User
Pass
2FA
 
 

M-am saturat de asta...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message543
infamous120

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2012 10:47)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 16, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 2

Post Posted: 19-07-2010, 21:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai sa spun toata povestea....prima data nu aveam nici full furious ,am zis sa fac un duel cu el sa vad cat de bun e(el avand wrathful).
War-war ma batut ,l-am dus la 8k HP ,np am facut duel doar de fun.Dupa ce s-a terminat duelu a incep sa ma faca noob ca folosesc 1h +scut si cica dupa el waru nu foloseste 1h + scut=))))adica furious vs wrathful nu aveam eu voie sa fol 1h + scut mai ales ca aveam gearu mai prost.
Bun nu l-am bagat in seama atunci...dar mereu cand ma vede sufera si m-am cam saturat de mucosu asta de 13 ani care semnalizeaza ca e prost ( a semnalizat atunci cu faza 1h + scut nu stiu unde a vazut el ca waru nu joaca cu 1h + scut si are si el o vorba care o aude la astia mai mari "moldovean prost" si o foloseste mai cu toti)
As putea sa scriu mai multe despre copilu asta si sa ii explic ca pt a fi molodovean trb sa fii din moldova da la el toti sunt din moldova,si l-as invata si niste treburi despre persoane importante care sunt din moldova,si ca nu conteaza daca esti bucurestean prost sau moldovean prost sau in cazu lui doar prost,conteaza ca esti, prostia nu difera de zona,dar in cazu lui e mai avansata
Puteam sa pun doar printu si sa zic ban him ,dar am ales sa il fac si putin de ras deoarece daca te bate in duel sufera si te face in toate felurile si daca il bati in duel le intoarce cu "e doar un joc,bv tie bla bla da tu nu ai arma wrathful etc".
http://img843.imageshack.us/i/boby.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 20-07-2010, 00:00:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

240 minutes
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 19 July 2010 22:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 04:27:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x