User
Pass
2FA
 
 

Legends of Arena Freakz Style
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message14552
murz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2021 08:46)
Joined: 06 Feb 2010
Posts: 493, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 628.4
Votes: 21

     
Post Posted: 19-09-2013, 12:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite Fairr, ceva de genu https://youtube.com/watch?v=O3L1Vply0-Q:

cum e in filmuletu asta daca ar putea careva sa-ti faca, doar sa aibe mai multe detalii despre playerul respectiv...asteptam urmatoarele duele -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 19-09-2013, 12:30:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa scriu pe limba ta:

mare le unqlolz shefu la warri si la paray. Nu m-ai supheryy pa forum si day duell ku bigjoey sau alt war care jtye sa joake. lay batut pa joey? ya m-ay bathel odata shi fa filmare cu dovada video sa vada shi okiu meu.

/cocalar mode:off

bai fratilor, nu mai suferiti pe forum ca vai doamne eu sunt bazat pe clasa mea si bat pe oricine 1v1. Dati dovada de taranism dus la extrem si va rahatiti in tot topicul asta. Tu si cu druidul celalalt cu stun-ul de la rogue. Daca vreti sa faceti ceva, inscrieti-va, poate va alege Fair si va pune la bataie. Sincer mie nu-mi pasa daca esti mare war atata timp cat nu vad un duel frumos intre tine si alt warrior. Serios acum, nu va mai certati intre voi, ca poate nu mai facem nimic. Si nici nu demonstrati nimic spunand cat de tari sunteti si pe cine ati batut.



Also, daca e cineva pe exodus la alianta si stie sa joace bine, as vrea si eu sa dau duel sau challenge cu el. De fun, n-o sa vin pe forum sa ma dau mare sau sa pun poze/video-uri daca voi castiga. Kinook, druid feral.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 19-09-2013, 12:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand v-am zis eu ca topicul asta e un fel de "best class" si ca o sa se ajunga la fel ca acolo sa se injure care mai de care ca intr-o cearta din aia de copii de gradinita gen: "doamna invatatoare, moldoveanu asta amarat mi-a luat jucariaaaaaaaaaa !!! "




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 19-09-2013, 12:42:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ce warrior sa fie sa imi permita sa fac un duel frumos? dovezi video? pari cam redus, ai pe pagina anterioara dovezile exact la ce am zis ultimul post.

Am dat duel cu toti warriori care "stiu sa joace" si ? Stie foarte bine lumea ce si cum. -
Ia ce ai facut..numai zici nimic, go offline bigblackjoe ca papagalii vorbesc mult si degeaba ca in cazul tau pe nimic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 19-09-2013, 13:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

par redus? incercam doar sa cobor la nivelul tau. SS-urile alea nu inseamna nimic pentru mine. Am si eu cateva cu mine batand high rated players. Cui ii pasa? Participa la event, bate pe cineva acolo daca bati, si DUPA vino si zi cat de warrior esti. "stie toata lumea ce si cum"? iti garantez cu mana pe inima ca n-ai pic de faima, si n-a auzit nimeni de tine.

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bigblackjoey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-10-2013 11:53)
Joined: 08 May 2010
Posts: 619, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: -145.8
Votes: 24

Post Posted: 19-09-2013, 13:09:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu crezi ca demonstrezi ceva ca ai facut niste amarate de ss ?
Nu vorbesc pentru baietii aia , dar in cazul meu te-am batut de cel putin 10 ori consecutiv , asta fara sa fac print pentru ca nu imi ofera nici o satisfactie avand in vedere ca esti un random. Si cred ca in cazul celorlalti este la fel . Tu ciugulesti ca o vrabie, 1 duel castigat si repede print si "hai pe forum sa vada baietii ce valoare am".
Te lauzi la 1v1 si la arene esti praf ...best warr ? hmm.. e ca si cum ii dai balonul de aur lui Ronaldo , ca tine mai multe picurele pe picior decat Messi -.
Nu mai continui discutia , se vede ca nu am cu cine.
Repet si mai spun inca o data , nu sunt best warr , nu sustin ca sunt...dar tu my friend , chiar esti departe rau de tot si tu esti constient de asta -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 19-09-2013, 13:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

repet, eu sunt si pe fapte - eu am venit cu 2-3 printuri amarate la afirmatiile mele..tu bineinteles ca nu ai stat sa faci 10 printuri cand m`ai batut consecutiv de 10 ori..maine zici ca m`ai batut de 20 de ori si tot asa - dar nu stiu cine a vazut...voi vorbiti pe nimic, iar incompetentul ala de mai sus kinkoo sau cum il cheama nu intelege ca printurile sunt dovezile vorbelor mele si tot continua sa fie dobitoc si sa se bage in seama.

PS: Acum bineinteles au aparut printurile si niste dovezi ca nu e chiar asa...astept sa sariti de cur in sus hai..- faceti`o pe aia in engleza..ca tot jos acolo sunteti.

