User
Pass
2FA
 
 

Multumiri Freakz.ro!
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4921
Gabriell B

[cetãþeanul turmentat]



Status: Offline
(since 06-01-2020 19:31)
Joined: 27 Sep 2010
Posts: 2856, Topics: 75
Location: [ pe strada ]

Reputation: 400
Votes: 14

Post Posted: 20-09-2011, 16:37:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZiZoUxY wrote:
-)))))))))))))))))))))))) Cel mai mortal post pe forumul asta , ma jur !

+1 -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 20-09-2011, 17:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Subiectiv sau nu ... eu sunt de acord cu axn ...

Mai bine puneai numele topicul campania electorala Iisus si asa se intelegea mai bine ce linguseala faci aici ... nu imi place ca te crezi special si crezi ca daca folosesti numele asta si ownerii sunt de acord esti mai bun cu ceva ...

Eu nu sunt de acord si cred ca e batjocura ... si nimeni nu ma convinge altceva!!



Multa bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 20-09-2011, 17:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este batjocura, ca nu ia la misto numele mantuitorului care apropo este Yeshua... la noi a ajuns Iisus -
Si tot nu te inteleg Dire, ti se pare normal ca unii jucatori sa puna numele Diavolo si sa fie ok, iar numele Iisus ti se pare inacceptabil(desi am repetat asta ).
Binele si raul sunt doua forte care trebuie sa existe in echilibru, de ce vrei sa strici echilibrul? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 20-09-2011, 17:46:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SiLe wrote:
Nu este batjocura, ca nu ia la misto numele mantuitorului care apropo este Yeshua... la noi a ajuns Iisus -
Si tot nu te inteleg Dire, ti se pare normal ca unii jucatori sa puna numele Diavolo si sa fie ok, iar numele Iisus ti se pare inacceptabil(desi am repetat asta ).
Binele si raul sunt doua forte care trebuie sa existe in echilibru, de ce vrei sa strici echilibrul? -

Diavolo e una Diavolul e alta. E o mica mare diferenta scuza-ma Sile. Nici eu nu am fost de acord sa intre cu nickul asta pentru ca eu unul ma simt jignit ca unul sa ia numele Iisus in desert. Daca ar fi fost dupa mine i-as fi dat ban, dar na...
Oricum el o face pe`a prostul in caz ca nu va dati seama.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 20-09-2011, 17:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti genial ma baiatule , bv -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 20-09-2011, 18:16:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Diavolo e una Diavolul e alta. E o mica mare diferenta scuza-ma Sile


Diavolo, Diablo, diavolitza (a fost admin la noi pe server), Satan, Satana, Gutza, Salam - Sunt toate nume pe care le-am vazut pe server, si nu este vorba de nume in sine, ci de simbolistica din spatele numelui. Daca zic Scaraoschi te simti mai bine? Nu tot raul simbolizeaza?

Iisus, Joshua, Jesus, Mantuitorul - Sunt nume pe care le-am vazut pe server, Toate au aceeasi simbolistica indiferent cum il numesti - O sa intelegi tu la un momentdat cand o sa te "faci mare"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 20-09-2011, 18:18:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Ma ce aveti cu omul asta? V-a suparat cu ceva, v-a jignit cu ceva?
Nu l-am vazut sa joace cu coduri, nu a fost prins cu coduri, nu face decat sa joace un joc pe un server care-i place si se simte bine.
Cum spunea si el, sunt milioane de oameni cu numele de Iisus, majoritatea sunt latino-americanii cu numele de Jesus.
Daca owner-ii nu i-au zis sau facut nimic, voi ce va bagati?
Nu are nick de genul "pupa-ma-n ..." sau ceva asemanator.
Daca Sf. Maria este mama lui Iisus, asta ar insemna ca adminul Mar!a ne jigneste cu prezenta ei de fiecare data cand intra pe server? Sau nici ea nu ar mai trebui sa joace pe acest server?
Daca tot ii dati kick peste kick , gag sau quit, presupun ca va bazati pe ceva nu? Pe ce? Pe regulamentul inventat de voi ma?
Exista un regulament OFICIAL al server-ului si eu nu am vazut sa-l incalce.
Respectati regulamentul inainte de a avea actiuni de genul acesta asupra jucatorilor.
Dati voi dovada ca si admin ca il respectati si pe urma luati-va de jucatorii care NU-L RESPECTA.
Nu mai fiti atat de ingusti la minte si lasati-l in pace (fara suparare).r?
Daca tot ii dati kick peste kick , gag sau quit, presupun ca va bazati pe ceva nu? Pe ce? Pe regulamentul inventat de voi ma?
Exista un regulament OFICIAL al server-ului si eu nu am vazut sa-l incalce.
Respectati regulamentul inainte de a avea actiuni de genul acesta asupra jucatorilor.
Dati voi dovada ca si admin ca il respectati si pe urma luati-va de jucatorii care NU-L RESPECTA.
Nu mai fiti atat de ingusti la minte si lasati-l in pace (fara suparare).
ma repet
Code:
Diavolo, Diablo, diavolitza (a fost admin la noi pe server), Satan, Satana, Gutza, Salam

