User
Pass
2FA
 
 

M-am tot gandit si ...
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3066
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 18-08-2008, 23:21:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si vreau s-o scoatem la capat pana la urma, ca m-am cam sictirit de problemele de pe server.

As vrea ca fiecare care are ciuda pe mine, sau care e certat pe mine, caruia i-am gresit si vrea sa se razbune etc etc, sa scrie aici motivul pentru care el cu mine nu se mai intelege, si sa dezbat pe rand fiecare problema in parte cu fiecare, sa numai existe discutii si probleme pe server.

Nu ma mai plang cum faceam inainte, stiu ca in multe cazuri am judecat pe multi gresit, si altii lafel pe mine, si as vrea sa discutam aici toate problemele, ca-s singura persoana veche de pe forumul asta, care are cei mai multi dusmani sa zic asa.

Sper ca ati inteles corect la ce m-am referit, asa ca, sa incepem, si vreau sa mentinem decenta.

Multumesc.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 18-08-2008, 23:48:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am o solutie, convenabila tuturor, iti dam ban si pe forum si pe server si scapam de tine. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 18-08-2008, 23:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intai, vreau sa vorbesc cu toata lumea, si daca nu rezolv nimic, atunci, asta e .

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SphinCS

[Creep]



Status: Offline
(since 21-03-2012 13:51)
Joined: 13 Feb 2008
Posts: 794, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 223.7
Votes: 6

Post Posted: 18-08-2008, 23:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

interesanta idee...
daca esti curios d c am eu boala pe tine...o sati spun
daca nu .. atunci nu vad rostul acestui topic -
eu am boala pe tine pentru ca dintre toate personajele acestui server tu ai fost la baza multor conflicte, dar mai ales pentru ca de fiecare data sari cu gura primu, orice ar fi nimeni nu are voie sati zica tie nimica ca imediat pac incepi si nu te mai opreste nici naiba, parca traiesti sa te certi cu cineva tu....

dar cel mai mult am boala pe tine pentru ce s-a intamplat acu vreo luna sau 2 ... cand ai injurato p sormea si ai facuto in toate felurile (am vazut logul dupaia) si frate nu ma intereseaza cum vb cu baietii poti sa vb cum vrei tu DA CU O FATA nu se vorbeste asa....
daca mai imi aduc aminte de ceva iti mai spun... dar in general ai o atitudine urata



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 18-08-2008, 23:54:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da stiu imi aduc aminte de faza cu andr33a, se intamplase o faza pe server, si cum mie imi pasa mult de war3, ca am jucat mult timp, m-am simtit prost, dar nu avea rost sa o jignesc - daca tot mi-am terminat cariera pe aici, si am auzit ca nu mai sunt dorit pe server, cum a zis si Gh0sT daca nu mai sunt dorit pe server atunci plec, pana atunci aici raman, aceasi mentalitate o am si eu in legatura cu war3, revin, vreau totusi sa imi cer scuze celor pe care am toooooooooot jignit si spurcat pe server, si celor pe care am ironizat timp de aproape 2 ani, daca tot plec, macar sa las loc de buna ziua.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 19-08-2008, 00:10:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca te intrebai... urmeaza motivele :
1. te comporti de parca inca ai fi warlord.
2. te comporti de parca inca ai fi warlord.
3. cum ai de facut o reclamatie (deobicei aiurea) imediat ala care e invinuit e prost, cretin si batut in cap.
4. numai tu ai dreptate, probabil fiindca ai fost warlord.
5. de faza cu andreea nu stiam, dar onest sa fiu, daca eram prezent nu te mai spala nici dunarea, nici rinu si nici amazonu fiindca pe langa faptul ca e ownerita mai este si femeie si tu esti doar un neica nimeni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-08-2008, 00:17:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e vorba ca ma cred inca warlord, am trecut de faza acea a vietii in care joci cs pentru admin, sau stai pe forum pt moderator, doar ca ma apasa experienta sa zic asa, si cred ca am destula, dar nimeni nu sa nascut invatat, si eu am invatat la randu meu si altii invata la randul lor, acum realizez.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 19-08-2008, 00:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liquidlove18 wrote:
Nu e vorba ca ma cred inca warlord, am trecut de faza acea a vietii in care joci cs pentru admin, sau stai pe forum pt moderator, doar ca ma apasa experienta sa zic asa, si cred ca am destula, dar nimeni nu sa nascut invatat, si eu am invatat la randu meu si altii invata la randul lor, acum realizez.


si mai esti si ipocrit.
cand ii dai lu duddy mesaje ca ala e asa si asa nu mai vorbesti asa frumos si politicos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-08-2008, 00:25:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De vorbit stiu ca vorbesc urat, dar daca numai jignesc lumea, nu cred ca afecteaza pe nimeni.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 19-08-2008, 04:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda asta te strica mah liq....temperamentul si vocabularul...eu unul nu am nimic cu tine , ne mai ciondanim cateodata...dar din cate am auzit de la unii admini , te-ai cam bagat in cacao la cum i-ai facut in toate felurile...TOTUSI , e un lucru bun ca ai recunoscut si sper sa te schimbi , chiar daca momentan nu sunt prea multi care te mai vor pe server/forum...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mns.Fester!

