User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Sartorius
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message5119
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 16-07-2015, 15:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Brace yourselves, dis gonna be... surprising! ^^
Enjoy, aveți aici interviul cu Sartorius!




Carinna: Hello, și bun venit la un nou interviu, de data asta cu Sartorius!

Sartorius: ARE YOU READY FOR A MIRACLE?

Carinna: I am, but you are?

Sartorius: Eu in persoana sunt un miracol. *kappa*

Carinna: Oh, vai mie, sunt sigurã de asta.

Carinna: U ready for sorrow?

Sartorius: Apã paie și bãtaie.

Sartorius: Sã curgã autismul.

Carinna: Nu mã îndoiesc. Pãi, bun venit în torture chamber, sper sã te distrezi pe parcursul interviului. (cãci eu mã voi distra *kappa*)

Sartorius: Chiar cã zici cã citești de pe prompter..

Carinna: Huh?! Nu citesc de nicãieri..

Sartorius: K, GO ON!

Carinna: Cum te numești, tu? În afarã de Sartorius.

Sartorius: Prietenii îmi spun și MARUS. *a se citi cu accent de țãran*

Carinna: M-am prins. Now, ASL pls? Începem direct în forțã, Marus.

Sartorius: Am sã încep și eu cu o glumã proastã: 12 ani și ce e asta?

Carinna: Haha, good one, now the truth pls.

Sartorius: 18jpe, Bucales ca sã se oftice toți provincialii.

Sartorius: Tot ce nu e București = Țara m033 AceRuL.

Carinna: Am înțeles pânã aici, dar te rog pãstreazã m033 și toate cele pentru mai târziu, îți vor trebui, garantez.

Sartorius: Sunt gata de treabã oricând.

Carinna: Sunt sigurã de asta. Îmi poți spune câteva cuvinte despre tine? Sincer.

Sartorius: Foarte leneș, vã urãsc pe toți, sper ca lumea sã se sfârșeascã pe o piesã de doom metal iar în clasa a8-a m-am dat cu lada de cãrat cornuri pe scãri. :^) Lãsând gluma la o parte, îmi place sã zic chestiile drept în fațã, sunt antisocial, urãsc pupincuriștii și rasismul. *kappa*

Carinna: Lel, îmi place prima parte, haha. Am vãzut cã adori sã spui totul verde-n fațã, mai ales celor pe care-i jignești. (paragon ș.a.) *kappa*

Sartorius: Nu chiar, în afara faptului cã e neamuzant nu cred cã am nimic cu el. Și da, probabil am fost primu de la 18+ care i-a spus cã e un NEAMUZANT NOTORIU MAI DÃ-TE-N !@#$

Carinna: Am prins ideea, de fapt toți știm asta. Deci zici cã ai 18 ani, ai dat bacul anul ãsta? L-ai luat? *kappa*

Sartorius: Am fãcut 18 ani recent, bacul la anul. DACÃ NU LA MUNCÃ NU LA ÎNTINS MÂNA.

Sartorius: Sa sperãm cã nu o sã fie cazul. :^)

Carinna: Așa sã fie. Hm, ia sã vedem, cum e viața de liceu pentru tine? Faci multe nebunii? Sau stai cuminte în banca ta?

Sartorius: Hmm, probabil dacã aș zice cã fac multe nebunii nu m-ar crede nimeni așa cã-l summonez pe Hardwell sã povesteascã o întâmplare amuzantã cu mine. Treci încoa', autescu.

Carinna: A trecut o orã. Vãd cã nu vrea sã se prezinte. Nu vrei sã ne povestești tu?

Sartorius: Dacã nu povestește el ceva pe forum, vã zic eu aici ceva de doamne-ajutã.

Sartorius: Probabil unul dintre lucrurile panaramã pe care l-am fãcut a fost când în ora de geografie cu diriga ne-am vorbit câțiva colegi sã o sunãm cu ascuns. FREAKZ PEOPLE, ARE YOU NOT ENTERTAINED?

Sartorius: Probabil multe prostii le-am fãcut când eram mai mic sau în afara liceului dar unele nu le pot povesti. *kappa*

Carinna: Nu cred cã or sã fie prea fericiți doar cu asta. Și dãuneazã și interviului, deci și mie.. so, tot trebuie sã mai zici ceva.

Carinna: Scopul e sã aflãm cât mai multe nebunii, știi doar.

