User
Pass
2FA
 
 

Multumiri Freakz.ro!
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4930
Iisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2011 16:56)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 57, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 88.5
Votes: 3

Post Posted: 20-09-2011, 01:38:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiindca toata lumea face reclamatii,se plange,arunca cu pietre sau alte minuni si pomene pe forum,eu vreau sa multumesc comunitati freakz.ro in special adminilor si userilor de pe serverul war3 in ceea ce urmeaza :

Freakz * ese - esti un baiat de caracter si ma faci sa zambesc tot timpul cand esti pe server.(LALALALALALALA)
Freakz * Gunplay- nu te cunosc prea bine,nu am avut placerea sa vorbim prea mult dar esti un baiat ok sper sa vorbim mai mult pe viitor!
Tasse - esti unul din preferatii mei admini,cateodata cred ca esti mai dus cu pluta ca mine - (glumesc evident) .
Vodka! - Tot timpul ma atentionezi cand o iau razna si ma ti pe linia de plutire - in orice caz esti un baiat de comitet si te consider amicul meu!
Freakz * SiLe - Nu prea am avut ocazia sa te vad de multe ori dar iti multumesc pentru sustinere.
Freakz * Bobby - Stiu ca imi zici ca nu ma placi si nu ma vrei aici dar eu te plac si te vreau - si pe undeva te simt aproape si pe tine - cu toate ca te lepezi de mine de cate ori ai ocazia -
bubblegirl - ia vezi si nu ma mai lua cu blasfemii! o fata de milioane,poti sa-mi dai de 100 de ori gag ca nu ma supar,si oricum esti parte din sufletu si inima mea!
kkk - iti multumesc pentru intelegere,sa ma ierti daca te-am suparat vreodata si sper sa ma accepti pe viitor.
Mar!a - Esti si vei ramane mamicutza mea pe acest server.
jack Bauer - Te vad numai noaptea,luminata sa-ti fie calea - sunt mandru ca pot juca alaturi de tine,un user de nota 10!
Ralukitza - O crestina adevarata! - iti multumesc si tie pentru intelegerea pe care mio acorzi.

Sper sa fiu iertat de cei pe care am uitat sa-i mentionez dar nu o fac din rautate,probabil am stat mai putin de vorba cu ei sau nu am reusit sa le memorez numele,sper sa fiu iertat si de cei care considera ca au fost jigniti sau ofensati de numele,atitudinea mea,daca Domnul Iisus e acolo sus si ne priveste atunci mai mult ca sigur zambeste asupra noastra altfel ar fi doar o zeitate fara simt al umorului.
Acestea fiind zise puteti incepe a arunca cu pietre si va multumesc anticipat la toti ca ma lasati sa fac parte din comunitatea voastra.

Ps: in curand voi face cerere pentru slot pentru a 3-a oara,sper sa fie amintita buna mea purtate si sa nu fie uitata atitudinea mea pozitiva de pe server si sustinerea mea pentru un chat cat mai civilizat si adecvat in randul userilor si indemnul meu spre calea adevarului !

SPUNE NU!!! ACUM VULGARITATI SI PROSTULUI GUST PE SERVER SI VOTEAZA PRO SLOT Iisus!!!!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 20-09-2011, 02:10:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)))))))))))) atat am de zis!

btw....

VA IUBESC PE TOTI!


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AXN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2017 17:07)
Joined: 06 Mar 2007
Posts: 74, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 359.1
Votes: 13

Post Posted: 20-09-2011, 02:12:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer imi place de tine, pupi putin in cur si speri sa primiesti admin, forta - dar de ce ma mir ca toti pupa in cur si dupa se cred zmei



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2011 16:56)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 57, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 88.5
Votes: 3

Post Posted: 20-09-2011, 03:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AXN wrote:
sincer imi place de tine, pupi putin in cur si speri sa primiesti admin, forta - dar de ce ma mir ca toti pupa in cur si dupa se cred zmei

Aici te inseli,niciodata nu o sa vreau admin,nu ma pasioneaza asta,vreau doar slot sa pot intra cand e aglomerat,altceva chiar nu vreau.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 20-09-2011, 03:36:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteai sa faci o cerere.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warquz

[[Tata Lor]]



Status: Offline
(since 01-10-2014 12:00)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 594, Topics: 11
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 146.5
Votes: 8

   
Post Posted: 20-09-2011, 05:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- , ai probleme la mansarda - tare Postul !!! de mine ai uitat ?

FreakY LikE Me !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 20-09-2011, 07:29:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte tare ce ai postat Iisus, bravo , ai dat dovada de mult bun simt pe forum si pe server eu zic ca esti un player cu efect pozitiv(cel putin pt mine) nu unul negativ(gen axn).
Cand vei indeplini cerintele pt slot si vei face o cerere dupa model, de la mine vei avea P R O -ul asigurat. D-zeu sa-ti lumineze calea si sa-ti ocroteasca sufletul de pacate. Amin.
P.S. : cu totii suntem putin "dereglati" la mansarda La-La-La-La-La-LA-La @ Ralu, Bule, Mar!a, Mucia, S1lent, KKK, JAPKA, Rottwailer, Gandac, BMW750i, Jack Bauer, Dude, Iisus, Melc etc etc etc -


It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gabriell B

[cetãþeanul turmentat]



Status: Offline
(since 06-01-2020 19:31)
Joined: 27 Sep 2010
Posts: 2856, Topics: 75
Location: [ pe strada ]

Reputation: 400
Votes: 14

Post Posted: 20-09-2011, 08:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

warquz wrote:
- , ai probleme la mansarda - tare Postul !!! de mine ai uitat ?

