User
Pass
2FA
 
 

Membrii Guildei

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1898
Voinic

[pve]



Status: Offline
(since 29-06-2019 06:57)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 368, Topics: 38
Location: Baia Mare

Reputation: 318.8
Votes: 13

 
Post Posted: 13-07-2013, 10:55:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest topic este dedicat exclusiv membrilor guildei si numai ei au voie sa posteze.Cei care nu sunt in guilda si posteaza vor primi warn.Fiecare player va posta o singura data in acest topic.Acest topic este pentru a ne cunoaste mai bine si fiecare sa se descrie in linii mari.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manny0821

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2013 11:33)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 85.2
Votes: 2

 
Post Posted: 13-07-2013, 11:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutari, numele meu ingame este Thelegendary, joc Priest Shadow, cu viitorul offspec Discipline.
Numele meu real este Emanuel, stau si ma joc din Cluj.
Momentan lucrez ca si Tester la Gameloft -.
Prefer sa fiu chemat ultra, in log de "Thelegen" sau "Legen" -.

Cam atat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Voinic

[pve]



Status: Offline
(since 29-06-2019 06:57)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 368, Topics: 38
Location: Baia Mare

Reputation: 318.8
Votes: 13

 
Post Posted: 13-07-2013, 11:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut ma numesc Cosmin (Voinic,Basonika,Meseri) am 28 ani si sunt din Baia Mare . Momentan sunt in cautarea unui job. Joc wow de ~5 ani dintre care 3 pe Freakz si majoritatea timpului joc hunter marksmanship.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghibytzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2020 22:34)
Joined: 22 Oct 2010
Posts: 11, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 71
Votes: 2

 
Post Posted: 13-07-2013, 13:01:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut tuturor, ma numesc Cristi, am 25 de ani si sunt din Cluj.
Lucrez la o firma de IT din Cluj Napoca unde sunt Software Enigneer ( da, de ala care printre multe altele stie sa-ti instaleze si windows-ul - ) de aproape 3 ani pe un proiect care este folosit in 6 tari si se extinde -.
Pe o parte din membrii guildei ii cunosc personal (Bason, Ultra, Azra, Sotocel, s.a.) cu ei am format si guilda Showdown (unde am fost GM) tot aici pe freakz care s-a cam "sfarmat" dupa ce fiecare a luat cate o pauza.

Nick-ul de Ghibytzu il am de foarte multa vrem (de pe vremea cand scriam pe mIRC) si nu are nici o legatura cu Gabi (nu am acest prenume).
Am jucat mult timp rogue (Ghibytzu), protection warrior (Painsmasher) si resto druid (Pedobearman) + alte clase mai putin.
Rogue e clasa mea favorita cu care am jucat pe mai multe servere (inclusiv pe oficial pe realm-ul Burning Legion).

Hobbies: gaming, chess, fitness, movies, music

Go Pro, be a hero ! - -



Last edited by Ghibytzu on 14-07-2013, 01:02:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
swanso

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2016 21:32)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 26, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 118.3
Votes: 5

 
Post Posted: 13-07-2013, 13:07:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salutari ! numele meu este Cosmin , am 19 ani si sunt din Giurgiu .... Ocupatie ... pai sa intru la facultate deocamdata .

In joc sunt Zarno(Resto shaman) ; Swanso(frost/fire mage) ; Premo (Dk-Blood) ...