Sartorius: Pãi de când eram mai mic, aveam gen 13-14 ani și dupã noi mai luam unu mai mic de vreo 11-12 care era super nebun omu' și îl puneam sã facã diferite chestii retardate pentru amuzamentul nostru.

Sartorius: Odatã când era zãpadã mare afarã, ca sã ne rãzbunam pe un tovarãș care s-a supãrat și a plecat acasã, am fãcut un bulgãre uriaș, și nu exagerez, URIAȘ, l-am cãrat gen 4 oameni pânã la el la ușã la 5, l-am lãsat în fața ușii, am bãtut și am fugit. Daar nu s-a terminat prea bine cã a venit maicã-sa dupã noi..

Sartorius: Prin spatele blocului sunt strãduțe destul de mici, înghesuite etc., iar odatã l-am pus pe copilu' ãla mai mic decât noi cu câțiva ani sã tragã pe mijlocul drumului de la o ghenã niște saci mari de gunoi și apoi ne-am ascuns în prima scarã de bloc sã ne râdem de primul șofer care se dã jos sã elibereze drumul. Dar acum când mã gândesc la toate chestiile retardate fãcute... I CRINGE SO HARD.

Carinna: Doamne, ce copii demenți, se vede cã voi nu aveați treabã deloc când erați mai mici.

Sartorius: Unii oameni fac multe cãcaturi în liceu, eu consider cã am fãcut mai multe când eram mic. Oricum tot ce e diferit la liceu e cã glumele sunt într-un alt tier și cã ne mai batem !@#$ de unii profesori (și nu mã refer strict la mine) BUT THAT'S WHY WE FAIL BAC.

Carinna: The main reason, literally. Of course, moving on...

Carinna: Cum stai cu iubirea? *kappa*

Sartorius: Hmm..

Sartorius: Cu poza asta am zis tot.

Carinna: Ce înseamnã poza aia? Eu nu știu.. e ceva nasol?

Sartorius: Nu trebuie sã știi, restul lumii o sã se prindã. *kappa*

Carinna: Ok, ok, presupun cã nu are rost sã insist atunci pe tema asta.. Mergem mai departe..

Carinna: Ce fel de muzicã asculți? ^^ (genuri, trupe, etc.)

Sartorius: Acum cã am ajuns într-un anumit moment al vieții când autismul atinge cote alarmante tind sã cred cã nu mai am o anumitã fixație pentru un anumit gen, doar o trupã etc...

Carinna: Hm, ok atunci, spune mai multe, totuși, mãcar sã am un reper.

Sartorius: Ascult de la muzicã de negrii *kappa* (Schoolboy Q, MF DOOM, Bones etc., etc..) pânã la Doom metal which is more hardcore stuff, pânã chiar la muzica fãcutã pe compiuter *kappa*. ȘI AICI NU MÃ REFER LA TRAP SAU DUBSTEP CÃ LE URÃSC. Probabil trupa favoritã de doom metal la momentul actual este Bongripper urmatã de Electric wizard. Îi mulțumesc lui Jert-sempai (notice me) care i-a share-uit cu noi toți. (brigada de la zona cu cai roz).

Sartorius: Dar da, în ultima vreme ascult foarte mult doom metal. THAT'S WHY I SEE EVERYTHING SO DARK AND GRIM.

Carinna: Bãnuiam cã eu de aici se trag „calitãțile” tale, de la poneii roz.

Sartorius: Despre ce calitãți vorbim? Eu am doar defecte. *kappa*

Carinna: Mã refeream la sarcasm, umor negru, și tot ce ține de astea.

Carinna: Ia spune-mi, cum te-ai vedea peste 10 ani, sã zicem?

Sartorius: Sã sperãm cã nu tot pe forumul wow freakz. Lãsând gluma la o parte, probabil nu știu, eu habar nu am nici ce vreau sã fac dupã liceu și tu mã întrebi de perioade d-astea lungi de timp.

Sartorius: Dar revenind, cam ce își dorește toatã lumea peste 10 ani, bani droguri și femei.

Carinna: Înseamnã cã ești tare vicios.

Sartorius: Eu și Tyrion Lannister, CARE PENTRU FANII GAME OF THRONES DE PESTE TOT AM UITAT SÃ VÃ ZIC CÃ MOARE ALÃTURI DE ION ZÃPADÃ. *kappa* (sper cã nimeni nu o sã ia asta în serios)

Carinna: Nu sunt sigurã, având în vedere comunitatea cu toate *ahem* ale ei.. Dar totuși, mergem la risc, vedem ce iese.

