User
Pass
2FA
 
 

PROPUNERE EVENT ZIUA 3v3 PE FREAKZ / EVENT PROPOSAL 3v3 DAY ON FREAKZ
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message5752
Doru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2023 08:47)
Joined: 24 Nov 2010
Posts: 119, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 211
Votes: 11

Post Posted: 14-01-2014, 20:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lumea plange pentru 2s ca e easymode , burst 123 dead. la 3s trb sa gandeasca si sa aiba habar de pvp , deaia 90% din srv vrea 2s ;o

@din partea mea poate sa bage 2-3 zile e mult mai misto 3s




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Datdudu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2014 19:41)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 44, Topics: 3
Location: Background

Reputation: 38.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-01-2014, 20:49:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doru wrote:
lumea plange pentru 2s ca e easymode , burst 123 dead. la 3s trb sa gandeasca si sa aiba habar de pvp , deaia 90% din srv vrea 2s ;o


amice tu nu ai ineteles nimic ..
da 90% vrea 2v2 pentru ca nu toti sunt capabili de 3v3 eu fac parte din aia 90%
e ca si cum cineva te obliga sa nu mai faci sex si sa treci la masturbare.. ma intelegi ? nu poti obliga pe cineva sa faca ceva ce nu ii place.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
compulsiv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2018 21:46)
Joined: 19 Nov 2012
Posts: 264, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 150.2
Votes: 13

Post Posted: 14-01-2014, 20:50:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datdudu wrote:
skyreaker24 wrote:
daca la 90% din playerii de pe server nu le place sa dea join 3v3 din diverse motive cum veniti voi o minoritate de 5 teamuri de 3v3 sa le bagati pe gat bracketul vostru preferat si sa il inchideti pe al lor doar ca sa aveti voi pe cine bate? -

tre sa realizati o data ca aici majoritatea prefera pve si casual pvp ce se limiteaza la bg-uri/2v2 8 wins conquest cap, e absurd sa cereti chestii de genu "inchiderea 2v2". "toate itemele pe rating de 3v3",etc. sa-i fortati sa dea join 3v3 desi ei nu vor.


Deacord .. nu poti obliga pe nimeni sa dea join 3v3 daca tie iti place 3v3 nu inseamna ca tuturor le place ..

Ati citit macar ce am scris in primul post?
Nu oblig pe nimeni sa dea join la 3v3, ai bg-uri, raiduri, achiev farm, etc destule lucruri pe care poti sa le faci in ziua respectiva daca chiar te taie la gat sa dai join acolo. Plus alte 6 zile in care poti sa faci cat 2v2 vrei tu.
Tocmai pt ca suntem o minoritate am facut topicul asta si de aceea am cerut doar 1 zi din 7 nu 3 sau 4. Si cine stie, poate cu ocazia asta devenim si majoritate -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Doru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2023 08:47)
Joined: 24 Nov 2010
Posts: 119, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 211
Votes: 11

Post Posted: 14-01-2014, 20:55:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu cred ca u nu ai inteles , cum zice si comp e o 1/7 poti sa faci orice altceva in ziua aia daca nu vrei 3s , nu te obliga nimeni daca nu poti -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Datdudu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2014 19:41)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 44, Topics: 3
Location: Background

Reputation: 38.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-01-2014, 20:55:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

compulsiv wrote:
Datdudu wrote:
skyreaker24 wrote:
daca la 90% din playerii de pe server nu le place sa dea join 3v3 din diverse motive cum veniti voi o minoritate de 5 teamuri de 3v3 sa le bagati pe gat bracketul vostru preferat si sa il inchideti pe al lor doar ca sa aveti voi pe cine bate? :))

tre sa realizati o data ca aici majoritatea prefera pve si casual pvp ce se limiteaza la bg-uri/2v2 8 wins conquest cap, e absurd sa cereti chestii de genu "inchiderea 2v2". "toate itemele pe rating de 3v3",etc. sa-i fortati sa dea join 3v3 desi ei nu vor.


