User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ k0s
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Show only staff posts
Author Message5547
Corina

[#sin]



Status: Offline
(since 13-12-2023 00:05)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 4482, Topics: 35
Location: Bucharest

Reputation: 3123.6
Votes: 165

 
Post Posted: 17-02-2017, 23:33:02 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)




Corina: Cum te numesti?

k0s: Cosmin. Si...Marius la care nu o sa raspund niciodata.

Corina: Mie mi se par doua nume frumoase^^. De unde esti?

k0s: Mersi, la fel pot sa zic si de al tau. Sunt din Bucuresti @ Vitan.

Corina: Hehe, nici mie nu imi place al doilea nume. Cati ani ai?

k0s: E ok, cred ca trebuie sa avem cate doua poate trei ca sa mai iesim din monotonie. Am 24.

Corina: Multi inainte. Te poti descrie in cateva cuvinte?

k0s: Si iata si intrebarea unde aproape toata lumea incepe cu "Aaaa".

k0s: Sunt destul de direct cand port un dialog cu cineva. Imi place sa fac totul cat mai perfect chiar daca inseamna sa pierd o zi pe mizeria respectiva. Sunt pasionat de it, programare, jocuri, filme de aproape toate genurile (Da, nu imi place genul horror, pussy). Fac glume proaste dar amuzante, cred.

Corina: Sa inteleg ca esti genul ala de persoana fixista care daca un lucru e aproape perfect trebuie sa-l faci sa fie perfect? -

k0s: Nu cred in perfect perfect dar tind sa imi folosesc energia sa fac asta cat mai bine interpretabil.

Corina: Inteleg. Ce gen de muzica asculti, te influenteaza intr-un fel anume?

k0s: Clasicul ascult ce imi place in functie de stare sau situatie. De-a lungul timpului am ascultat cred ca orice, da chiar si manelele alea vechi.

Corina: Cred ca toti din generatiile trecute am ascultat acele manele vechi, plus animal x si andreea balan - meh, vremuri... Ce genuri de filme iti plac?

k0s: Obligati sau nu tot am dansat pe nu vreau banii tai -.
Genuri de filme.. cred ca cel mai mult imi plac SF-urile, apoi intr-o oarecare ordine, cele psihologice sau care nu sunt foarte previzibile. Mor dupa orice contine un puzzle.

Corina: I see. Cu ce te ocupi in viata de zi cu zi, ai vreun hobby?

k0s: Lucrez ca developer la PC Garage si restul de timp liber mi-l petrec cu prietena si cei 2 beagle petarzi sau ma joc. Mi-ar placea sa am un hobby serios sa imi cumpar piese si sa construiesc drone.

k0s: Si in contradictoriu imi place foarte mult natura. De mic am dorinta asta sa ma mut undeva in padure si sa imi construiesc eu cabana si sa locuiesc acolo o perioada. Sa imi las barba si sa uit sa vorbesc limba.

Corina: Cred ca este si un film asemanator cu dorinta ta^^. Esti rasist?

k0s: Nu pot sa fac discriminari. Daca as avea o putere speciala macar pentru 5 minute le-as sterge orice urma de existena anumitor oameni indiferent de etnie.

Corina: Da, aici ai dreptate, nu conteaza etnia ca sa fi un jegos.

k0s: Ca sa o spunem mai frumos.

Corina: Ai vrea sa povestesti la curiosi cum a fost prima ta experienta sexuala? Hahaha.

k0s: HAH. Da, imi place mult sa vorbesc despre chestii de sex, nu sunt pudic.

Corina: Haha, ce-mi plaaaace! Sunt doar urechi. Sau in cazul asta, sunt doar ochi.

k0s: Prima experienta sexuala propriu zisa a fost cu o tipa care juca WoW. Ca o paranteza, nu inteleg cum exista baieti care nu isi gasesc fete in jocuri.

Corina: Unora li se pare deplasat sa isi gaseasca pe cineva pe jocuri, am dat si eu de d-astia, au impresia ca fetele sunt doar niste pixeli sau in cele mai multe cazuri, baieti.

k0s: Guys In Real Life i get it.

k0s: S-a intamplat prin 2010 parca, eram intr-o guilda si am inceput sa ies cu ei afara. Prin gasca aia erau si 3 fete. Semanau cu Spioanele daca stii desenul -. Una dintre ele voia sa fie cu mine desi nu era chiar favorita mea si ne mai certam pe tema asta ca o refuz. Discutiile astea ii le povesteam fostei si incet incet ne-am apropiat. Cred ca am stat cu ea la inceput mai mult sa ii fac ciuda celeilalte tipe. Ca idee, prima data am facut-o in cada in timp ce prietenele ei asteptau sa le deschida cineva usa de la apartament. Saracele au stat afara si nu stiau ce dracu se intampla . Credea ca fosta a murit sau ceva