Carinna: Probabil vor continua cu „everyday cancer„ și nu vor bãga chiar TOTUL în seamã.. Sau, who knows?

Sartorius: Da, comunitatea Freakz nu prea mai are scãpare.

Carinna: Ok, vãd cã ești foarte open-minded (my opinion). Ai anumite principii dupã care te ghidezi gen, în veațã? Sau o arzi la modul YOLO?

Sartorius: Da, un principiu de bazã în jurul cãruia se învârte tot: NEVER F#@K UP a.k.a nu o da în barã, nu da cu ea de gard etc., etc. Poți sã faci ce vrea ștromelagul tãu, sau scoica depinde ce ai.. atâta' timp cât nu intri în belele nasoale, mai nasoale decât ce a fumat eM. *kappa*

Sartorius: j/k I'M ALWAYS YOLO!

Carinna: Sunt confuzã, dar merg pe prima variantã.

Carinna: O întrebare banalã care mi-a venit acum în minte: îți plac tatuajele? Ți-ai face vreunul?

Sartorius: Maybe și nu. Tatuajele sunt o formã de artã, la fel ca și muzica, sau orice altceva care ne ajutã sã exteriorizãm un sentiment, sã transmitem o idee etc... personal nu sunt împotriva lor, fiecare e liber sã facã ce vrea cu corpul lui (eu nu i-am atras atenția lui AceRuL cã își f!#e pisica Nae) dar personal nu m-aș tatua deoarece nu doresc sã atrag atenția. I like to keep a low-profile.

Carinna: Mhm, înțeleg unde bați, e ok.

Carinna: Ia sã vedem.. ești mulțumit de viața ta actualã/persoana ta proprie în momentul de fațã? Chiar dacã nu ai terminat nici liceu, eu aș vrea sã știu.

Sartorius: 2deep4me.

Carinna: Ok, ok.. Atunci lãsãm lãsãm asta. Pãi eu am aflat destul despre tine @ real life, dorești tu sã mai adaugi ceva înainte sã trecem la cancer?

Sartorius: Dupã cancer.

Sartorius: Punem Freakz-ul în fațã, ca întotdeauna. *kappa*

Carinna: S-a fãcut. Sã începem atunci, cum ai ajuns în aceastã minunatã și vastã lume virtualã?

Sartorius: Eram prin a 7-a și m-a luat un coleg sã mã învețe el sã joc WoW și nu știu ce. Mai apoi mi-am dat seama cã s-a folosit de mine sã-și ia nenorocitul ãla de Celestial *kappa*. Și tot n-am trecut de 1750 la arene R.I.P.

Sartorius: Pe forum activez încã din 2011 și majoritatea timpului l-am petrecut la hipodromul roz.

Carinna: Cum ți s-a pãrut la prima vedere? Cum te-ai integrat la zona roz? Te-a adus cineva acolo sau ai venit cu japca?

Sartorius: La zona roz am venit cu japca și mai majoritatea mã urau pentru cã autism *kappa*. De zona roz auzisem de pe server, cã pe acolo își fãcea veacul "tipul ãla cu ponei panaramã" și am zis sã vin și eu, pentru caterincã. De-alungul timpului s-a dovedit cã zona chiar e panaramã și umblã tradiția cã fiecare pony zone se terminã cu un scandal, warn-uri, QQ, etc...

Carinna: Cu cine te-ai împrietenit prima oarã de acolo?

Sartorius: Cu nimeni, parcã am zis la început cã vã urãsc pe toți. Edginess/10.

Carinna: Wow, so edgy, much hate, ok, ok. Dacã tot spui cã acolo e zona scandalurilor, ai avut tangențe urâte cu staff-ul? Cu anumiți membri din staff?

Sartorius: În afarã cã am mai luat un warn pe ici pe colo pentru diferite autisme din partea mea, nu.

Carinna: Dar e cineva din staff cu care chiar te-ai înțeles bine? Prieteni buni? Sau doar random ppl cu care vorbești când apuci?

