User
Pass
2FA
 
 

Niste idei interesante

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Discussions & Proposals
Author Message428
Dazu'

[~THRASHER~]



Status: Offline
(since 17-06-2019 20:02)
Joined: 12 Dec 2016
Posts: 877, Topics: 59
Location: Botosani

Reputation: 41.8
Votes: 21

Post Posted: 01-01-2017, 18:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut tuturor eu sunt Alex,am venit cu niste sugestii destul de interesante!
1.Propun ca macar in fiecare seara sa fie macar un admin care sa bage seara mapa zm_cross,serverul trece printro etapa fabuloasa cu24/24 playeri asa ca as propune ca mapa zm_cross sa fie in fiecare seara pusa! (sunt si alte mape mari dar am asles aceasta mapa deoarece pleyerii o plac mai mult)
2.Propun ca la 4 luni si la sfarsitul anului sa se faca cate un videoclip depre server!
3.Sa se dea ca inainte 500 credite daca ai aduagat zm.freakz.ro la favorite doar ca nu 500 credite ci 300
4.Sa faca si alt cineva fun de exmplu na...Colten sau un admin activ ca daca dar lavy ganditiva cum ii este capul,calendar (eu as alege sa faca colten seth si lavy fun)
5.Mai multe evnimente ma,Canditiva daca bagati evenimente.Nu conteaza sa fie de ori ce de exmplu de activitate de scor si sa se faca cate un event dasta in fiecare luna.
Si cam atat cu ideile mele!Sper ca vau placut,eu am fost Alex pa!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 01-01-2017, 19:01:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) Mapele le punem dupa cum consideram
2) (zau? daca aveam mai mult timp faceam si la saptamana nu la 4 luni si oricum nu trebuie 100 de videouri)
3) La asta nu stiu ce sa zic. Zic doar ca primiti deja prea multe credite nemuncite din rundele fun pe care le fac ocazional, eventurile care sunt deja si multe altele, deci care mai e farmecu si rostul jocului?
4) Nu decideti voi cine face rundele fun sau mai ales cu cine le fac.
5) Evenimente sunt destule, mai adaugam trepatat.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 01 January 2017 17:01



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Discussions & Proposals  


The time now is 21-09-2024, 03:02:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x