User
Pass
2FA
 
 

Melodii originale - chitara

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive
Author Message870
xRaZor

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 08-07-2018 18:08)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 262, Topics: 5
Location: Craiova

Reputation: 591.3
Votes: 41

Post Posted: 22-12-2016, 11:12:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare tuturor! O sa fac o scurta prezentare: Ma numesc Radu,am 17 ani si cant la chitara de vreo 4 ani, in timpul asta am avut diferite attempturi la niste idei muzicale sau mini melodii - Ideea e ca pana la urma am dus la capat vreo 2 idei pana la a deveni ascultabile (zic eu). Mai jos voi pune link la pagina mea de soundcloud unde le veti putea asculta. De retinut ca sunt "demo-uri", inregistrarea nu prea are calitate buna si melodiile foarte probabil o sa le mai modific in timp. Critica constructiva este bine venita. Please have mercy on me.

LINK: https://soundcloud.com/user-413440557




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PROTECT MAN

[Protected]



Status: Offline
(since 02-11-2019 12:48)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 3649, Topics: 24
Location: Freakz. Bihor

Reputation: 400.2
Votes: 17

 
Post Posted: 06-02-2017, 10:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hei Radu, prima melodie mi se pare cam cunoscuta.. Poate am auzit-o sau poate am incercat eu sa cant pe gamele alea ^_^
Nu suna rau , si eu incerc sa cant asa ( de capul meu ) pentru ca nu pot sa imi bag un profesionist sa ma ajute.
Dupa internet inveti foarte multe lucruri , el poate fii sprijinul tau
Nu renunta la visul tau bro -
Si pe viitor, aduna bani si cumpara-ti o interfata audio si un microfon pentru inregistrari.. La vreo 800 lei le cumperi ambele
Bafta in muzica man



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Archive  


The time now is 19-04-2024, 23:00:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x