User
Pass
2FA
 
 

Mounturile PvP

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message349
kayn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2019 21:48)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 67, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 247.6
Votes: 15

 
Post Posted: 07-04-2014, 11:29:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa stiu si eu dc cei care au avut locu 2 la eventuri numai primesc mounturi,dak l'am luat odata,acum dc nu il dati inapoi? Dati bani din buzunaru vostru sau care'i faza...sau doar va place sa va bateti joc de playeri?
Plus daca va uitati aici:http://forum.wow-freakz.com/Arena-Season-8-Wrathful-Winners-t102528.html locul 1 avea diferenta intre pr si tr mai mare de 150,si regulile erau k dak e dif mai mare nu primeste nik,si totusi a primit deci s'a facut o magarie si atunci,dc nu se rectifica acum?Locul 1 trebuia sa fie al meu la eventu ala deci rewardurile ar trebuii sa fie date pt locu 1 nu 2.

P.S. As dorii un raspuns pertinent nu figuri de genu "zii ms k vi le'am dat si pe alea" sau alte mizerii de genu,un raspuns de la 1 GM competent sau chiar de la shockeru ar fi bun,ms anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 29-09-2024, 13:26:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x