[Maniac]



Status: Offline
(since 04-11-2019 19:37)
Joined: 26 Jan 2008
Posts: 1000, Topics: 44
Location: Aia mica

Reputation: 536.6
Votes: 10

Post Posted: 19-08-2008, 08:22:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca topic interesant. A vazut cineva ca nu mai e topic in care sa se cam certe lume si TOP sa inventat unu -


BlaDeR: Total degeaba si offtopic postul. +1 warn


Plictisit de plictiseala...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sunnman

[Maniac]



Status: Offline
(since 27-12-2009 11:42)
Joined: 20 Feb 2008
Posts: 1030, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 136.2
Votes: 5

Post Posted: 19-08-2008, 08:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poi...eu personal nu mai am boala p tn ...dar in trecut tu tot sustineai ca as avea anti-ss...si ca imi facea tinta urat (maus de 10 lei..sensivty 25-30)..miai fkt ss...poze,demo ..chiar si lu fratimio...si cel mai rau ce ma deranjat...a fost ca iai dat ban lui si sa ajuns ca nu are nik -


Este bine sa lasi bautura….insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-08-2008, 09:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, hai sa postez si eu - Nu stiu multi de faza aceea, dar de ce nu ? - Dupa ce am devenit owner .. ai zis bravo orange(cu juma de gura) .. dar ai grija sa nu suferi. Nu aveam nevoie de felicitarile tale .. dupa care .. la un post de al tau m-am bagat si eu si te-am contrazis. Intri repede pe mess si incepi sa ma injuri ca eu sunt de vina .. ca eu l-am dat pe twister la o parte si m-ai injurat de tot ce ai prins atunci. Poate daca nu se intampla asa, nu ma purtam nici eu asa cu tine dar deh, a trebuit sa faci tu in asa fel incat sa te certi cu toti .. pentru ce ? Ce ai avut de castigat ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-08-2008, 09:57:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunnman wrote:
Poi...eu personal nu mai am boala p tn ...dar in trecut tu tot sustineai ca as avea anti-ss...si ca imi facea tinta urat (maus de 10 lei..sensivty 25-30)..miai fkt ss...poze,demo ..chiar si lu fratimio...si cel mai rau ce ma deranjat...a fost ca iai dat ban lui si sa ajuns ca nu are nik -


Stiu despre ce vorbesti, ii facusem lu fractu demo si ss, iar pe demo ii facea tinta nasol, posibil de la mouse nu stiu, iar pe ss nu avea nimic, cu putin timp in urma de faza cu fractu, il prinsesem pe unu aim?! cu anti ss si cod pe demo, cod clar, avea aim, si am crezut ca si fractu are lafel. Sry.

*0ranGe ! extrem wrote:
Ok, hai sa postez si eu - Nu stiu multi de faza aceea, dar de ce nu ? - Dupa ce am devenit owner .. ai zis bravo orange(cu juma de gura) .. dar ai grija sa nu suferi. Nu aveam nevoie de felicitarile tale .. dupa care .. la un post de al tau m-am bagat si eu si te-am contrazis. Intri repede pe mess si incepi sa ma injuri ca eu sunt de vina .. ca eu l-am dat pe twister la o parte si m-ai injurat de tot ce ai prins atunci. Poate daca nu se intampla asa, nu ma purtam nici eu asa cu tine dar deh, a trebuit sa faci tu in asa fel incat sa te certi cu toti .. pentru ce ? Ce ai avut de castigat ?


Iar la faza ta extrem, numai retin prea bine minte, care cum a stat treaba,dar stiu sigur ca nu eram deloc in apele mele in acea zi, si avand eu ca persoana, un vocabular mai colorat, si fiind si nervos, mi-ai cazut victima, injurandu-te, a 2 a zi, sigur numai aveam nimic cu tine, mi se intampla des, mi-am cerut la tine scz si pe pm acu cateva zile, si imi cer scuze si aici -


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-08-2008, 10:05:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzele ti-au fost acceptate insa nu inteleg ce ai rezolvat daca te-ai enervat si ai inceput sa injuri ? Si eu ma enervam mult mai usor inainte dar m-am calmat. Trebuie sa ne maturizam pentru ca ajungem la o varsta la care trebuie sa gandim ca niste oameni maturi si nu ca niste copii. Suntem copii cu toti, avem o parte in noi .. dar trebuie sa trecem de fazele gen: "mama ala mi-a furata acadeaua - ma duc sa il injur". Gandeste-te ca daca faci asa si in viata reala ti-o iei pe coaja destul de urat - Nu stiu daca ai inteles exact ce vroiam sa spun, nu cred ca m-am exprimat foarte foarte bine, sunt somnoros.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 09-06-2024, 17:25:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x