Deacord .. nu poti obliga pe nimeni sa dea join 3v3 daca tie iti place 3v3 nu inseamna ca tuturor le place ..

Ati citit macar ce am scris in primul post?
Nu oblig pe nimeni sa dea join la 3v3, ai bg-uri, raiduri, achiev farm, etc destule lucruri pe care poti sa le faci in ziua respectiva daca chiar te taie la gat sa dai join acolo. Plus alte 6 zile in care poti sa faci cat 2v2 vrei tu.
Tocmai pt ca suntem o minoritate am facut topicul asta si de aceea am cerut doar 1 zi din 7 nu 3 sau 4. Si cine stie, poate cu ocazia asta devenim si majoritate :)


Deci sa inteleg ca oarecum esti un Comunist ex.

// 90% din populatie cumpara "Parizer"
eu Vand "Rahat" si 90% din populatie nu il cumapara.. hm.. pai stiu ce fac scot din magazin "Parizerul" si il inlocuiesc cu "Rahat" o zi pe saptamana.. oare functioneaza ?

NU iti zic 100% ca nu ar functiona aia 90% ar face PVP la greu cu o zi inainte de 3v3 apoi iar durea fix in... sper ca te-am lamurit

oricum nu stiu de ce ma mai chinui sa iti spun tie de ce nu e bine sa faci treaba asta .. oricum o sa fie T/C cu verdictul NU
ps. daca ar fi acceptata propunerea ta iti garantez ca serverul o sa fie cu 50-100 persoane in -
ATAT AM AVUT DE SPUS.





Last edited by Datdudu on 14-01-2014, 21:02:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 14-01-2014, 20:59:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datdudu esti un random care comentezi degeaba.
Spui ca preferi 2v2 da ? atunci daca preferi 2v2 de ce dq ai rate 1139 si scor 8-9 nu ai achivu de 1550 si vii aici sa comentezi. Persoanele de genu tau merita un glont in cap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Datdudu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2014 19:41)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 44, Topics: 3
Location: Background

Reputation: 38.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-01-2014, 21:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lolexwtf wrote:
Datdudu esti un random care comentezi degeaba.
Spui ca preferi 2v2 da ? atunci daca preferi 2v2 de ce dq ai rate 1139 si scor 8-9 nu ai achivu de 1550 si vii aici sa comentezi. Persoanele de genu tau merita un glont in cap.


imi permit sa iti raspund Domnu.. "Cunoscut" desi nu am auzit de tine :)

in primul rand am druidul facut de ceva timp dar am jucat pe el doar 2-3 saptamani respectiv 2-3 ore pe zi.. nu sunt un obsedat inainte am jucat Paladin si rogue ,contul asta este facut acum 2 zile(contul de pe forum) eu ma intitulam "Mario2009" aici pe forum te faci cunoscut doar daca esti "Sergy" sau "Moldova" nu coaie(coaie nu este o jicnire este o modalitate de exprimare) prefer sa fiu un anonim un random aka un "Nab" am rating 1139 am desfintat teamul "La cardeala" 189 wins 130 lose ceva in genul pentru ca nu ne mai placea numele PS. daca esti asa interesat de mine inseamna ca ma pupi in ... taci acolo si inghite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 14-01-2014, 21:12:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

skyreaker24 wrote:
daca la 90% din playerii de pe server nu le place sa dea join 3v3 din diverse motive cum veniti voi o minoritate de 5 teamuri de 3v3 sa le bagati pe gat bracketul vostru preferat si sa il inchideti pe al lor doar ca sa aveti voi pe cine bate? -

tre sa realizati o data ca aici majoritatea prefera pve si casual pvp ce se limiteaza la bg-uri/2v2 8 wins conquest cap, e absurd sa cereti chestii de genu "inchiderea 2v2". "toate itemele pe rating de 3v3",etc. sa-i fortati sa dea join 3v3 desi ei nu vor.



