User
Pass
2FA
 
 

O mica nelãmurire cu privire la cont

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message661
bisnitarul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:59)
Joined: 15 Mar 2019
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 0

Post Posted: 15-03-2019, 18:38:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut oameni buni!
Am jucat acest joc (wow) exclusiv în cadrul acestui server și aș vrea sã mã reapuc cât de curând. Zic cã exclusiv acest server nu pentru a fi "pupincurist", ci pentru cã nu prea am eu habar cu adevãrat cu ce se mãnâncã acest joc (și nu aș vrea sã încerc alt server) și chiar aș fi foarte fericit dacã aș primi niște sfaturi pe joc din partea dumneavoastrã, poate legãm și ceva prietenii, în fine.
Am 2 întrebãri:

1. Având în vedere cã nu am mai intrat de prin 2014 prin primãvarã (dacã țin bine minte), sau oricum de câțiva ani buni, mai am contul activ? Parola o știu, emailul la fel, gãsesc eu cumva username-ul, mã intereseazã doar dacã mai e activ contul.

2. Mai joaca lumea wow? (În special acest server)
Știu cã atunci când jucam eu erau chiar multi playeri și cã în orașe aveam lag infernal din cauza pc-ului:)), deci as vrea sã știu dacã mãcar 50-60% din popularitatea de atunci mai e și acum -

Vã mulțumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 15 hours ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 20-03-2019, 09:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Conturile raman active (nu se sterg/dezactiveaza etc) indiferent de perioada de timp in care nu ai jucat efectiv.
Populatia e mai mare pe realmul de Legion.



Retired

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Power

[Controlled Chaos]



Status: Offline
(since 03-09-2023 13:06)
Joined: 07 Aug 2015
Posts: 32782, Topics: 2119
Location: Romania

Reputation: 111510
Votes: 200

   
Post Posted: 20-03-2019, 13:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu gasesti username-ul: https://forum.wow-freakz.com/Recover-Your-Lost-Account-t523299.html

Poti sa beneficiezi de migrare: https://forum.wow-freakz.com/Migrate-Transfer-your-character-to-WoW-Freakz-Legion-t481760.html

Seara sunt peste 4k online players pe Felsong: https://www.wow-freakz.com/index.php



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 25-04-2024, 00:20:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x