Sartorius: Probabil Jert este o persoanã din staff cu care mã înțeleg destul de bine. Ce pot sã zic, nu v-am zis cã nu îmi plac nepotismele și pupatul în c#r al oamenilor din staff? *kappa*

Carinna: Indeed. Deci, reluând, nu prea mulți au principiul ãsta, dupã cum poți observa rankul unora de pe forum. *kappa* Dar evident, nu dãm exemple, cã de'.

Carinna: Dar lasã asta. Cum te-ai fi vãzut în alte secțiuni, sau „secte” ale forumului dacã nu te duceai la ponei? Dacã spre exemplu, erai din prima cu spam-zone? Ai fi fost la fel? Acum punem problema doar ipotetic, asta sunt sigurã cã nu s-ar fi întâmplat niciodatã.

Sartorius: Pãi prin 2011 era la modã avatarul cu ponei pe forum, pentru caterincã și cã sãreau ca arși oamenii. Postasem odatã la spam-zone random și au sãrit ãia cu gura cã "hurr marș înapoi la grajd, nu primim ponei". Oricum nu prea îmi place comunitatea de la spam-zone cã nu prea cunosc lume acolo, mulți sunt *** de pe C.S. de care n-am auzit, neamuzanți ca Paragon, etc, etc...

Carinna: Despre zona 18+ ce pãrere ai? Te-ai acomodat bine, dupã cum vãd eu, te-a atras ceva anume la zona asta, în afarã de libertatea de exprimare?

Sartorius: Pãi zona unde poți sã faci mișto de toatã lumea fãrã sã cenzurezi. Adicã nu prea poți sã insinuezi ceva prin celelate colțuri întunecate alte forumului cã sar bãieții cu reportu.. aici poți sã îi dai m033 lui bob fãrã rușine.

Carinna: Poți spune cã ți-ai fãcut prieteni „noi” la 18+? Pe care poți sã-i înjuri când vrea *ahem* a ta.

Sartorius: Înjuratul ãla e la caterincã în majoritatea timpului și sper cã s-au prins mai toți. Nu e neapãrat cã acum ne tragem de șireturi sau ceva, e totul în numele distracției. Probabil de împrietenit m-am împrietenit cu Pazuzi, pe care înainte îl consideram un neamuzant ca Paragon când avea avatarul cu porcul ãla zburãtor, cu domnul Telekom și probabil cu winckler. Cu restul ori eram deja prieten ori nu aveam tangențe.

Carinna: Mhm, got it. Și acum, momentul mult așteptat: tobele, vã rog! *tr trtrtrtrtr*... ești gata pentru întrebãrile din partea userilor?

Sartorius: Sã vinã.

Carinna: Prima vine de la eM a.k.a „domnul telekom”: „Maicã-ta-i femeie?”

Sartorius: Pasãm întrebarea. Carina tu ești femeie?

Carinna: N-am înțeles, mã rog. Trecem la urmãtoarea.

Carinna: De la your friend, AceRuL: „Pe o scarã de la 1 la 10, cât de *** ești pentru eM?”

Sartorius: Mi-aș înfige scula în gãurile de la flash/flesh sau cum se scrie, dacã le mai are.. ***/10.

Carinna: Ok, cred. Acum de la winckler, a.k.a copilul cu barbã: „Cine ar putea râde la glumele lui Paragon în afarã de el și eventual un script de-al lui Shocker?”

Sartorius: Probabil Davidenko, un copil atât de inocent care nu vrea sã rãneascã pe nimeni. Îți dai seama de asta când îl vezi tuns periuțã.

Carinna: Ahaha. De la Loveheal, care te întreabã: „Claraa sau Csvyo? *kappa*”

Sartorius: Claraa ca sã îi fac plãcerea lui gandacel.

Carinna: Ok then. O întrebare, ca de obicei ciudatã, de la patro123: „Cam câți cm crezi cã are ciocul tucanului din avatarul lui AceRuL?”

Sartorius: Aș zice cam de 2 ori adâncimea vaginului doamnei Acerul, deci cam 32.

Carinna: Ceva de la ryangg, fii foarte atent: „Ne poți spune cum a fost prima ta interacțiune intimã și cât a durat?” Chiar dacã nu s-a întâmplat.

