User
Pass
2FA
 
 

NFS WORLD

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1453
L0ly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2012 17:43)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 51, Topics: 9
Location: Bucuresti

Reputation: 52.9
Votes: 2

 
Post Posted: 24-09-2011, 16:15:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am deschis acest forum in speranta ca ne vom aduna cati mai multi la un nfs world, care mie imi place si il joc.Cei care vor sa joace acest joc sa urmeze acesti pasi:
1. Inregistrare - http://world.needforspeed.com/register
2. Ne logam
3. Luam jocul- http://world.needforspeed.com/download
4. Instalam si deschidem jocul si ne va aparea asa


Bagam parola, dam Login dupa care asteptam sa descarce el ce are de descarcat si apoi dam play


Va trebui sa va creati soferul, NEW DRIVER va alegeti un nume, alegeti una dintre pozele afisate si next




Dupa ce ati intrat in joc va dura putin pana va alegeti masina cu care veti juca,culoarea la inceput o sa va ofere masini T1 adica mai slabute dar pe parcurs ce adunati lvl va puteti tuna masina sau alege alte masini T2 mai puternice.
Lista de prieteni arata asa,primi de sus activi vor fi cei online
Langa avem adaugare prieteni, acceptare cereri de prieteni etc.




Dupa cum vedeti exista si chat,avem chatul principal cu multe canale, exista chatul Whisper unde puteti trimite mesaje private, avem si chatul de grup unde veti fi invitati de catre prieteni si folositi Group chat.Mai putem comunica si cu microfonul :p
Sper ca nu am omis nimic important, dar daca intampinati probleme lasati un reply si va raspund cat de repede pot.
Cei care au deja cont pe NFS WORLD sa lase aici nick-ul lor -
Al meu este: LOLYFP



-Cine nu ma iubeste - inseamna ca ma adoraLove Struck
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
observer88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2012 19:50)
Joined: 15 Apr 2011
Posts: 35, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 2

 
Post Posted: 27-11-2011, 14:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandeam sa deschid un thread pentru NFS World dar am observat pe acesta in sfarsit. Trist ca nu sunt mai multi.

O sa uploadez poze mai tarziu, dar am sa spun ca nick-ul meu e OBS, sunt lvl 25. Adun cash pentru o masina T3.

Edit: uite si masina pe care o folosesc acum:



Da, eram dispus sa cheltui 2-3 euro, dar mi-a placut masina. Mai am inca 2 masini pe langa asta.

Deocamdata nu prea fac nimic in afara de treasure hunt si team escape.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-09-2024, 18:57:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x