Tu esti inchis la minte ca un mos de 80 de ani care o tine pe idea lui "pe vremea mea..."
Pai sa vedem si noi motivele alea, esti atat de mandru de numele caracterului tau incat iti tai cate o vena cand pierzi o arena sau care e treaba?
Ai o mentalitate gresita(la fel ca majoritatea romanilor) "de ce sa dau que cand X si Y ma bate pentru ca sunt fail?" in loc sa faci alte lucruri gen pui un keybind azi,altu maine, poate la sfarsitul saptamanii te trezesti si cu doua macro`uri pe acolo.

Spre a doua parte a textului pe care l`ai scris, parca te`ai luminat putin,dar ne`ai dezamagit din nou. Este adevarat ca multi sunt aici doar pentru pve si 8 wins pe saptamana, dar e mai usor sa zici "Nu" la ce au propus altii decat sa te gandesti care e cu adevarat problema. E mai usor sa joci pentru 8 winnuri decat sa te lupti si tu pentru un amarat de 2k rating sa faci 12 wins si poate cu voia dumneavoastra o sa ajungi si la 17-18 wins per week.

Si nu, nu e absurd deloc sa se implementeze unele lucruri pentru ca 3v3`ul sa fie mai populat, 3v3`ul face parte din joc si nu trebuie omis insa 50% este si vina jucatorilor gen Skyreaker24 si multi altii care,din pacate, nu au atins aceasta parte din joc (inca).nu toata lumea a ajuns la level maxim si a intrat direct in 3s, dar sa zici "Nu" la unele propuneri cand tu nici nu stii cu ce se mananca jocul asta..lasa de dorit.


Revin la idea principala, poate fii o idee buna si poate sa dea gres(nu este in nici un caz o situatie win-win). nu stiu cat de mult ar ajuta o zi din saptamana sa fie disable la 2s, probabil lumea o sa dea que la 3v3 in ziua aia mai mult iar in restul zilelor vor uita de 3v3 pentru ca se invata cu idea ca in ziua Z o sa dea X si Y que la 3v3.

Tind sa cred ca sunt alte propuneri care ar afecta pozitiv mult mai mult 3v3`ul, dar inca nu am primit nici un raspuns de la cineva din Staff si probabil nu vom aveam prea curand, doar traim in romania ce dracu !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 14-01-2014, 21:28:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datdudu wrote:
lolexwtf wrote:
Datdudu esti un random care comentezi degeaba.
Spui ca preferi 2v2 da ? atunci daca preferi 2v2 de ce dq ai rate 1139 si scor 8-9 nu ai achivu de 1550 si vii aici sa comentezi. Persoanele de genu tau merita un glont in cap.


imi permit sa iti raspund Domnu.. "Cunoscut" desi nu am auzit de tine -

in primul rand am druidul facut de ceva timp dar am jucat pe el doar 2-3 saptamani respectiv 2-3 ore pe zi.. nu sunt un obsedat inainte am jucat Paladin si rogue ,contul asta este facut acum 2 zile(contul de pe forum) eu ma intitulam "Mario2009" aici pe forum te faci cunoscut doar daca esti "Sergy" sau "Moldova" nu coaie(coaie nu este o jicnire este o modalitate de exprimare) prefer sa fiu un anonim un random aka un "Nab" am rating 1139 am desfintat teamul "La cardeala" 189 wins 130 lose ceva in genul pentru ca nu ne mai placea numele PS. daca esti asa interesat de mine inseamna ca ma pupi in ... taci acolo si inghite.


Mda cum spui tu mare jucator de wow cu 189-130 best score alaska si 1339 rank 1 in the world
In topicu asta ar trebuie sa raspunda Gm-ii in primul rand iar in al doilea cei care vor asa ceva care se cred capabili sa faca 3v3 nu cei ca tine daca nu te crezi in stare numai comenta.Daca ar fii ideea asta ai avea 6 zile sa iti faci 2v2 cap asa ca nu te mai plange deceaba.

