User
Pass
2FA
 
 

Need some help

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message851
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 24-02-2013, 12:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt, printre altii, un fan inrait al facebook-ului deoarece acolo am cunoscut multi dintre actualii mei prieteni. Si am o mica problema, banuiesc ca toti stiti de acea celebra optiune numita "abonati" sau "follow-eri". Ei bine, eu acum ceva timp am activat-o si din greseala am scos-o la cateva zile, de atunci nemaiputand sa o activez. De atunci au trecut mai bine de 3 luni si degeaba. Mi s-a mai zis pe diferite forumuri ca trebuie sa imi modific varsta de pe facebook si sa pun ca am peste 18 ani. Bun, dar nici data nasterii nu merge modificata, aceeasi treaba, am modificat-o acum 3-4 luni si de atunci nu mai merge. Am trimis einspe mii de feedback-uri, am intrebat pe fel si fel de forum-uri si nimic.. Am intrat la sormea pe cont si ei ii aparea la setarile de confidentialitate frumos in partea stanga optiunea de abonati care astepta sa fie activata. La mine nu apare nimic.

@Cei care se pricep: ce e de facut?
Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 14-05-2024, 05:40:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x