.

Carina: Good. Îmi place din ce în ce mai mult interviul ãsta. Eºti rasist?

Kinook: AM AVUT ªI VOM AVEA MEREEEEU deci da, cu mici excepþii, urãsc þiganii. Am avut câteva tangenþe cu ei când eram mai mic. Wanna hear the story?

Carina: Yep, chiar te rog.

Kinook: Eram la gradiniþã, la bunici. Când mergeam la fotbal, trebuia sã trecem printr-un sat de indieni, fiindcã terenul era departe. Mergeam cu bicicletele. Peluza rapidistã stãtea pe marginea drumului, ºi când ne vedea, se puneau toþi pe mijlocul drumului sã ne opreascã. Noi, vreo 6-7, ca sã trecem de ei fãrã sã ne ciordeascã chestii sau sã ne desumfle roþile, ne luam fiecare câte un par, bãgam bicicletele în viteza cea mai mare (foaia mare, pinionul mic), rupeam câte o creangã din copaci, ºi ne înfigeam în ei mai ceva ca moldovenii în turci. Eram un fel de ªtefan cel Mare de gradiniþã, fluturând ditamai parul ºi pedalând ca un apucat. Pentru cei care joacã LoL, think of Hecarim Ultra rapid fire mode.

Carina: Interesant ce sã zic. Multã acþiune. Cu viaþa amoroasã cum e? Cum a fost prima ta dragoste? ^^

Kinook: Nu pot sã mã plâng de viaþa amoroasã, pro GF. Prima dragoste? Altã poveste penalã. Hmm... eu 13-14 ani, ea 16, iarna, pãdure, amândoi beþi.

Carina: Oh, foarte bine, chiar FOARTE ok. Îmi poþi da câteva detalii mai 'deocheate' sau preferi sã rãmânã taboo?

Kinook: Kaaay. Eram în vacanþa de Crãciun, chiar în Ajun, cred. Fiind la þarã, n-aveam cu cine sã petrec, aºa cã am ieºit pe afarã. Mã întâlnesc cu o fatã ºi cu doi bãieþi, hai sã mergem sã bem în oraº. Oraºul la 2 KM de sãtuc, cu drum prin pãdure. Mergem ce mergem, la un moment dat li se fac fraierilor frig, se întorc sã se îmbrace, ziceau cã ne prind din urmã. Ajung în oraº, iau o sticlã de coniac, încep sã beau eu cu fetiþa mea, bãieþii nu mai veneau. Terminãm sticla, hai spre casã. Beþi bine amandoi. Pe la jumatea drumului, prin pãdure, fetii i se face chef. Bine cã eram echipat.

Carina: Buuun, I like that. De fumat fumezi, de bãut bei. Ai mai încercat altceva în afarã de þigãrile normale?

Kinook: Nu-þi închipui zãpadã, am gãsit o cabanã pãrãsitã, cozy enuf. 420 doar la ocazii speciale, cu santinela anti gardã.

Carina: Bun. Cam astea au fost întrebãrile @ real life. Trecem la freakz?

Kinook: Yes of course. Go friiix.

Carina: Ok. Cum ai ajuns pe freakz?

Kinook: Prin serverul de wow. Când era ultimate pe moarte, cãutam sã abandonez barca. Un coleg de liceu juca pe freakz, ºi am zis sã încerc ºi eu.

Carina: Got it. ªi la început cum þi s-a pãrut forumul? Din toate punctele de vedere. ªi cu cine te-ai împrietenit prima datã?

Kinook: Diferit. Foarte diferit faþã de cel al ultimate-ului. Era mult mai populat. Prima datã m-am împrietenit cu cei de la pony zone, deºi, în prealabil, fãcusem miºto de Padurarul ºi compania fiindcã se uitau la MLP. Abia duuupã câtva timp mi-am dat seama cã ãla nu-i topic de desene animate.

Carina: Bun. Ce pãrere ai despre staff în prezent?

Kinook: Staff-ul forumului este OK, se ocupã, deºi sunt de pãrere cã ar trebui sã dea drumul la mai multe warn-uri.