De la mine ai pro la idee.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
compulsiv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2018 21:46)
Joined: 19 Nov 2012
Posts: 264, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 150.2
Votes: 13

Post Posted: 14-01-2014, 21:42:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datdudu wrote:
oricum nu stiu de ce ma mai chinui sa iti spun tie de ce nu e bine sa faci treaba asta .. oricum o sa fie T/C cu verdictul NU
ps. daca ar fi acceptata propunerea ta iti garantez ca serverul o sa fie cu 50-100 persoane in -
ATAT AM AVUT DE SPUS.

50-100 persoane in minus pt ca o zi pe saptamana nu pot face 2v2? Sau 100-200 persoane in plus pt ca e macar 1 zi pe saptamana in care pot face 3v3? Cred ca raspunsul e clar...

Dacã ai fi Shocker pentru o zi și ai avea toatã puterea , ce ai schimba la Freakz?
Raster wrote:
AS INCHIDE BRACKETUL DE 2V2

Dupa cum vezi si GM-ii sunt de acord, mai ramane Shocker de convins.
Raster, nu poti fi Shocker 1 zi pe saptamana PLZ?



Last edited by compulsiv on 14-01-2014, 21:46:07; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Datdudu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2014 19:41)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 44, Topics: 3
Location: Background

Reputation: 38.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-01-2014, 21:42:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lolexwtf wrote:
Datdudu wrote:
lolexwtf wrote:
Datdudu esti un random care comentezi degeaba.
Spui ca preferi 2v2 da ? atunci daca preferi 2v2 de ce dq ai rate 1139 si scor 8-9 nu ai achivu de 1550 si vii aici sa comentezi. Persoanele de genu tau merita un glont in cap.


imi permit sa iti raspund Domnu.. "Cunoscut" desi nu am auzit de tine :)

in primul rand am druidul facut de ceva timp dar am jucat pe el doar 2-3 saptamani respectiv 2-3 ore pe zi.. nu sunt un obsedat inainte am jucat Paladin si rogue ,contul asta este facut acum 2 zile(contul de pe forum) eu ma intitulam "Mario2009" aici pe forum te faci cunoscut doar daca esti "Sergy" sau "Moldova" nu coaie(coaie nu este o jicnire este o modalitate de exprimare) prefer sa fiu un anonim un random aka un "Nab" am rating 1139 am desfintat teamul "La cardeala" 189 wins 130 lose ceva in genul pentru ca nu ne mai placea numele PS. daca esti asa interesat de mine inseamna ca ma pupi in ... taci acolo si inghite.


Mda cum spui tu mare jucator de wow cu 189-130 best score alaska si 1339 rank 1 in the world
In topicu asta ar trebuie sa raspunda Gm-ii in primul rand iar in al doilea cei care vor asa ceva care se cred capabili sa faca 3v3 nu cei ca tine daca nu te crezi in stare numai comenta.Daca ar fii ideea asta ai avea 6 zile sa iti faci 2v2 cap asa ca nu te mai plange deceaba.

De la mine ai pro la idee.


// 90% din populatie cumpara "Parizer"
eu Vand "Rahat" si 90% din populatie nu il cumapara.. hm.. pai stiu ce fac scot din magazin "Parizerul" si il inlocuiesc cu "Rahat" o zi pe saptamana.. oare functioneaza ?

deja te consider un retardat mental.. de cand pana cand playeri nu au voie sa isi mai spuna parerea.. ? de cand "Cunoscuti" ca tine nu mai au argumente ? nu imi pasa ce loc esti ai fost o sa fi tu ma doare fix .. in locu prin care scot cea ce vreti voi sa promovati (Rahat)
ti-am mai spus taci si inghite,, ps. te potrivesti cu emylol mai lipsesc amenintarile pe PM :)

Pace



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 14-01-2014, 21:59:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu sigur nu ai jucat pe retail, unde pe langa 2v2 ai 3v3 si 5v5.(nu intram in detalii) dar exemplu tau cu "parizer" si "rahat" e cel mai prost.
La fel cum am zis mai sus, esti unul dintre aia inchisi la minte care au avut parte doar de "viata" pe serverele private.

