User
Pass
2FA
 
 

[PVE] Raidy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2304
superzgred

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 12:26)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 26, Topics: 9
Location: Poland

Reputation: 62.9
Votes: 2

Post Posted: 07-04-2012, 17:00:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Czy gildia organizuje jakie¶ raidy inne ni¿ BG? Przez prawie miesi±c nie widzia³em ¿adnego.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noware

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 23:39)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Poland

Reputation: 51.3
Votes: 3

Post Posted: 07-04-2012, 17:11:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ostatnio nie gra³em mo¿e za du¿o, ale widzia³em kilka osób, które bardzo chêtnie wybiera³y siê na raidy zero pvp.
Dobrze, ¿e taki temat powsta³ teraz mo¿na bêdziemy mogli sie w jaki¶ sposób organizowaæ




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Varnhageny

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 14:41)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 33, Topics: 7
Location: Poland

Reputation: 78
Votes: 5

 
Post Posted: 08-04-2012, 00:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Siema, generalnie gildia jest czysto PvP, tak¿e raidowania za bardzo nie bêdzie. Trashe czy dungi HC dla itemow albo aczikow pewnie.

_________________________________________________________


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superzgred

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 12:26)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 26, Topics: 9
Location: Poland

Reputation: 62.9
Votes: 2

Post Posted: 08-04-2012, 15:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A nie chcieliby¶cie zrobiæ "sekcji" PvE ?
Polskich gildii jest ma³o (chyba dwie), a mnie pvp ¶rednio interesuje. Mo¿na by by³o dorzuciæ do oferty Raidowanie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edobear

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2018 21:55)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 40, Topics: 2
Location: Poland

Reputation: 69.4
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2012, 20:21:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zgredzik je¶li chodzi o PvE, to napewno znajd± siê jeszcze 3 jak nie 5 chêtnych osób - Generalnie ludzie , którzy nie s± zbyt chêtni graæ PvP powinni siê jako¶ zorganizowaæ i dla dobra gildii sobie ruszyæ z PvE. Dlaczego ? To proste. Level gildii ro¶nie g³ównie dziêki PvE. Wszystkie questy, achievementy, kille bossów na rajdach i hero daj± [unkty rozwoju gildii. Z PvP to tylko achievy oraz rated BG i rated Areny a wsystko co rated na serwerze nie dzia³a. Jaki z tego wniosek ? Kompletny brak PvE jest bardzo z³y dla rozwoju gildii.

Je¶li chodzi o ekipê jestem w 100% pewien, ¿e znajdzie siê chocia¿ te 10 osób, które bêd± chcia³y rajdowaæ, wiêc nie widzê problemu, aby mog³y to robiæ DLA DOBRA GILDII I LEVELU GILDII razem a nie w jaki¶ dziwnych pugach.

Proszê aby Varn razem z Partym siênad tym mocno zastanowili.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superzgred

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 12:26)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 26, Topics: 9
Location: Poland

Reputation: 62.9
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2012, 22:29:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O jako¶ci gildii stanowi± gracze. To ¿e nie wszycy lubi± PvE czy PvP jest normalne, ale skoro ju¿ jako¶ siê zrzeszyli¶my to czemu nie spróbowaæ pobawiæ siê w co¶ do tej pory odmiennego.
Kiedy mnie wziêto do gildii kto¶ nowy zada³ pytanie czy jest to gildia pve czy pvp. Odpowied¼ by³a bardzo trafna "wolimy byæ uwa¿ani za gildiê renesansow± i nie szufladkowaæ siê w pojeciach". Mo¿na tak zrobic (spróbowaæ). To nic nie kosztuje, a mo¿e jedynie wp³yn±æ pozytywnie. Kto normalny rezygnuje z okazji na której nie mo¿e nic straciæ, a mo¿e tylko zyskaæ ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Varnhageny

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 14:41)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 33, Topics: 7
Location: Poland

Reputation: 78
Votes: 5

 
Post Posted: 17-04-2012, 01:06:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dzieñ dobry,

musicie zrozumiec idee tej gildii... nie levele, nie acziki, nie PvP i PvE na po³ dupy... tylko LUDZIE ktorzy lubi± PvP, ¿eby mogli sobie pogadaæ, poobczajaæ, ponakurwiaæ. ¯eby nie musieli szukaæ premadow na globalu. Albo grali tylko z jakim¶ jednym koleg±. Ludzie, nie levele. Ja tu chce ludzi od PvP, na prawde nie wiem jak trudno jest to poj±æ. Niech ka¿dy kto to przeczyta potraktuje to jako moje oficjalne stanowisko. Mowi³em to juz wczesniej i trzeci raz powtarza³ nie bêde. Komus sie nie podoba, do widzenia - po prostu przyznajcie siê ¿e nie tego szukali¶cie. A nie bêdziecie karaæ siebie i nas p³aczem o ¿a³osne PvE. W pewnym momencie wszystko wymknê³o sie spod kontroli i do gildii zaczeli trafiac wszyscy, ale koniec z tym. Bo na teraz? Sami robicie nie³ad, z ktorym ja nie mam czasu nic zrobiæ.