eu cred ca este mult mai jignitor nick-ul guta sau salam decat Iisus - , nu mai fiti copii, deshideti ochii, nu mai fiti ingusti la minte. In momentul cand este omorat un player pe server si vine Iisus si-l reinvie fara retry atunci puteti spune ca e ceva necurat cu jucatorul asta - si va puteti lua de el -


It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2011 16:56)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 57, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 88.5
Votes: 3

Post Posted: 20-09-2011, 18:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Waynee wrote:
SiLe wrote:
Nu este batjocura, ca nu ia la misto numele mantuitorului care apropo este Yeshua... la noi a ajuns Iisus -
Si tot nu te inteleg Dire, ti se pare normal ca unii jucatori sa puna numele Diavolo si sa fie ok, iar numele Iisus ti se pare inacceptabil(desi am repetat asta ).
Binele si raul sunt doua forte care trebuie sa existe in echilibru, de ce vrei sa strici echilibrul? -

Diavolo e una Diavolul e alta. E o mica mare diferenta scuza-ma Sile. Nici eu nu am fost de acord sa intre cu nickul asta pentru ca eu unul ma simt jignit ca unul sa ia numele Iisus in desert. Daca ar fi fost dupa mine i-as fi dat ban, dar na...
Oricum el o face pe`a prostul in caz ca nu va dati seama.

Bine ca tu ai dreptul si mandria de a purta numele unui drogat,ex puscarias,un mascarici care din punctul meu de vedere omoara hip-hop-ul si nare nici o treaba cu el si totul este super cool,iar eu nu am voie sa port numele unui ''individ'' care se presupune ca a trait acum 2000 de ani iar simpla lui existenta a indobitocit o lumea intreaga si te-a facut pe tine sa te simti jignit ca ai port numele,acelasi nume folosit de alte milioane de oameni la ora actuala.
Love the sinner hate the sin.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 20-09-2011, 18:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Well... who the f**k is Iisus ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 20-09-2011, 19:22:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tasse wrote:
Well... who the f**k is Iisus ?


Daca inca nu l-ai cunoscut, ar fi cazul sa incepi sa il cunosti -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xss

[Fucking happy!]



Status: Offline
(since 29-09-2013 07:53)
Joined: 01 Aug 2009
Posts: 159, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 90.2
Votes: 8

Post Posted: 20-09-2011, 19:23:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma innebuniti voi pe mine cu luatul numelui in desert si alte porcarii, parca s-a spart caruta cu preoti pe serverul asta si toti deodata ati devenit foarte religiosi.

Asa din punctul meu de vedere, nu exista Dumnezeu, fiecare crede ce vrea si poate folosi ce nume doreste. Eu daca vreau de maine sa intru pe server cu Dracul, Diavolul, 666, Belzebut s.a.m.d. este strict problema mea, a voastra nu este in niciun caz. Este doar un nick care zic eu nu supara pe nimeni.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VaLaNgA

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-06-2012 16:18)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 6750, Topics: 121
Location: Kongo

Reputation: -299
Votes: 93

Post Posted: 20-09-2011, 19:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iisus wrote:
Fiindca toata lumea face reclamatii,se plange,arunca cu pietre sau alte minuni si pomene pe forum,eu vreau sa multumesc comunitati freakz.ro in special adminilor si userilor de pe serverul war3 in ceea ce urmeaza :