Corina: Eram obsedata de spioanele, pai normal ca s-au speriat prietenele ei daca stiau ca ea este in apartament.

k0s: Am stat cu ea cam un an si 8 luni parca dupa care mi-a dat jet. Am aflat diverse chestii dupa despartire pe care nu o sa le fac publice ca poate cineva mai viziteaza forumu asta.
Dupa aceea am stat mai mult de un an pe bara, imi placea sa vorbesc cu fete si sa stau pe langa ele sa le inteleg. Am capatat o reputatie de curvar sau cum se zice? Cei care ma cunosc stiu la ce ma refer din pacate.

Corina: Mai, nu stiu daca chiar curvar, curvar inseamna sa iti inseli partenera, dupa parerea mea -.

k0s: Nah, la asta chiar ma dedic si sunt fidel.

Corina: Trecem la intrebarile legate de freakz?

k0s: La intrebarile cu adevarat serioase.

Corina: Cum ai aflat de freakz?

k0s: Jucam wow pe ultimate si Sho.cker si-a deschis server. Am plecat odata cu el si sunt aici din momentul 0 (cel putin legat de wow).

k0s: Also, am fost primul care a luat ban pe freakz.

Corina: Haha, din ce cauza?

k0s: Speed hack - Era cursa pentru realm first si nu prea m-a dus capul ca Sho.cker ii urmareste pe cei care au lvl cel mai mare. Asa am si pierdut realm first lvl 80.

Corina: Cum ti s-a parut forumul la prima vedere?

k0s: In 2010 mi se parea okish. Acum seamana cu un site rusesc unde gasesti hacks si alte programe dubioase, apreciez ca totusi s-au bagat functii noi, +like.

Corina: Pacat ca nu poti sa-ti dai like singur -.

Corina: Ce parere ai despre staff? Daca ar fi dupa tine, ar merita cineva remove sau up?

k0s: Sunt cateva constante in staff de cand ma stiu eu dar sunt si altii mai mult sau mai putin noi. Mi se pare ca sunt mai profi acum fata de cum erau acum 4 ani sa zicem. Nu prea mai vezi o injuratura sau sa te faca Sho.cker ratat de fata cu altii. Mi-e dor de zilele alea -. Da garantat ar merita remove cineva. Nu dau nume ca s-ar supara vreo 3.

Corina: Atunci sa lasam o urma de mister, haha. Daca ai putea ai schimba ceva la forum?

k0s: L-as face mai modern putin. Momentan sunt prea multe pe care poti da click, dezorganizat.

k0s: Un search mai destept poate.

Corina: N-ar fi rau. Esti pregatit pentru intrebarile date de useri?

k0s: Nu judec dar au fost slabe;/

k0s: Sau judec? -

Corina: Ai facut-o deja -

k0s: Sa vedem intrebarile.

Corina: DriNNker te intreaba: Ce te-a atras la aceasta comunitate?

k0s: Sincer, in momentul in care m-am alaturat freakz-ului acum 7 ani ma regaseam pentru ca majoritatea erau retarzi ca mine. Apoi am inceput sa am responsabilitati, GM fiind si acum a ajuns un fel de hobby chiar.

k0s: Ai n-ai timp, intri pe freakz.

Corina: Blade22 te intreaba: Din ce nationalitate te tragi?

k0s: In timp ce asteptam interviul am sunat-o pe maica-mea sa o intreb. A zis "germana". Danke

Corina: Rageless te intreaba: Mama ta stie ce faci tu pe internet?

k0s: Asta a fost un atac la persoana. Nu, dar eu stiu ce face a lui IRL. Suntem prieteni nu te teme.

Corina: Bobi te intreaba: Ce semnifica k0s? Are legatura cu iarba?

k0s: E mai complicat si nu stiu sa explic acum, am sters de 3 ori cred. Pe scurt este K = 1000 cu inca un 0 , 10000 + S de la secunde.
Calculat vine 166.666 , chestii d'ale mele.
Am vrut sa fie un Kos mai fancy cu o explicatie in spate, si am facut reverse science.
Sau poti spune ca userul Kos era luat , jk

Corina: Bobi, sper ca ai inteles.

k0s: Daca ai vazut filmul The Number 23 poate o sa intelegi. Imi plac prostiile astea si imi tocesc mintea cu ele.

Corina: L-am vazut acum cativa ani, nu mai tin minte exact toate detaliile.

Corina: Anyway, linke te intreaba: Ce parere ai despre relatiile dintre cactusi si oameni?

k0s: E o relatie destul de arida intre ei. Nu vreau sa vorbesc mult despre asta ca ma inteapa inima deja... Tot ce stiu este ca omul a stors cactusul de tot pe perioada relatiei.

