User
Pass
2FA
 
 

NFS U2 MASTERS - The Cars

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message679
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 05-01-2016, 21:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NFS U2 Visual Tuning MASTERS - First edition

5th place - SeaGer
Prea mult. Prea multe culori, prea stridente, acel vinyl negru nu se potriveste deloc cu restul culorilor, cred ca fara ar fi aratat mai bine. Este o regula in asortarea hainelor, nu mai mult de 2 culori. Hai poate 3 dar deja sunt prea multe. Este valabil, oarecum, si in tuningul masinilor. Poate daca altfel ar fi fost combinate acele culori... daca as avea masina asta in viata reala, cu siguranta m-as duce sa o revopsesc.
Spoiler:

4th place - shhoi
Masina arata cat de cat ok. Culorile sunt ok, tuningul este ok dar ceva nu e potriveste pe acest Mustang. Acel bodykit in forma de cutie. Zici ca e o cutie pe 4 roti. Ca sa pui un bodykit pe un Mustang risti foarte mult. Tu ai riscat, dar fara sa iasa ceva prea bun din asta. Restul pieselor folosite sunt ok dar nu sunt de ajuns.
Spoiler:


3rd place - pavelescu98
Masina arata bine. Chiar arata bine. Dar acel vinyl o trage in jos. Da, este ok,atrage atentia, dar tu ai merge cu asa ceva pe strada? Eu nu. Imi place cum la poza din spate, "picioarele" spoilerului se combina perfect cu rear bumper, la acele linii ma refer. Imi place mult cum ai gandit asta. Dar nu e de ajuns pentru locul 1.
Spoiler:


2nd place - Pardi
A fost o decizie grea sa aleg dintre masina ta si cea a lui Faydwer. Arata bestial masina. E aranjata cum trebuie, combinatiile se potrivesc dar... ceva m-a atras mai mult la cealalta masina. Dar arata excelent. Felicitari.
Spoiler:



The winner - Faydwer +30 rep
And the winner is.... Bravo Faydwer. Tu ai inteles perfect ideea pe care am vrut sa o accentuez in acest nou format al concursului. Nu trebuie sa ai neaparat front/side/back bumper ca masina sa fie superba. Tu ai inteles asta. Eu am aplicat asta inainte sa primesc pozele de la voi. La Mustang poti foarte misto sa combini lipsa pieselor. Plus nuanta aia de verde arata genial. Imi place maxim masina ta. Felicitari. Ai castigat 30rep.
Spoiler:




Masina organizatorului IMBALANCED
Spoiler:


IMBALANCED


Last edited by Akkan on 06-01-2016, 00:14:59; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cl0vnul uc!g@s

[Be a Monster ☆]



Status: Offline
(since 03-06-2020 00:00)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 9684, Topics: 434
Location: Romania

Reputation: 215.4
Votes: 1379

 
Post Posted: 17-01-2016, 17:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NFS U2 Visual Tuning MASTERS - EDITION II

4th place - SeaGer
Masina a iesit bine bodykit-ul ok dar culoarea masini si cea a neonului nu da bine deloc impreuna e ca si cum ar iesi zahar din ea sau lapte.
Farurile puse pe spate nu dau prea bine din punctul deu de vedere o alta varianta ar fi fost mai ok.
Spoiler:


3rd place - shhoi
Culorile alese sunt ok insa bodykit-ul lasa de dorit mai ales in spate unde arata chiar urat.
e prea inghesuita in spate , cel putin asa se vede , un alt bodykit te putea duce pe locul 2 sau chiar puteai castiga.
Spoiler:


2nd place - Akkan
O masina foarte frumoasa ti-a iesit foarte bine culoare, insa la Faydwer ma atras mai mult combinatia de culori aleasa de el si bodykit-ul pus pe masina sa.
Spoiler:


1st place - Faydwer
O masina impecabila arata fenomenal culorile alese vinyl-ul acela un bodykit frumos tot-ul este cum trebuie , felicitari ai castigat 30 rep!
Spoiler:


--------------------------------------------------------------------
Va multumesc pentru participare veti primi cate 5 rep fiecare.
Masina mea ar trebui sa fie un ''model'' pentru voi si din aceasta cauza mi-am permis sa nu o postez deoarece nu sunt un mare as un ale tunatului dar ppoate cu timpul voi fi ceva mai bun decat sunt acum.


IMBALANCED Edit: Faydwer cand am vazut masina ta am ramas cu gura cascata. Impactul vizual a fost unul placut. Am observat ca in lateral ai combinat 2 parti din 2 vyniluri diferite. Asta vreau sa vad de la fiecare, creativitate cu TOT ce ofera jocul. Asta este scopul acestui format de concursuri. Felicitari tuturor concurentilor pentru masini.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 31-01-2016, 23:34:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NFS U2 Visual Tuning MASTERS - Third edition


3rd place - cl0vnul uc!g@s
Arata ok dar e simpla. Nu tot timpul simplu este si frumos. Straduieste-te mai mult pe viitor. -
Spoiler:

2nd place - Faydwer
De data asta ai locul 2. Impactul vizual este foarte diferit de celelalte masini. Dar nu destul cat sa fie locul 1. Dar arata foarte bine masina.
Spoiler:

The winner - shhoi +30 rep
Ai fost foarte aproape de locul 2 dar ceva m-a atras mai mult la masina asta. Imi plac combinatiile de culori. Felicitari.
Spoiler:

Masina organizatorului IMBALANCED
Spoiler:


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 10:02:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x