User
Pass
2FA
 
 

Paladinu holy in arena
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message13551
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 20-05-2011, 06:55:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drcox wrote:
MorphinG wrote:
Drcox wrote:
foarte mult fail in acest topic...trinket de stamina pe pala holy... /facepalm....daca tu CHIAR crezi ca 2k extra HP iti va compensa lipsa de skill te inseli amarnic....am vazut paladini cu 35k HP care picau de 1337 ori mai repede ca unu cu 25k hp...nu e vb de HP aici e vb de cum stii sa te descurci,si daca crezi ca acel shield e asa imba te inseli amarnic...mai bine iei bauble care da si 20k crit heal daca nai heal reduce,si battlemaster care macar da si spell power...glyph of holy shock??REALLY???da...va stiu eu pe astia cu glyph of holy shock,....sunteti aia de faceti spam de hoyl shock si ramaneti oom dupa 2 minute ...dada...va stiu....paladini contra cui am picat si se termina meciu ei cu 3k mana eu cu 28k aha...pro...holy shock glyph...gg...nu,turn evil glyph e un must have...nu il ai esti nub...punct,glyph of seal of light si salvation e o preferinta personala pt ca alceva mai viabil nu este...glyph of beacon....la 3v3....50% din teams vor avea ori priest ori shaman...so bye bye beacon tot tre sa il reaplici



Cine vorbea, cand ne-am intalnit la 3v3, tsg vs tsg, stateai pe loc si spamai HL, in 2 minute ai ramas OOM si oricum castigam.. Asta asa ca chestie, ca sa se vada cat rahat mananci zilnic.


cred ca ma confunzi...1 la mana am jucat poate doar cu 2 echipe tsg pe srv vreodata si numai de fun....si 2 la mana nu spamez niciodata holy light fara talentu de 50% reduce..90% din timp termin arena cu cel putin jumate mana...si 3 la mana inteleg ca esti gelos ca eu mananc rahat dar totusi tu nu o sa ajungi niciodata la nivelu meu -

srsly?


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Punysher
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 23-05-2011 09:37)
Joined: 18 May 2011
Posts: 53, Topics: 2
Location: Sibiu

Reputation: -13.6
Votes: 6

 
Post Posted: 20-05-2011, 10:21:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

OMG>OMFG.....ce fata are ala din poza OMFG......Distrus de WOW? - - -


[quote="Punysher"]Not wrong because you will be punished severely and will regret.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 20-05-2011, 12:46:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drcox wrote:
MorphinG wrote:
Drcox wrote:
foarte mult fail in acest topic...trinket de stamina pe pala holy... /facepalm....daca tu CHIAR crezi ca 2k extra HP iti va compensa lipsa de skill te inseli amarnic....am vazut paladini cu 35k HP care picau de 1337 ori mai repede ca unu cu 25k hp...nu e vb de HP aici e vb de cum stii sa te descurci,si daca crezi ca acel shield e asa imba te inseli amarnic...mai bine iei bauble care da si 20k crit heal daca nai heal reduce,si battlemaster care macar da si spell power...glyph of holy shock??REALLY???da...va stiu eu pe astia cu glyph of holy shock,....sunteti aia de faceti spam de hoyl shock si ramaneti oom dupa 2 minute ...dada...va stiu....paladini contra cui am picat si se termina meciu ei cu 3k mana eu cu 28k aha...pro...holy shock glyph...gg...nu,turn evil glyph e un must have...nu il ai esti nub...punct,glyph of seal of light si salvation e o preferinta personala pt ca alceva mai viabil nu este...glyph of beacon....la 3v3....50% din teams vor avea ori priest ori shaman...so bye bye beacon tot tre sa il reaplici



Cine vorbea, cand ne-am intalnit la 3v3, tsg vs tsg, stateai pe loc si spamai HL, in 2 minute ai ramas OOM si oricum castigam.. Asta asa ca chestie, ca sa se vada cat rahat mananci zilnic.


cred ca ma confunzi...1 la mana am jucat poate doar cu 2 echipe tsg pe srv vreodata si numai de fun....si 2 la mana nu spamez niciodata holy light fara talentu de 50% reduce..90% din timp termin arena cu cel putin jumate mana...si 3 la mana inteleg ca esti gelos ca eu mananc rahat dar totusi tu nu o sa ajungi niciodata la nivelu meu -



Nu te confund.


Tu esti ala panicat
Mana minima bagat
Tactica tu ai stricat
Arena s-a terminat.




wait;wait;wait;wait;wait;wait;wait;-duck *cough cough*


Care ar fi nivelul tau ? Ala in care esti carat, iti faci iluzii ca ai devenit peste noapte bossulica, ca Giovanni asea, jmecher de mafiot, dar te lovesti de realitate in arena cand dai de undergeared? Sunt gelos? Pe bune? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 20-05-2011, 14:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

haters gonna hate yo -..imi place cum afirma lumea ca un holy pala e carat...cand cunosc exemplu de tsg care s-a chinuit abea la 2k sa faca si cand au schimbat paladinu cu altu au zburat la 2300...holy paladins dont get carried they carry...holy angels! da nubii ce sa faca...sa curga QQ-ul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 20-05-2011, 14:29:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene, ai ramas OOM imediat, erai panicat, ai gresit o groaza. Ai zis de altii, eu am zis de tine.