Nu cred ca este singurul.
Trecand peste toate greselile gramaticale, nu cred ca a mai facut cineva asa ceva pana acum, cel putin de cand sunt eu pe server. "Gizzzaz"





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tasse

[`NEZEUj37!]



Status: Offline
(since 06-07-2020 17:51)
Joined: 06 Mar 2011
Posts: 1176, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 243
Votes: 15

Post Posted: 20-09-2011, 11:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ATAAAAAAT !
Daca vrei poti sa pui numele Iisusj37! ca nu ma supar. -))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 20-09-2011, 11:32:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- ....eu nu am avut probleme cu el....am glumit, caterinca.esti de treaba iisuse.sper sa continui pe sv -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThePro

[Probleme cu capu' !]



Status: Offline
(since 07-12-2015 19:24)
Joined: 18 Jun 2010
Posts: 3412, Topics: 194
Location: Nu inteleg cum vine intrebarea asta !

Reputation: 119.6
Votes: 51

     
Post Posted: 20-09-2011, 12:52:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iisus wrote:
Fiindca toata lumea face reclamatii,se plange,arunca cu pietre sau alte minuni si pomene pe forum,eu vreau sa multumesc comunitati freakz.ro in special adminilor si userilor de pe serverul war3 in ceea ce urmeaza :

Freakz * ese - esti un baiat de caracter si ma faci sa zambesc tot timpul cand esti pe server.(LALALALALALALA)
Freakz * Gunplay- nu te cunosc prea bine,nu am avut placerea sa vorbim prea mult dar esti un baiat ok sper sa vorbim mai mult pe viitor!
Tasse - esti unul din preferatii mei admini,cateodata cred ca esti mai dus cu pluta ca mine - (glumesc evident) .
Vodka! - Tot timpul ma atentionezi cand o iau razna si ma ti pe linia de plutire - in orice caz esti un baiat de comitet si te consider amicul meu!
Freakz * SiLe - Nu prea am avut ocazia sa te vad de multe ori dar iti multumesc pentru sustinere.
Freakz * Bobby - Stiu ca imi zici ca nu ma placi si nu ma vrei aici dar eu te plac si te vreau - si pe undeva te simt aproape si pe tine - cu toate ca te lepezi de mine de cate ori ai ocazia -
bubblegirl - ia vezi si nu ma mai lua cu blasfemii! o fata de milioane,poti sa-mi dai de 100 de ori gag ca nu ma supar,si oricum esti parte din sufletu si inima mea!
kkk - iti multumesc pentru intelegere,sa ma ierti daca te-am suparat vreodata si sper sa ma accepti pe viitor.
Mar!a - Esti si vei ramane mamicutza mea pe acest server.
jack Bauer - Te vad numai noaptea,luminata sa-ti fie calea - sunt mandru ca pot juca alaturi de tine,un user de nota 10!
Ralukitza - O crestina adevarata! - iti multumesc si tie pentru intelegerea pe care mio acorzi.


Primul care a uitat sa ma mentioneze.

ese wrote:
P.S. : cu totii suntem putin "dereglati" la mansarda La-La-La-La-La-LA-La @ Ralu, Bule, Mar!a, Mucia, S1lent, KKK, JAPKA, Rottwailer, Gandac, BMW750i, Jack Bauer, Dude, Iisus, Melc etc etc etc


Al 2-lea care nu m-a mentionat.

Hai ca glumesc -) .....Eu de la inceput cand l-am vazut pe sv pe Iisus am stiut ca va fi un player care nu va deranja si isi va vedea de joc. Uite ca asa a si fost. Sper sa ai succes in cererea de slot ! -


Ce baftã pe conducãtori cã oamenii nu gândesc. (Adolf Hitler)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-09-2011, 12:53:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce hater e AXN ãsta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-11-2011 16:56)
Joined: 10 Aug 2011
Posts: 57, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 88.5
Votes: 3

Post Posted: 20-09-2011, 13:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti multi admini pe care am uitat sa-i mentionez,Rotweiller,The Pro,Em,Warcuz imi cer scuze dar nu stiu ce nume ai ca admin, liq nici numele tau ca admin nu-l stiu,nu am cum sa va tin minte pe toti,Gabriel B. cred ca esti Vodka daca nu ma insel...in fine postu meu nu a fost o cerere pentru slot doar o mica lingusire pentru viitor - - si o mare multumire pentru ca oricum nimeni nu multumeste pentru nimic aici,in schimb toti se plang,fac reclamatii,alti injura sau mai stiu eu ce...
Oricum ma bucur ca a fost inteleasa intentia mea referitoare la postul pe care l-am facut si va doresc numai bine si multa sanatate,cel putin mentala daca mie uneori imi lipseste !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bubblegirl

[<3 fluffy unicorns]



Status: Offline
(since 05-10-2014 18:08)
Joined: 18 Mar 2009
Posts: 2215, Topics: 30
Location: in my own private bubble

Reputation: 486.7
Votes: 58

Post Posted: 20-09-2011, 14:07:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iisus wrote:

bubblegirl - ia vezi si nu ma mai lua cu blasfemii! o fata de milioane,poti sa-mi dai de 100 de ori gag ca nu ma supar,si oricum esti parte din sufletu si inima mea!


Awwww, ce draguuut Love Struck ! -


"Happiness is like a butterfly;the more you chase it,the more it will elude you,but if you turn your attention to other things,it will come and sit softly on your shoulder"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZiZoUxY

[Eu mahmuuur maaan ! ]



Status: Offline
(since 09-05-2012 16:59)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 338, Topics: 9
Location: Galati

Reputation: 85.4
Votes: 3

Post Posted: 20-09-2011, 15:38:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)))))))))))))))))))))))) Cel mai mortal post pe forumul asta , ma jur !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 21 September 2011 14:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 29-06-2024, 11:48:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password