Carina: De-acord. Ar merita cineva din staff up sau remove? Dacã da, cine, ce ºi de ce ar merita-o?

Kinook: Nu neapãrat, sunt OK cum sunt acum, fiecare e responsabil pe domeniul lui, ºi au destule "drepturi manageriale". Poate remove unor helperi, nu dau nume...

Carina: Dar din rândul userilor? Are cineva stofã de staff? Sau mãcar de Helper?

Kinook: Nu ºtiu, nu mã pot gândi la un user care ar putea face ceva benefic cu un grad mai mare. Sunt destui oameni în staff.

Carina: Good. Dacã ai putea schimba ceva la forum, ce ai schimba? Sau l-ai lãsa aºa?

Kinook: Da, aº desfiinþa secþiunea de jocuri pe forum, care e un brainless spamfest. Poate ºi tema forumului, e puþin învechitã ºi uneori greu de ajuns la secþiuni.

Carina: Ok atunci. Trecem la întrebãrile din partea userilor, u rdy?

Kinook: Yup. Feuer frei.

Carina: Gut. BonJovi4EveR te întreabã: "Crezi cã existã deosebiri între Fuego ºi DaniiB? Dacã da, care sunt acelea?"

Kinook: Deosebiri? Puþine, poate orientarea lor sexualã, Fuego fiind cu babele, DaniiB cu caprele.

Carina: Sartorius te întreabã: "Cum se simte când stai în Vitan, eºti vecin cu barosanul de Sartorius ºi locuieºti pe o stradã plinã cu þigani?"

Kinook: Ooooo Pwp guriþa ta Sartoriuse, cea mai dulce fatã care a putut sã înveþe în ºcoala 87. În ceea ce priveºte strada... ce pot sã spun, am început sã învãþ fãrã sã vreau versurile tuturor manelelor posibile, plus numele maneliºtilor underground, gen "Mihãiþã Piticu", ºi "Leo de la Kuweit".

Carina: Lawl. Pato te întreabã: "Care este cel mai frumos moment petrecut pe Freakz?"

Kinook: Operaþiunea bibanul, desigur. Atunci când ne-am mobilizat câþiva de la pony zone, am falsificat variantele de bacalaureat, ºi cu o zi înainte de sesiunea a doua le-am dat drumul pe net, ca fiind "leak-uri". Am ajuns la ºtiri cu faza asta...

Carina: Ravenous te întreabã, sau, spune, cred: "Când mi-am dat ban singur"

Kinook: Am vãzut, am vãzut. GG Rave!

Carina: Nu ºtiu cât de ameþit sã fii sã-þi dai ban singur, dar mã rog. Alexander0810 te întreabã: "How much do u spaghetti daily?"

Kinook: Mama face sarmale. În foi de viþã. Dodged the *** bullet.

Carina: Good. Padurarul te întreabã: "Eºti în club când tipul ãsta îþi plesneºte iubita peste fund. Cum reacþionezi?"

Kinook: Chem þiganii de pe strada mea, îl legãm ºi ne deschidem shawormerie. Carne de vitã, of course. #pasculife

Carina: Good. Astea au fost ºi întrebãrile de la useri. Ai vreun mesaj de final pentru comunitate?

Kinook: *semn obscen* _|_.

Carina: Scurt ºi la obiect. Pãi cam atât, sper cã þi-a fãcut plãcere.

Kinook: Sãru'mâna pentru interview.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 30-09-2014, 13:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamna Niculescu te saluta, Andrei.

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mzq-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-05-2017 20:42)
Joined: 13 Nov 2009
Posts: 5921, Topics: 222
Location: Sweden

Reputation: 1018.9
Votes: 230

 
Post Posted: 30-09-2014, 13:42:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

numai vitan pe forumu asta - (da, si eu)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 30-09-2014, 13:44:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Kinook: Operaþiunea bibanul, desigur. Atunci când ne-am mobilizat câþiva de la pony zone, am falsificat variantele de bacalaureat, ºi cu o zi înainte de sesiunea a doua le-am dat drumul pe net, ca fiind "leak-uri". Am ajuns la ºtiri cu faza asta...

