User
Pass
2FA
 
 

Mersi Twistere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message280
Ray

[Legend]



Status: Offline
(since 13-02-2018 19:13)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 1150, Topics: 66
Location: Bucuresti

Reputation: 328.7
Votes: 25

Post Posted: 20-01-2015, 05:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai procedat exact ca war3 twistere - dupa ce am stat 3 , ani pe el m-au dat la o parte pt. o fata care venise de 2 luni , de accea nu am mai jucat -
Iar aici Superman Sloboz imi ia toti morti si numai eu de cate ori sunt in pat si se joaca fratem-iu la fel se intampla, adica ala joaca de ii vine rau si nu face probleme, si il injura un terminat pe serv si cand nu este eel de asemenea ,si daca te uiti , uitate cate banuri am dati pe codati in ultimul timp - adik eu nu cred ca ma tineai degeaba pe serv ...
Si sa sti nu ma intereseaza, ca maii scazut ca nu stateam pt. admin -

Ai dat 2 oameni de pe serv asta care jucau de foarte mult timp, pe mine si pe fratmiu, si l-ai lasat pe superman valoare -
Uitate atent in logo in ultima luna si vezi ce limbaj are acel baiat! sa nu zici ca exagerez -

Si nu ma lua ca amx_bye e numai pt. owner , mare ***** de comanda ce este, ca mi-am data-o si eu - cu exec.cfg se rezolva foarte usor -

Va multumesc oricum pt. momentele plqte - Nadya, Zooky si chiar si tu Twistre -

Este ultimul post si nici pe forum nu o sa mai intru din momentul asta - puteti sterge contul si adminele -

Cu alte cuvinte BAG **** IN MORTII LUI DE Counter Strike ca numai nervi imi face i-am dat si Delet -

SCze de limbaj dar voiam sa ma descarc -

Va doresc sa reusiti cea ce va propuneti cu totii - ---


"Every Game is a reason to be Happy...." Team Invictus is a reason to win"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 20-01-2015, 07:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba nu mai fi asa ma pentru un jucator deala care n are nici buletin nu mai vrei sa intri pe server... gandeste te mai bine boss ca trebuie joci in continuare pe server -


Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 05-02-2015, 15:44:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ca va suparati toti,hai sa o lasam balta..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 17 March 2015 09:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 09:39:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x