Freakz * ese - esti un baiat de caracter si ma faci sa zambesc tot timpul cand esti pe server.(LALALALALALALA)
Freakz * Gunplay- nu te cunosc prea bine,nu am avut placerea sa vorbim prea mult dar esti un baiat ok sper sa vorbim mai mult pe viitor!
Tasse - esti unul din preferatii mei admini,cateodata cred ca esti mai dus cu pluta ca mine - (glumesc evident) .
Vodka! - Tot timpul ma atentionezi cand o iau razna si ma ti pe linia de plutire - in orice caz esti un baiat de comitet si te consider amicul meu!
Freakz * SiLe - Nu prea am avut ocazia sa te vad de multe ori dar iti multumesc pentru sustinere.
Freakz * Bobby - Stiu ca imi zici ca nu ma placi si nu ma vrei aici dar eu te plac si te vreau - si pe undeva te simt aproape si pe tine - cu toate ca te lepezi de mine de cate ori ai ocazia -
bubblegirl - ia vezi si nu ma mai lua cu blasfemii! o fata de milioane,poti sa-mi dai de 100 de ori gag ca nu ma supar,si oricum esti parte din sufletu si inima mea!
kkk - iti multumesc pentru intelegere,sa ma ierti daca te-am suparat vreodata si sper sa ma accepti pe viitor.
Mar!a - Esti si vei ramane mamicutza mea pe acest server.
jack Bauer - Te vad numai noaptea,luminata sa-ti fie calea - sunt mandru ca pot juca alaturi de tine,un user de nota 10!
Ralukitza - O crestina adevarata! - iti multumesc si tie pentru intelegerea pe care mio acorzi.

Sper sa fiu iertat de cei pe care am uitat sa-i mentionez dar nu o fac din rautate,probabil am stat mai putin de vorba cu ei sau nu am reusit sa le memorez numele,sper sa fiu iertat si de cei care considera ca au fost jigniti sau ofensati de numele,atitudinea mea,daca Domnul Iisus e acolo sus si ne priveste atunci mai mult ca sigur zambeste asupra noastra altfel ar fi doar o zeitate fara simt al umorului.
Acestea fiind zise puteti incepe a arunca cu pietre si va multumesc anticipat la toti ca ma lasati sa fac parte din comunitatea voastra.

Ps: in curand voi face cerere pentru slot pentru a 3-a oara,sper sa fie amintita buna mea purtate si sa nu fie uitata atitudinea mea pozitiva de pe server si sustinerea mea pentru un chat cat mai civilizat si adecvat in randul userilor si indemnul meu spre calea adevarului !

SPUNE NU!!! ACUM VULGARITATI SI PROSTULUI GUST PE SERVER SI VOTEAZA PRO SLOT Iisus!!!!!!!


Sincer m-ai dat pe spate cu tot ce ai spus mai sus si apreciez asta. Nu cred ca exista vreo alta persoana pe aceasta comunitate sa fi facut un astfel de gest fara sa fi primit ban sau altceva. Tu ai facut-o din initiativa proprie si aprecieza toti acest lucru. Iti urez multa bafta in cererea de slot .

P.s. @ all : Nu mai va cautati motive ca nick-ul este neortodox , Iisus nu este scris asa in adevaratul sens al cuvantului. Sile l-a mentionat mai sus. Asa cum si alti joaca cu Diavolo , Diavol , Drak , Satana etc nu vad el de ce nu ar primi slot pe acest nume , este dreptul lui.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Face_Book

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2012 21:15)
Joined: 09 Jan 2011
Posts: 210, Topics: 17
Location: Buzau

Reputation: 148.3
Votes: 2

 
Post Posted: 20-09-2011, 19:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ºtiu ce sã spun dar se pare cã prostia asta se dezvoltã din ce în ce. De la o caterincã s-a ajuns aici ºi culmea individul ãsta a intrat sub pielea multora.

Quote:
Sper sa fiu iertat de cei pe care am uitat sa-i mentionez dar nu o fac din rautate,probabil am stat mai putin de vorba cu ei sau nu am reusit sa le memorez numele,sper sa fiu iertat si de cei care considera ca au fost jigniti sau ofensati de numele,atitudinea mea,daca Domnul Iisus e acolo sus si ne priveste atunci mai mult ca sigur zambeste asupra noastra altfel ar fi doar o zeitate fara simt al umorului.

@ "Iisus" odatã ce "eºti aºa credincios" de ce iei numele Domnului la miºto ?