Corina: -P!C@- te intreaba: Cand ai manutarit-o ultima data?

k0s: De ce crezi ca raspund mai greu ?

k0s: Ma crezi ca nu am mai auzit cuvantul asta pana acum ?

Corina: Nici eu -

k0s: Trebuie sa mai sparg niste seminte. HAHA

k0s: Si-a primit raspunsul sper ca e satisfacut de el, caci eu sigur sunt acum.

Corina: Well, that's all. Un mesaj de final pentru comunitate?

k0s: Stiu ca poate multi nici nu stiti cine sunt pentru ca nu sunt fan ponei sau foarte activ pe forum. Tineti comunitatea in viata, iesiti la proteste, provocati kanker , iubiti-va si faceti sexut. Mi-a placut interviul, sper ca n-am fost super plictisitor dar in timp ce raspundeam la intrebari mai si lucram. Va iubesc si iisus fie cu voi.

Corina: Ma bucur ca ti-a placut si sper ca te-ai simtit bine! -

k0s: Da normal, keep up the good work. -

9 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobi!

[Ag. de poliție]



Status: Offline
(since 28-12-2023 22:52)
Joined: 07 Sep 2016
Posts: 4763, Topics: 1195
Location: Vrancea

Reputation: 1040
Votes: 304

 
Post Posted: 17-02-2017, 23:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am înțeles perfect.
Mai bine pe jos decât în cadă, inhalezi săpun.
Răspunsuri ştiințifice, detaliate, şi cam perverse. Oi fi vreun apropiat de-a lui Einstein .
Congrats şi Corinei, totuşi îl puteai întreba cât de tare s-a iritat după impact.
GJ!


Pariuri Sportive | Tournaments | Music Contests

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GLaDoS

[More ...]



Status: Offline
(since 07-06-2019 21:21)
Joined: 13 Aug 2016
Posts: 6655, Topics: 249
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 160

   
Post Posted: 18-02-2017, 00:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviu. -






"I'm a simple device. I'm here to help you! Do not forget to leave me a message!"



connect // zmx.freakz.ro

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 18-02-2017, 01:58:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

interviu pentru ce,care este scopul?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Corina

[#sin]



Status: Offline
(since 13-12-2023 00:05)
Joined: 17 Oct 2012
Posts: 4482, Topics: 35
Location: Bucharest

Reputation: 3123.6
Votes: 165

 
Post Posted: 18-02-2017, 02:07:34 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Interviu pentru a cunoaste userii acestei comunitati mai bine. -
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MangloPici

[Veteran]



Status: Offline
(since 19-11-2023 23:34)
Joined: 27 Jan 2013
Posts: 1845, Topics: 109
Location: Pitesti/Bucuresti

Reputation: 402.9
Votes: 78

     
Post Posted: 18-02-2017, 02:08:38 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am ras unpic -

Skype: snopps.stef
Steam: Phvne
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blade22

[:::Zmp.freakz.ro:::']



Status: Offline
(since 30-03-2020 13:16)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 11135, Topics: 668
Location: Romania,Arad

Reputation: 54.2
Votes: 637

         
Post Posted: 18-02-2017, 15:48:55 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitări pentru răspunsurile deocheate K0s! -


Casuta vocala @Blade
FREE
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 18-02-2017, 22:59:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt prea vechi pe aici sa nu ii stiu pe toti:)))


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ovidel 32

[Creep]



Status: Offline
(since 04-10-2018 11:08)
Joined: 02 Feb 2016
Posts: 825, Topics: 32
Location: Alba-Iulia

Reputation: 343.7
Votes: 15

 
Post Posted: 19-02-2017, 10:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitări Corina.-

[IMG][/IMG]

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 19-02-2017, 17:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma bucur ca v-a placut
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
microk2

[WoW Dev]



Status: Offline
(since 27-02-2024 19:43)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 2419, Topics: 297
Location: Romania

Reputation: 103176
Votes: 259

 
Post Posted: 19-02-2017, 18:02:24 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nice Marius

Micro, the Workaround master
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 20-02-2017, 22:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kosinus, nu?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 21-02-2017, 10:24:42 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vitanul e reprezentat bine pe freakz -
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 21-02-2017, 14:18:46 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arsenie Bok0s


Retired

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sarp3este
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-05-2017 09:10)
Joined: 21 Oct 2016
Posts: 1234, Topics: 49
Location: Craiova

Reputation: -3.4
Votes: 21

 
Post Posted: 22-02-2017, 18:48:19 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Super interviu -



Casuta vocala:Sarp3este
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-03-2024, 07:55:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x