Keep up with boss releases and leave us alone.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
compulsiv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2018 21:46)
Joined: 19 Nov 2012
Posts: 264, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 150.2
Votes: 13

Post Posted: 14-01-2014, 22:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datdudu wrote:
eu Vand "Rahat" si 90% din populatie nu il cumapara.. hm.. pai stiu ce fac scot din magazin "Parizerul" si il inlocuiesc cu "Rahat" o zi pe saptamana.. oare functioneaza ?

Daca 2v2 e Parizer atunci 3v3 sigur nu e Rahat, mai degraba Kaizer din ala cu mustar dulce. -
Si tu esti mai rau ca emylol, in loc sa postezi mesaje cu injurii pe PM le pui aici unde n-au nicio treaba cu topicu...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 14-01-2014, 22:15:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Datdudu cine ti-a zis tie ca 90% din populatia la server face arene ? Esti paleta rau.
Nu inteleg de ce nu poti sa intelegi ca ai 6 zile in care poti face 2v2 si 1 in care poti sa faci 3v3 ce nu iti convine ? Daca mai faci o comparatia proasta sau mai injuri te iau de la mortii pana la Dumnezeu si Hristos.

@ Parca tu esti cunoscut de comentezi aiurea -))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Datdudu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2014 19:41)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 44, Topics: 3
Location: Background

Reputation: 38.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-01-2014, 22:29:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt satul pana in Gat.. fie cum vreti voi o sa ma rog la creatura numita "Dumnezeu" sa se baga 3v3 sa vedeti si voi rezultatul se pare ca eu sunt prea .. Prost pentru acest forum .. asta este ultimul meu reply in acest topic

Tu sigur nu ai jucat pe retail, unde pe langa 2v2 ai 3v3 si 5v5.(nu intram in detalii) dar exemplu tau cu "parizer" si "rahat" e cel mai prost. -> Corect nu am jucat pe retail sunt sarac frate nu imi permit asta e.. dar stiu bine ca acolo nu o sa scoata 2v2 ca sa se bucure restu de 3v3 am inteles ce vrei tu sa spui dar nu sunt deacord cu asta.

Si tu esti mai rau ca emylol, in loc sa postezi mesaje cu injurii pe PM le pui aici unde n-au nicio treaba cu topicu... -> sti.. daca eu te fac prost .. tu ce faci ?

Datdudu cine ti-a zis tie ca 90% din populatia la server face arene ? Esti paleta rau.
Nu inteleg de ce nu poti sa intelegi ca ai 6 zile in care poti face 2v2 si 1 in care poti sa faci 3v3 ce nu iti convine ? Daca mai faci o comparatia proasta sau mai injuri te iau de la mortii pana la Dumnezeu si Hristos.

@ Parca tu esti cunoscut de comentezi aiurea -))
Prietene aka fratele meu din alta mama tu esti asa inteligent ca si transpiratia de la subtioare.. cand zic 90% evident ma refer la playeri care fac arene acei 90% care fac arene
Daca mai faci o comparatia proasta sau mai injuri te iau de la mortii pana la Dumnezeu si Hristos.
uite am sa iti mai spun ceva .. sper ca sti ce inseamna injuratura .
Apucate de invatat sensul cuvintelor *Parere personala*
exemplu prost ? spunemi si mie un exemplu inteligent eram sarcastic
pe bune acum.. ti-am zis ma pupi in fund..
spunemi tu de ce acel exemplu este prost ?

@Parca ? WTF
nu trebuie sa fiu cunoscut .. fac ce vreau cand vreau unde vreau atata timp cat nu ma // Edit Cuvant gresit *molipsesc.. cu ce ai tu in creier -
PS.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 13-05-2024, 22:53:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x