Nu pot sã cred cã mulþi sunteþi de acord ºi îi luaþi apãrarea lu' jafu' ãsta de om.


CS 1.6 Map Alert
Screen-Shot Checker(BMP/TGA) [WORKING]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2011 16:56)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 57, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 88.5
Votes: 3

Post Posted: 20-09-2011, 22:17:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Face_Book wrote:
Nu ºtiu ce sã spun dar se pare cã prostia asta se dezvoltã din ce în ce. De la o caterincã s-a ajuns aici ºi culmea individul ãsta a intrat sub pielea multora.

Quote:
Sper sa fiu iertat de cei pe care am uitat sa-i mentionez dar nu o fac din rautate,probabil am stat mai putin de vorba cu ei sau nu am reusit sa le memorez numele,sper sa fiu iertat si de cei care considera ca au fost jigniti sau ofensati de numele,atitudinea mea,daca Domnul Iisus e acolo sus si ne priveste atunci mai mult ca sigur zambeste asupra noastra altfel ar fi doar o zeitate fara simt al umorului.

@ "Iisus" odatã ce "eºti aºa credincios" de ce iei numele Domnului la miºto ?

Nu pot sã cred cã mulþi sunteþi de acord ºi îi luaþi apãrarea lu' jafu' ãsta de om.


Vezi eu nu te-am jignit niciodata pe tine personal nici pe altcineva pe serverul asta,dar tu m-ai facut jaf de om fara sa ma cunosti fara sa-ti fac nici un fel de rau sau sa zic ceva la adresa ta,e adevarat ca am intrat cu numele Iisus si uneori poate am intrecut masura dar niciodata,NICIODATA nu am jignit pe nimeni anume,am facut caterinca,e adevarat dar nu am jignit,si nu vreau sa te condamn pe tine,pe wayne sau pe dire,problema voastra este ca priviti partea goala a paharului,daca sunteti atat de ortodoxi sau credinciosi sau ce a-ti mai fi ar trebui sa urmati cuvintele prorocului vostru Isus,Iisus,Hristos,Yoshua,Yoshua,Messia si sa-ti iubesti aproapele ca pe tine insuti si sa ma luati ca pe un simplu pacatos de rand care va fi judecat la judecata de apoi daca a gresit cu ceva,de unde stiti voi ca Iisus se simte jignit pentru faptele mele si ca nu se simte amuzat de un biet pacatos.
Si din cate stiu inca nimeni nu a facut gestul pe care l-am dacut eu anume sa multumeasca in mai mica sau mai mare masura tuturor jucatorilor de pe war3 fie el admin,owner sau simplu player ca am facut-o mai mult in gluma sau nu, a fost un gest de buna vointa, nevinovat iar daca am reusit sa smulg cateva zambete atunci sunt cel mai fericit!

Ps: eu nu iau numele lui la misto si nu am facut-o niciodata,nu am zis nimic de rau de el pe server,pentru mine e un simplu om ca toti ceilalti iar daca eu nu iti impartasesc credinta sau crezul in EL asta nu ma face mai putin indreptatit ca tine sa intru pe war3.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 20-09-2011, 22:27:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite o persoana care ma place si pe mn -) !!! Din punctul meu de vedere,cu riscul de a te face sa nu ma mai placi,cred ca aberezi. Cel cu nick Diavolo,Satana,Diavolul s.a nu vorbesc nimic despre legaturile numelui,pur si simplu joaca cu acel nick,pe cand Iisus chiar se crede Iisus si felul in care vb parca ne ia la misto pe toti......eu asa vad lucrurile. Nu am nici o problema cu nick'ul,daca indeplineste conditiile sunt pro slot,dar ma repet cei cu celelalte nume nu se comporta ciudat,pe cand el da. Nu numai ca mi se pare o batjocura a numelui cat si fatza de noi.n-am nimic cu el,nu-l cunosc,dar din posturi si din ceea ce spune pe server mi se pare o bataie de joc,daca ar fi fost un om normal chiar si cu acel nick nu ar fi facut atata zarva. Parca e zarkawi 2 -) -). Cateodata pe server imi da impresia ca e frate cu el - . Repet nu am nimic personal cu el si nici cu nick'ul lui,doar de comportament.....bft



Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 21 September 2011 14:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 04-06-2024, 13:07:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password