Pasiunea pentru wow s-a instalat in mine in mom in care am observat comunitatea cu bun simt prezenta pe server (in mare parte) . Joc wow de aproximativ 2 luni si observ ca incepe sa devina o obsesie dar vreau sa-l tratez ca atare , un simplu joc .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azzraell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2013 10:10)
Joined: 14 Jul 2013
Posts: 34, Topics: 3
Location: Satu-Mare

Reputation: 44.1
Votes: 1

   
Post Posted: 14-07-2013, 01:33:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutari tuturor, ma numesc Cosmin, am 25 de ani si sunt din Satu Mare.
Lucrez la un hotel de 4 stele din orasul meu unde sunt Receptioner de aproape 3 ani .
Persoanele cunoscute mie real life din guilda sunt urmatorii : Ghibytzu , Voinic (Bason) , Thelegenday (Ultr4) (mai sunt si altii care e posibil sa reapara)

Joc wow de pe vanilla (lvl 60) cu mici intreruperi , am jucat si pe Retail (pana la cataclysm full run ) am experienta in raiding , am jucat in multe guilde si am acumulat experienta in ceea ce priveste guild management , Prima noastra guilda formata de noi precum a zis Ghibi a fost Showdown , pe patchu trecut am facut full progress (25hc) si am reusit sa ajungem top guilda la alianta dupa un timp relativ scurt , apoi a aparut patchu nou am facut o scurta pauza , iar acum am decis sa formam din nou o guilda de top , sper sa reusim acceasi performanta pe acest patch.



Nick-ul de Azra (Azraell) il am de mult timp , inca de pe primul server pe care am jucat (lvl 60)
Am jucat Clasele urmatoare ( Paladin , Dk , Mage , Hunter , Warlock , Warrior )
Clasa mea preferata era hunter pana pe patchul trecut. (Wotlk eram hunter)

Hobbies: gaming, swimming, tenis, movies, music

Play hard , Go pro !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Falls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2015 22:41)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 1

 
Post Posted: 15-07-2013, 16:40:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, numele meu este Cristi, prietenii imi zic Veve, provenit de la nick ul meu de counter strike "wEwEwEE". - Am 21 ani, sunt din Ploiesti. Caracterul meu ingame este Falls, sunt discipline priest. Sunt student an 3 la Politehnica in Bucuresti - ( sper sa trec anul 3).
Ma joc wow de cand eram bididiu, de la vreo 14-15 ani, am prins si vanila. N am jucat constant.. am avut intreruperi si de cateva luni dar si de un an jumate aproape 2. Majoritatea caracterelor au fost casteri, nu prea imi plac melee. Dar totusi cred ca o sa mi fac un enhancememt shammy, ca imi place cum da. Cam atat.. ca nu stiu ce sa va mai zic. Imi place mult guilda, in sfarsit am dat de oameni seriosi, maturi pe care te poti baza. Bafta la raiduri! V am pupat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asunasenpai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2013 04:33)
Joined: 18 Jul 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 18-07-2013, 00:23:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yo, Asuna here. Ma numesc Arabela, studenta momentan, pusa pe distractie:P Joc de pe classic, vremuri bune(good old naxx40), nu ma pot plange, duc o viata linistita de atunci, cand l-am cunoscut pe Ave. Feel free to bug me in game -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2017 15:45)
Joined: 17 Jun 2013
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 3

 
Post Posted: 20-07-2013, 01:25:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut si bine v-am gasit. Numele meu este Stefan, iar nickname-ul meu in joc este Zhul si am 22 de ani, muncesc de aproape 2 ani si deja simt ca sunt satul de munca, cat despre wow...trag de clasa asta warrior inca de pe tbc si tot nu ma satur de ea. Sanatate si numai bine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stalpp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2013 19:27)
Joined: 16 Jun 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 1

 
Post Posted: 20-07-2013, 10:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ceao sunt Darius iar nickname-ul e Stalp.Am 18 ani si sunt din cluj.Joc hunter de pe tbc, ma duce capu, cu mine nu aveti treaba.
Aaa da, si...imi place berea,salut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tipiktipik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2013 07:39)
Joined: 21 Jul 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

 
Post Posted: 21-07-2013, 05:43:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salz, sunt Tudor , am 23 de ani sunt din Bucuresti sector 4, numele caracterului meu este Alegron, sunt destul de nou in ceea ce priveste WoW si abea astept sa va cunosc mai bine... Bafta!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 07:41:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x