User
Pass
2FA
 
 

Multumesc Mult Mrs

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Discussions & Proposals
Author Message642
SURV!VOR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2017 09:27)
Joined: 29 Dec 2013
Posts: 35, Topics: 12
Location: necunoscuta

Reputation: 1.4
Votes: 1

Post Posted: 11-08-2014, 17:45:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut...deci vroiam sa lamuresc ceva...am deschis un topik in care ziceam...ca eu sunt realu SURV!VOR nu ala care a facut cerere de deblocare si mrs a blocat contul pana se lamureste situatia...Love este plecat asa ca el e sef ... cik :d ....am luat legatura pe mes cu el si mi-a dat id lu ala...ce sa fac cu ala ...asa staff esti uh ? daca te interesa putin nu mai asteptam 3-4 zile...il sunai pe love...luai pw de la mesu lui...intrai ...ca se presupune ca esti de incredere :d ...si te uitai istoric ce-a vb la id de mess iulian.dragutzu98 ... am luat de 2 ori sm...am schimbat pw...dar ce faci ? ai zis pana se lamureste situatia...se pare ca atuncea cand vb pe mess...ti-am cerut explicatii ...si ai iesit ...o sa fac si print daca trebuie eu ce fac ? din incompetenta voastra sa dat contu ala asa usor ... trebuia sa-i cereti explicatii in legatura cu contu dp. forum...si sa ma contactati pe id acela...asa si N jucatori de lv 10 ia cont blocat si ... eu fac cerere si pac mam facut de un cont . -- eu nam mai putut intra deoarece am prob. cu familia...stau la bunici ...drq...nam net...nam pc ...am intrat la un prieten .. si cand vad contu meu la altu nu se face asa...rezolva si tu mrs nu degeaba ai gradu care el ai .. ce-l putin asa cred eu .
Si nu ma lua cu amenintari ca , contu o sa ramana asa blocat pana vine love sau ... joc de la un prieten si ala o sa plece de acolo si vreau sa profit...cat mai sta aicea ... - ...la mine....nu pot astepta atata ...sper ca ai inteles ceva...si daca nai inteles sunt sigur ca imi bagi o deaia ca , contu ramane blocat si dq....si iau warn....si etc .. asa esti tu - nu pot sa-ti fac nimika.


Se pare ca daca dai bani pe vip...nu conteaza daca pierzi creditele..baga scuza "ai vip...faci repede"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 11-08-2014, 18:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu e problema mea ca fac altii cerere de deblocare a contului pentru numele tau.
2. Nu sunt robot sa tin evidenta la fiecare ce nume are pe server si ce id are.
3. Incompetent esti tu ca nu te-a dus capul sa vorbesti cu ala care zice ca e Surv!vor si sa lamuriti problema care e cel adevarat.
4. Nu te amenint caci nu ma cobor la mintea ta , posibil sa dau de petrol.
5. Nu sunt angajatul nimanui sa stau sa va rezolv problemele aparute din prostia voastra.
6.Daca erai baiat destept si te ajuta creierul putin , vorbeai cu Inlove cand venea sau ii trimiteai un PM pe forum sau pe mess despre problema si dupa lua el legatura cu mine.
7. Toata lumea stie ca avem id-uri diferite astfel incat sa nu ne bagam unul peste munca altuia.
8.Cand mai ai de gand sa faci comentarii si sa incerci sa ma jignesti asigura-te ca ceea ce scrii s-a intamplat din vina ta si nu din a mea.
9. Bafta.


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sETh00, 10 September 2014 13:41



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Discussions & Proposals  


The time now is 27-04-2024, 23:09:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x