User
Pass
2FA
 
 

Nelamurire.

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions
Author Message729
1ce396

[Dont Waste Your Life]



Status: Offline
(since 05-05-2015 09:41)
Joined: 04 Sep 2011
Posts: 937, Topics: 43
Location: Motru

Reputation: 113.7
Votes: 16

Post Posted: 19-11-2011, 19:58:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)




In cele 2 imagini, eu sunt cu smoker cel care trage.
Am facut astea 2 poze sa le pun pe forum ca am o nelamurire in priviinta acestui "tras" pe care majoritatea considera ca se incalca regulamentul.
Spunetimi si mie, se considera alianta, eu tragandul pe respectivu binenteles stiind ca ceilalti zombie defapt unul dintre ei sa il poata lua cu ajutorul meu? Pentru ca eu nu aveam loc de ei.
Se considera incalcarea regulamentului din cauza ca eu il tin mai mult in "limba" pana gasesc o modalitate sal iau?
De exemplu vreau sa-l aduc intr-un loc mai fara oameni, chiar daca asta dureaza ceva, si poate pe parcursul trasului pana il duc eu undeva il poate lua alt zombie.

Inca o faza, un zombie spargea la laser, iar eu il tineam pe om in limba (pentru ca era blocat acolo) pana se spargea laserul...se considera alianta ca omul nu prea putea sa traga in acel zombie care spargea la laser?

Au fost o gramada de nemultumiri si cu acele sirene dar pana la urma a ramas sasi faca treaba cum vor unde vor si pe ce harta vor sa foloseasca sirena.
Mi se pare nedreptatit ca smokerul sa aiba limita cu acea limba.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 19-11-2011, 20:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa iti explic :

1.Sa zicem ca respectivul este intr-o cutie , tu esti in fata si esti pregatit sa il tragi , il iei , il infectezi,totul este ok.
2.Aceeasi cutie , tot tu in fata , laser in fata ta sau alt obstacol , il tragi incerci sa il infectezi,nu poti si il tii tras ... asta e neregulamentar.
3.Daca sunt multi zm in fata ta si tu il tragi ca ei sa il poata infecta e absolut perfect regulamentar.
4.Tot asa ,multi zm in fata , obstacol intre ei si human , ei nu il pot infecta,tu il tii tras.Primesti slay/kick pentru asta.



Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
1ce396

[Dont Waste Your Life]



Status: Offline
(since 05-05-2015 09:41)
Joined: 04 Sep 2011
Posts: 937, Topics: 43
Location: Motru

Reputation: 113.7
Votes: 16

Post Posted: 19-11-2011, 20:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AdItZzA'' wrote:
Sa iti explic :

1.Sa zicem ca respectivul este intr-o cutie , tu esti in fata si esti pregatit sa il tragi , il iei , il infectezi,totul este ok.
2.Aceeasi cutie , tot tu in fata , laser in fata ta sau alt obstacol , il tragi incerci sa il infectezi,nu poti si il tii tras ... asta e neregulamentar.
3.Daca sunt multi zm in fata ta si tu il tragi ca ei sa il poata infecta e absolut perfect regulamentar.
4.Tot asa ,multi zm in fata , obstacol intre ei si human , ei nu il pot infecta,tu il tii tras.Primesti slay/kick pentru asta.


Bun, am inteles faza cu obstacolele, insa in multe cazuri doar lm-ul nu este un obstacol, il pot trage ca cineva sal poata lua omul fiind lipit de lm.


Dar la faza asta ?

Quote:
Se considera incalcarea regulamentului din cauza ca eu il tin mai mult in "limba" pana gasesc o modalitate sal iau?
De exemplu vreau sa-l aduc intr-un loc mai fara oameni, chiar daca asta dureaza ceva, si poate pe parcursul trasului pana il duc eu undeva il poate lua alt zombie. Asta fiind intr-un loc liber obstacolele fiind doar niste ziduri, daca se pot considera obstacole acele ziduri.



EDIT//.Am inteles.





Last edited by 1ce396 on 19-11-2011, 21:12:03; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 19-11-2011, 20:54:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ar fi o incalcare, cel mai bine este sa il tragi cand esti sigur ca il poti infecta.


Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> General Discussions  


The time now is 30-04-2024, 11:30:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x