Sartorius: Chiar trebuie sã pun iar poza aia? *kappa*

Carinna: Bine, bine, o sã aflu eu ce înseamnã poza aia. Acum de la Paragon: „Caracterizare Pazuzi și eM”

Sartorius: Despre Pazuzi nu prea am multe de zis, l-am cunoscut mai bine cât am stat pe la 18+. E genul ãla de om de are o poantã de zis la fiecare rahat postat, e de treabã și îi place lungã *kappa*. Și ca sã nu uit, stã în Drumul Taberei deci vã puteți da singuri cu pãrerea despre culoarea pielii :^)

Sartorius: eM îl țin minte de când încã avea GM pe WoW și mai posta pe la pony zone, era genul ãla de om de fãcea mereu misto și îl durea la !@#$ de toți și toate. La fel, de când cu 18+ am mai aflat una alta despre el, e de treabã pentru cineva care lucreazã la Telekom și are nervii întinși la maxim *kappa*. ***

Carinna: Și acum cel mai bun lãsat la final, de la k S k: „Pãrere Paragon? Caracterizare amplã pls. Deși nu prea vãd ceva amplu.

Sartorius: Sec, foarte sec. Mai amplu de atât nu pot.

Carinna: Pfiu, slavã Domnului, s-au terminat întrebãrile de la useri, ce pãrere ai de ele?

Sartorius: Se mențin la standardele comunitãții Freakz.

Sartorius: ȚARA LUCRULUI BINE FÃCUT.

Carinna: Bãnuiam eu. Acum, o curiozitate: cum ți-ai ales numele?

Carinna: Știu cã Sartorius e cel mai lung mușchi din corpul uman, dar nu cred cã de acolo ți l-ai luat.

Sartorius: Ca sã par inteligent am sã zic cã de acolo l-am luat. Nu, în perioada aia mã apucasem sã mã uit iar la Yu-Gi-Oh! pentru muh nostalgia și era unul de îl chema Sartorius și pãrea destul de miștok numele așa cã am zis why not. Dacã nu, probabil aș fi rãmas la numele shamanului de pe WoW, Pi2del *kappa*

Carinna: Acum, în final, cã am scãpat și întrebãrile de la useri (mai ales de alea), am sã te rog sã lași un mesaj de final pentru întreaga comunitate, sã te ținã minte.

Sartorius: Într-un final aș dori sã salut poneii roz, fraierii de la 18+, HI MOM, pwp dllk xoxo aveți grijE la poluție.

Sartorius: Și luați și o pozã cu pepe: http://i.imgur.com/7ro2ijx.jpg



Pãrere proprie
Spoiler:



Cam atât și pentru interviul cu Sartorius, sper cã v-a plãcut, cã mie sigur da!
Nu uitați sã dați o raitã și pe la topicul cu propuneri, mulțumesc. ^^



7 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2015, 15:29:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Good one, expected from Sartorius, pwp luv u
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2015, 15:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dreapta e prietena ta ?-)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
winckler

[Copilul cu barbã]



Status: Offline
(since 15-08-2021 11:50)
Joined: 06 Aug 2010
Posts: 2659, Topics: 74
Location: Nu din Vaslui,oricum.

Reputation: 150.5
Votes: 172

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2015, 15:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Carinna: Ok, cred. Acum de la winckler, a.k.a copilul cu barbã:"

CINE E TATICUL ?!?!?!

on: stho interviu,sartorius neinteresant de fel ca de obicei...dar a mers putin.

Sartorius wrote:
Sartorius: eM îl țin minte de când încã avea GM pe WoW și mai posta pe la pony zone, era genul ãla de om de fãcea mereu misto și îl durea la !@#$ de toți și toate. La fel, de când cu 18+ am mai aflat una alta despre el, e de treabã pentru cineva care lucreazã la Telekom și are nervii întinși la maxim *kappa*. ***


Prea tarziu...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-07-2015, 15:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carinna wrote:
Carinna: Cum stai cu iubirea? *kappa*

Sartorius: Hmm..

Sartorius: Cu poza asta am zis tot.

Carinna: Ce înseamnã poza aia? Eu nu știu.. e ceva nasol?

Sartorius: Nu trebuie sã știi, restul lumii o sã se prindã. *kappa*


-))))))))))))))))))))))))))))))))
Tare de tot interviul ãsta, congrats both of you.

@sartoriu: E Vodafone, nu Telekom, you ignorant bastard.
@Carinna:
https://youtube.com/watch?v=mMzylpoDFwk:





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 16-07-2015, 15:53:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios, asta era.. -))))
N-am știut de la început cã aveam alt rãspuns.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
David130899
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-12-2015 21:17)
Joined: 05 Jun 2014
Posts: 2126, Topics: 60
Location: Bã, cum i se zice acolo?

