User
Pass
2FA
 
 

No pun intended.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message583
scarlet

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2011 12:28)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 5, Topics: 2
Location: Constanta

Reputation: 98.8
Votes: 2

Post Posted: 27-12-2010, 13:18:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok,uite,nu postez acest lucru ca sa cer Unmute,sau ca sa ma cred eu desteapta,bine?
Shocker,vreau sa purtam o discutie ca de la om la om,sau adult la adult,fata la baiat,ce vrei tu.
Nu vreau sa critic nimic din ce faci tu,vreau sa iti dau doar cateva sfaturi,daca le primesti,
sau macar sa citesti cateva opinii,ia-le cum vrei tu.
Imi dau seama ca fiind administratorul unei comunitati cu oameni cu diferite mentalitati,
cu caractere diferite si comportamente diferite, este greu sa-ti mentii calmul si sa fi corect,
de multe ori,dar poti incerca sa ne asculti si pe noi,playerii simpli,uneori.
Vreau sa imi cer scuze daca crezi ca am fost impertinenta sau prea directa,dar eu de obicei
asa ma comport.
Uite ideea : a fost rollback pe server,si normal ca unii si-au pierdut calmul si au inceput sa injure,
iar altii sa se planga,dar nu mi se pare corect {am zis si pe global} sa dai mute atat de mult pentru
un simplu "firar al dra*ului",deoarece altii injura de mame si de toti decedatii,si de toate cele,aproape ca
fac pomelnic de injuraturi,iar uneori{in majoritatea cazurilor},lor nu li se face nimic.
Vreau sa aflu ce crezi tu,te inteleg ca probabil ai avut o zi proasta,sau ai probleme,pentru ca toata lumea are,
dar as aprecia daca nu ai da Lock la topic,si am vorbi linistit si calm.
Daca te intrebi despre ce vorbesc,a facut si Rodawgg un post mai devreme,si imi cer scuze pentru modul
in care s-a exprimat,daca te-a deranjat sau te-ai simtit ofensat in vreun fel.
Astept raspunsul tau.

~ Sscarlet.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 27-12-2010, 13:22:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot ce trebuie sa stii se afla in postul anterior: nu e problema ta cum e administrat serverul si ce masuri se iau, ai un regulament pe care trebuie sa il respecti, subiect inchis. Mai deschizi un topic si o sa ma asigur ca ramai fara dreptul de a mai putea face lucrul acesta

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 27 December 2010 11:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 04-10-2024, 12:58:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x