User
Pass
2FA
 
 

Night Elf

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2326
Malpraxxiss

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 17-08-2022 18:54)
Joined: 06 Nov 2006
Posts: 1086, Topics: 54
Location: Romania

Reputation: 1206.4
Votes: 30

Post Posted: 11-04-2007, 12:18:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Singuraticii Night Elfi au fost prima rasa care sa se nasca in World of Warcraft. Aceste intunecate, nemuritoare fiinte au fost primele care sa studieze magia si sa o lase libera in luma aproape 10.000 ani inainte de prima infruntare dintre oameni si orci. Prin felul neglijent prin care Night Elfii foloseau magia, acestia au atras Legiunea ( Burning Legion ) pe aceasta lume , ceea ce a dus la un razboi cumplit. Night Elfi abia au putut sa izgoneasca Legiunea,dar taramul lor natal a fost decimat si inecat de ape.
Pana de curand, Night Elfii s-au izolat de restul lumii si au ramas ascunsi in varful muntelui sacru Hyjal pentru multe mii de ani. Invazia Legiunii i-au scos pe Night Elfi din adapostul lor. Acum , acestia, au interese noi in ceea ce priveste modelarea lumii, si s-au aliat pentru prima data cu alte rase pentru a asigura continuitatea Azeroth-ului. Ca rasa, Night Elfi sunt onorabili si corecti, dar sunt ultima rasa in care poti avea incredere.
Ei sunt nocturni, si puterile lor intunecate emit aceiasi neincredere pe care ei o au fara de “frati” lor muritori.

Informatii:

-Zona de start : Shadowglen dinTeldrassil
-Capitala : Darnassus
-Clase : Druid, Hunter, Priest, Rogue, Warrior
-Grupa : Alianta
-Lider : Inaltul Preot Tyrande Whisperwind
-Mount : Saber
-Limba : Darnassian
-Inaltime : 2.15 metri / 7 picioare

Atuuri de rasa :

-Shadowmeld : Activand aceasta abilitate in afara combat-ului, Night Elful este introdus in stealth daca ramane nemiscat
-Quickness : +1% sansa de dodge
-Wisp Spirit : Cand este sub forma de spirit alearga mai repede.
-Nature Resistance : este innascut cu +10 bonus la Nature Resistance.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2009 09:44)
Joined: 18 Dec 2009
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 69.1
Votes: 4

Post Posted: 18-12-2009, 11:42:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa zic ca am si eu un Night Elf de rogue si sunt foarte bun pe server am experienta de 2 ani si nu am facut rost inca de sabiile lui Illidan.Un Human de rogue mi-a zis ca daca o sa fac rost de sabii nu o sa fie la fel ca inainte si o sa ai multi la ignore deoarece multi de bat la cap ca de exemplu:
-Hei !!De unde ti-ai luat sabiile astea ca vreau si eu!!

Inmaginativa de x200 pe zi cat de stresant o sa fie!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FireLord

[rasterizer;w0w]



Status: Offline
(since 28-10-2016 23:32)
Joined: 01 Aug 2007
Posts: 2340, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 335.9
Votes: 51

 
Post Posted: 18-12-2009, 11:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

well , nu vad rostul de ce ai deschis subiectul :\
well , cred ca o sa iti fie foarte greu cand o sa descoperi ca a aparut WOTLK de mult .. si inca mai joci pe un server de wow cu TBC
si daca ai glaive's , inseamna ca esti tare $huK4r? hai frate , sunt doar niste iteme , conteaza mai mult skillul - have fun

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 20 March 2014 18:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 27-04-2024, 23:18:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x