TU NIE MA DEMOKRACJI. Szczerze? Mnie zale¿y ¿eby by³o fajnie tylko tym, ktorzy siê staraj±. Nie o byle co, tylko o to po co ta gildia zosta³a stworzona. Tacy ludzie s± i za³o¿e siê ¿e im sie podoba, bo TO ju¿ jest moja dzia³ka.

Wiecie co? W gildii jest 500+ postaci... co daje moze 50 graczy. Obecnie mi zale¿y na 8 z nich, tych ktorzy co¶ robi±. Bo reszta przysz³a tu tylko po bonusa za bycie w gildii chyba. Nie wstyd¼my siê tego. Z drugiej strony nie jestem jakim¶ pojebem ¿e zaczne wywalaæ ludzi z gildii, ale z trzeciej strony nie oczekujcie ¿e bêde s³ucha³ albo bra³ pod uwagê waszego zdania!!! Ile macie lat ¿eby samemu wyboru nie umieæ dokonaæ. A jak jeste¶cie nie zdecydowani i wolicie w sumie zostaæ... Z byle jakich powodow? To WYMAGAM ¿eby przynajmniej uszanowaæ to co teraz mowie.

superzgred wrote:
Odpowied¼ by³a bardzo trafna "wolimy byæ uwa¿ani za gildiê renesansow± i nie szufladkowaæ siê w pojeciach".


Daleko odpowiedzi do trafnej. Ja sie szufladkuje. Ja jestem zdecydowany. Wiem w co sie lubie bawiæ, w co graæ i wiem jakimi ludzmi chce siê otoczyæ. Ludzie o tym nie wiedz± bo nigdzie to nie jest napisane, mnie nie ma za czêsto online, a ka¿dy zaprasza kogo tylko popadnie i potem mowi sam od siebie. Ja przed dodaniem kogo¶ zawsze sie pytam czy odpowiada mu/jej taki profil gildii jak nasza.

Powiedz mi prosze, pamiêtasz kto co¶ takiego napisa³?

P.S. Po Trupach do Honoru... Nazwa troche banalna ale chwytliwa i ja j± bardzo polubi³em (g³ownie dziêki ludziom ktrzy pomogli sie nam wybiæ na tle PvP i na serio - graczom PvP na Exodusie nazwa naszej gildii nie jest obca). Czy ona brzmi jakby mia³a cokolwiek wspolnego z PvE? Nie wiem... dla mnie wcale.

P.S. Nie umiem zamykaæ w±tkow, dlatego potraktujcie go jako taki.

Do widzenia.


_________________________________________________________


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edobear

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2018 21:55)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 40, Topics: 2
Location: Poland

Reputation: 69.4
Votes: 2

Post Posted: 17-04-2012, 12:27:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ponios³o mnie trochê wcze¶niej i przepraszam wszystkich, którzy mogli poczuæ siê ura¿eni moim postem.
W zwi±zku z powy¿szym o¶wiadczeniem Varna rezygnujê z cz³onkostwa w PTDH.
Generalnie ¿yczê Powodzenia i do zobaczenia na szlaku.

Zakoñczê dowcipem - Varn - Chlebak jak sama nazwa wskazuje s³u¿y do noszenia granatów -





Last edited by edobear on 18-04-2012, 00:45:56; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Varnhageny

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 14:41)
Joined: 29 Nov 2011
Posts: 33, Topics: 7
Location: Poland

Reputation: 78
Votes: 5

 
Post Posted: 18-04-2012, 19:46:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A granatnica w takim razie s³u¿y do noszenia chleba? A no i do zobaczenia w orgri.

_________________________________________________________


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superzgred

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2013 12:26)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 26, Topics: 9
Location: Poland

Reputation: 62.9
Votes: 2

Post Posted: 22-05-2012, 14:43:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Osoby wol±ce pve zapraszam do Way of Oyas Thunder. whisp superzgred,lien,zumwa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akhmed

[Danse Macabre]



Status: Offline
(since 03-04-2018 13:45)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 58, Topics: 13
Location: Polska

Reputation: 154.2
Votes: 5

 
Post Posted: 24-05-2012, 23:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Albo o zostanie w PTDH i rozwijanie umiejetnosci gry pvp, z dodatkowymi raidami dla wspolnej zabawy:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-07-2024, 00:33:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x