User
Pass
2FA
 
 

Item Trade/Need

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message289
Shadowweaver

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-12-2013 14:39)
Joined: 26 Nov 2012
Posts: 43, Topics: 17
Location: Constanta

Reputation: 57.5
Votes: 2

 
Post Posted: 26-11-2013, 03:31:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru cei ce cauta un tip de gear, un set, orice ati avea nevoie, postati aici va rog. Tineti minte, in guild nu se dau iteme pe gold, in nici un caz pe bani reali! Daca vreti sa va ajutati colegii de guild, sunteti bineveniti sa o faceti. Postati in felul urmator va rog:

Numele vostru:
Ce anume aveti nevoie:
Pana cand aveti nevoie: (dupa aceasta data cererea va fi abandonata)
Rasplata: (in cazul in care aveti posibilitatea sa va rasplatiti colegul ce va ajuta)


Sper sa fiti oameni intre oameni si sa ne fim de ajutor!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KickBack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2013 19:26)
Joined: 27 Nov 2013
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.5
Votes: 1

Post Posted: 29-11-2013, 11:54:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum am mai spus, sunt nou pe freakz, 5-6h jucate ceva de genu in 2 zile, incerc sa urc cat mai rpd momentan lvl 69 dar ma lovesc de un zid, lipsa itemelor
m`am trezit lvl 60 cu all mail de lvl 30-40 in loc de plate si stau sa ma chinui cu mobii
nici rotatia mea nu e perfecta dar ptr warrior cred ca, conteaza foarte mult si gearul...

orice ajutor e bine venit, momentan am strans 200g, nu vreau pomana

am cerut si ieri ajutor pe chat, cu un rush ca sa nu fie lumea nevoita sa piarda ceva in afara de timp, nici nu stiu daca functioneaza sa iau xp daca omoara altcineva din party mobi, dar incercarea moarte n`are

nume BattleGG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-06-2024, 23:24:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x