Reputation: -79.3
Votes: 222

 
Post Posted: 16-07-2015, 15:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pleak bã. Normal cã nu vreau sã supãr lumea. Paragon>Sartorius

Shpace wrote:
Sa iti vinzi rinichii sa cumperi reputatie pe forum, asta inseamna sa fii mafiot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k S k
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-01-2016 22:34)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 659, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: -126.1
Votes: 55

Post Posted: 16-07-2015, 15:58:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Carinna: Indeed. Deci, reluând, nu prea mulți au principiul ãsta, dupã cum poți observa rankul unora de pe forum. *kappa* Dar evident, nu dãm exemple, cã de'.


subtil.


Sartorius wrote:
vreau sa pun inghetata pe tine, cu ulei sa te ung

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 16-07-2015, 16:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sartorius wrote:
Despre Pazuzi nu prea am multe de zis, l-am cunoscut mai bine cât am stat pe la 18+. E genul ãla de om de are o poantã de zis la fiecare rahat postat, e de treabã și îi place lungã *kappa*. Și ca sã nu uit, stã în Drumul Taberei deci vã puteți da singuri cu pãrerea despre culoarea pielii :^)

Spui asta de parcã în Ferentari umblã numa' d-ãia albi ca brânza. Sau de acolo se trag white walkers? -
Spre surprinderea ta sunt mult mai alb decât mitroots și nu mã trãdeazã nici ochii. - Aidi pwp.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 16-07-2015, 16:23:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k S k wrote:
Quote:
Carinna: Indeed. Deci, reluând, nu prea mulți au principiul ãsta, dupã cum poți observa rankul unora de pe forum. *kappa* Dar evident, nu dãm exemple, cã de'.


subtil.


E lasã, cã de era în rank nu mai spunea asta, doar nu fãcea monolog.
-

Deºi nu-l cunosc pe cel intervievat, are o dozã de amuzament. Uneori prea o dã cu bâta-n baltã, dar este tipic vârstei, dorinþa de afirmare persistã în orice rãspuns.
Felicitãri, puþin cam la caterincã, însã undeva acolo s-a pus accentul pe i.
Partea cu "urãsc pupincuriºtii ºi rasismul" ti-a adus un like de la mine. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 16-07-2015, 16:45:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Khajiit wrote:
k S k wrote:
Quote:
Carinna: Indeed. Deci, reluând, nu prea mulți au principiul ãsta, dupã cum poți observa rankul unora de pe forum. *kappa* Dar evident, nu dãm exemple, cã de'.


subtil.


E lasã, cã de era în rank nu mai spunea asta, doar nu fãcea monolog.
-

Wrong, nu mã abțineam, spuneam același lucru.
Și nu, nu fãceam monolog pentru cã eu când am fost cu rank, n-am fost pe pile sau altceva.
Am intrat pe merit, ignorând ce s-a întâmplat pe parcurs...




//Sã nu uit, dacã e ceva, eu. Dacã am atins vreo coardã sensibilã prin ce am spus în interviu sau în postul ãsta, îmi cer scuze și editez, nu-i problemã.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 16-07-2015, 17:11:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

em am zis telecom, carina a editat telekom la fel cum a pus in loc de pazuzu, pazuzi, ceea ce suna *** as ***, nu ma pretez la dastea

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 16-07-2015, 19:06:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dacã eu îi zic Pazuzi, ce..
Sunã mai drãgu' ododo :3



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L.a.D l Catalin

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 26-12-2023 11:29)
Joined: 03 Jan 2014
Posts: 11601, Topics: 941
Location: Iasi

Reputation: 242.6
Votes: 1962

          catalin457 
Post Posted: 18-07-2015, 01:28:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sartorius wrote:
em am zis telecom, carina a editat telekom la fel cum a pus in loc de pazuzu, pazuzi, ceea ce suna *** as ***, nu ma pretez la dastea


Epic -

E genial interviul, printre cele mai bune, daca nu chiar cel mai bun.. Prea caterinca tipul..




FALLOUT 4 STEAM KEY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-07-2015, 10:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sartorius: Cu poza asta am zis tot. -))-))-)
superb .... bv


Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 16-04-2024, 11:03:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x