Imi aduc aminte, ce pot sa zic, epic.
Felicitari si la mai multe.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 30-09-2014, 13:49:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Kinook: Eram la gradiniþã, la bunici. Când mergeam la fotbal, trebuia sã trecem printr-un sat de indieni, fiindcã terenul era departe. Mergeam cu bicicletele. Peluza rapidistã stãtea pe marginea drumului, ºi când ne vedea, se puneau toþi pe mijlocul drumului sã ne opreascã. Noi, vreo 6-7, ca sã trecem de ei fãrã sã ne ciordeascã chestii sau sã ne desumfle roþile, ne luam fiecare câte un par, bãgam bicicletele în viteza cea mai mare (foaia mare, pinionul mic), rupeam câte o creangã din copaci, ºi ne înfigeam în ei mai ceva ca moldovenii în turci. Eram un fel de ªtefan cel Mare de gradiniþã, fluturând ditamai parul ºi pedalând ca un apucat. Pentru cei care joacã LoL, think of Hecarim Ultra rapid fire mode.

Era peluza stelista aia -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-09-2014, 14:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pato wrote:
Quote:
Kinook: Eram la gradiniþã, la bunici. Când mergeam la fotbal, trebuia sã trecem printr-un sat de indieni, fiindcã terenul era departe. Mergeam cu bicicletele. Peluza rapidistã stãtea pe marginea drumului, ºi când ne vedea, se puneau toþi pe mijlocul drumului sã ne opreascã. Noi, vreo 6-7, ca sã trecem de ei fãrã sã ne ciordeascã chestii sau sã ne desumfle roþile, ne luam fiecare câte un par, bãgam bicicletele în viteza cea mai mare (foaia mare, pinionul mic), rupeam câte o creangã din copaci, ºi ne înfigeam în ei mai ceva ca moldovenii în turci. Eram un fel de ªtefan cel Mare de gradiniþã, fluturând ditamai parul ºi pedalând ca un apucat. Pentru cei care joacã LoL, think of Hecarim Ultra rapid fire mode.

Era peluza stelista aia -


I'm quite sure it was rapidista -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
meeeow

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-01-2017 15:31)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 1857, Topics: 73
Location: Romania

Reputation: 2328.6
Votes: 163

 
Post Posted: 30-09-2014, 14:17:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pwahahhaha this was hilarious -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIHu ;(

[vipera sentimentala]



Status: Offline
(since 18-11-2017 22:59)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 6725, Topics: 496
Location: United Kingdom

Reputation: 490.2
Votes: 637

       
Post Posted: 30-09-2014, 14:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
Kinook: Kaaay. Eram în vacanþa de Crãciun, chiar în Ajun, cred. Fiind la þarã, n-aveam cu cine sã petrec, aºa cã am ieºit pe afarã. Mã întâlnesc cu o fatã ºi cu doi bãieþi, hai sã mergem sã bem în oraº. Oraºul la 2 KM de sãtuc, cu drum prin pãdure. Mergem ce mergem, la un moment dat li se fac fraierilor frig, se întorc sã se îmbrace, ziceau cã ne prind din urmã. Ajung în oraº, iau o sticlã de coniac, încep sã beau eu cu fetiþa mea, bãieþii nu mai veneau. Terminãm sticla, hai spre casã. Beþi bine amandoi. Pe la jumatea drumului, prin pãdure, fetii i se face chef. Bine cã eram echipat.


Cu o sticla de coniac stateai beat 3 zile si 3 nopti la 13 ani....wow Rolling Eyes

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 30-09-2014, 14:43:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu era o sticla foarte mare, cam 0.75.

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 30-09-2014, 15:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MIHu ;( wrote:


Cu o sticla de coniac stateai beat 3 zile si 3 nopti la 13 ani....wow Rolling Eyes

Unde-i buba? Si eu pe la 13-14 ani cand stateam in Bucuresti, de la o sticla de bautura ne trezeam a 2-a zi prin bosketi in parcul plumbuita -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 30-09-2014, 19:01:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun interviu , cel mai bun de pana acum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  


The time now is 25-04-2024, 23:44:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x