Tu adu o singura dovada bigblackjoey la cea mai mica chestie care ai zis`o si eu am tacut si am incheiat orice discutie..dar de la unu care aduce dovezi la unu care doar da din gura incercand sa serpuiasca niste cuvinte in speranta ca poate abureste pe cineva e o diferenta mare.
Stim cu totii ca defapt pe tine te`a deranjat ca nu te`a dat exemplu fair in prima faza si nici dupa..si acum zi`mi motivul pentru care esti la sectiunea asta? Sa convingi lumea ca m`ai batut de 100 de ori? Ok ! M-ai batut ! Paraseste acum sectiunea asta pentru ca nu ai ce cauta langa cuvantul "Warrior"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 19-09-2013, 13:53:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati cu offtopicul nu e topic de suferinta si nu as vrea sa`mi fie inchis topicul din cauza ca faceti voi flame/offtopic etc, sunteti buni am prins ideea continuati pe /w, privat etc ms:)
@ Murz Nu cunosc pe nimeni care sa faca asa ceva sau sa vrea sa isi bata capul cu asta Thinking daca nu am de unde o sa pun asa pentru ca nici eu nu ma pricep la "intro" si chestii de genul




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-10-2013 06:31)
Joined: 14 May 2010
Posts: 783, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 111.4
Votes: 10

 
Post Posted: 19-09-2013, 14:15:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raceala wrote:

http://imageshack.us/photo/my-images/854/664s.jpg/ - apropo de tovarasul tau hectix.


Nu imi este tovarasi deocamdata...poate el ma considera pentru ca am schmbat cateva informatii, dar eu nu am discutat destul de mult cu el ca sa il consider unul.Oricum, asa nu inseamna ca nu il respect.

By the way...eu unul nu mai consider duelele ca fiind un skill requed.Mie mi se par ca o gluma de cand nu mai este wotlk.Fiecare clasa isi face rotatia in duel si castiga, nu mai exista acea diversitate in duele cum era pe wotlk, acolo puteai sa castigi duelele si in full brutal, acum nu mai ai nici o sansa, esti prins in burst, ai murit.

Daca chiar vreti sa fiti zei si sa dovediti cat de animale sunteti, eu va propun sa va apucati de 2s si 3s(asta daca va reinvia vreodata...)

Si tu uniqz, poate esti zeu in duel, dar eu cred ca e inutil, nu primesti nimic pentru asta.If you wanna show something, go arena.
IMO tot crashy e(daca mai joaca) sef la wari aici.


PS:nu imi vine sa cred cat de mult pot suferi unii, sa faci printuri dupa ce ai batut pe cineva in duel ? dafuq ? TREZITI-VA OAMEN BUNI ! (si nu ma refer numai la tine)


My Passion


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 19-09-2013, 14:30:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu n`am zis mai mult de best warr 1v1 niciodata. Arena pe freakz nu ma pasioneaza..cand te urmareste petu prin los cand apare un combo gen feral si inca ceva care e win asta e altceva...eu la duele respectiv challenge vorbesc, 1v1, nu cred ca am zis ca in arena sunt vreun zeu pentru ca n`am mai intrat in arena sa fac rating de pe wotlk.

Si da fac printuri, nu ca sufar eu...ci ca suferi tu (exemplu) si sa iti arat defapt ca nu e asa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
murz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2021 08:46)
Joined: 06 Feb 2010
Posts: 493, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 628.4
Votes: 21

     
Post Posted: 19-09-2013, 14:37:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
Terminati cu offtopicul nu e topic de suferinta si nu as vrea sa`mi fie inchis topicul din cauza ca faceti voi flame/offtopic etc, sunteti buni am prins ideea continuati pe /w, privat etc ms:)
@ Murz Nu cunosc pe nimeni care sa faca asa ceva sau sa vrea sa isi bata capul cu asta Thinking daca nu am de unde o sa pun asa pentru ca nici eu nu ma pricep la "intro" si chestii de genul


Am vazut ca ai editat un filmulet si ai habar cat de cat, ai putea face ceva simplu. Gen, le faci un print ingame la respectivii playeri si prin photoshop sau alte programe bagi un text cu ratingurile lor si le introduci in intro, tot e mai b decat nimic zic eu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 19-09-2013, 14:42:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ori faceti un meci intre voi, ori mai bine nu mai posta. Chiar ar fi frumos un challenge war vs war, mai ales ca aveti boala unu pe altu. Also fair, poti face si intre clase diferite, nu neaparat ret vs ret, war vs war, mag vs mag etc. Un mag vs rogue, ia-i si tu din top arena, idk

off topic: hai sa ma dau si eu mare ca am batut pe cineva 1v1






scuze de off topic, n-o luati in serios, e doar o gluma. honor ma bate 1v1


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 19-09-2013, 16:39:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dau duel cu toti /w me in game .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 19-09-2013, 17:10:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

as putea spune acelasi lucru de pe un dk blood. Nu e diferenta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bobocvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2014 23:06)
Joined: 21 May 2012
Posts: 123, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: -126.8
Votes: 16

   
Post Posted: 19-09-2013, 17:26:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rakshang vs jenzul
nitty vs deepinnlove
kigy vs skytec
charry vs shaggz
shadowslice vs bossutai(enha)
allanyo vs deathangelx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 21-09-2024, 12:54:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x