La ce ma iei pe mine cu "haters gonna hate", "esti noob" nush ce. Te-ai facut de rahat, vorbesti rahat, te dai mare cu gearu tau prin diferite topicuri cand tu te faci de rahat. ASTA AM ZIS. Punct.


A, si, daca mai multi insi isi bat joc de tine, ai -rep s.a.m.d inseamna ca e adevarat. Doar n-om fi noi toti prosti iar tu esti geniul neinteles. Eu mi-as fi facut alt cont si as fi arso undercover sa mai spal din rusine. Bafta, out!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 20-05-2011, 15:15:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MorphinG wrote:
Prietene, ai ramas OOM imediat, erai panicat, ai gresit o groaza. Ai zis de altii, eu am zis de tine.


La ce ma iei pe mine cu "haters gonna hate", "esti noob" nush ce. Te-ai facut de rahat, vorbesti rahat, te dai mare cu gearu tau prin diferite topicuri cand tu te faci de rahat. ASTA AM ZIS. Punct.


A, si, daca mai multi insi isi bat joc de tine, ai -rep s.a.m.d inseamna ca e adevarat. Doar n-om fi noi toti prosti iar tu esti geniul neinteles. Eu mi-as fi facut alt cont si as fi arso undercover sa mai spal din rusine. Bafta, out!


da??ciudat cum toti zeii de pe srv au -rep chiar si ban...gen hares/crashy ...astia din top mereu sunt persecutati -) si acum minti clar legat de faza cu oomu....joc de 6 ani wow nu exista 'm-am panicat'' la mine ..clar??hai bft s@L si numai /drool la gearu meu ca nu o sal ai

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 20-05-2011, 20:38:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drcox wrote:
da??ciudat cum toti zeii de pe srv au -rep chiar si ban...gen hares/crashy ...astia din top mereu sunt persecutati -) si acum minti clar legat de faza cu oomu....joc de 6 ani wow nu exista 'm-am panicat'' la mine ..clar??hai bft s@L si numai /drool la gearu meu ca nu o sal ai

Odatã ajunºi sus, cãraþi sau skillaþi suferã, se cred z3i, nu e nimeni ca ei. Normal cã sunt banaþi. Nu a primit nimeni ban cã ºtie sã se comporte într-o 'societate' virtualã.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robitzzi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2011 16:27)
Joined: 03 Sep 2010
Posts: 53, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 74
Votes: 3

 
Post Posted: 23-05-2011, 18:03:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu cine esti drcox si cat de skillat esti, vad ca ai 2300 la 3v3 singur in team si latri. mai bine las-o mai moale cu cine e noob si cine nu ca eu personal te-am farmat la 3v3 cu tsg tu cu phd si nu jucam cu vedete in team ca tine (warru era tomy...). nu tre tu sa ne explici noua, tu de la 2300 rating, cat de skillat esti tu ca ai facut cu spriest/lock. nu e paladinu nici un divine angel sau ce crezi tu ca e. lamureste si tu lumea intr-un mod mai putin laudaros dc glyphu X e mai bun decat Y

bafta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noflamelawl
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2011 17:44)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 4

Post Posted: 30-05-2011, 22:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ca sa intelegeti si voi.. la cata experienta are doctor cocks in jocul acesta el stie exact ce si cum a mirosit fiecare comp fiecare skill fiecare switch fiecare secunda a fiecarei arene. prietenas esti o gluma proasta, dute si spalate pe cap. pala holy e op faci rating super usor sa te mentii e putin mai greu. Te pupa jean.. aa ps. tu jucai deja de 3 luni pe sv cand eu aveam 2400 la 3v3 si 4/5 furious si tu 4/5 wrath si inca te chinuiai la umeri asa ca fazele cu drool la gear sunt ceva de genu.. CMON CHIAR ESTI TERMINAT? TROLOLO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 31-05-2011, 01:37:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noflamelawl wrote:
ca sa intelegeti si voi.. la cata experienta are doctor cocks in jocul acesta el stie exact ce si cum a mirosit fiecare comp fiecare skill fiecare switch fiecare secunda a fiecarei arene. prietenas esti o gluma proasta, dute si spalate pe cap. pala holy e op faci rating super usor sa te mentii e putin mai greu. Te pupa jean.. aa ps. tu jucai deja de 3 luni pe sv cand eu aveam 2400 la 3v3 si 4/5 furious si tu 4/5 wrath si inca te chinuiai la umeri asa ca fazele cu drool la gear sunt ceva de genu.. CMON CHIAR ESTI TERMINAT? TROLOLO



hahahahahha ce glumetz esti....nu imia duc aminte de cat timp jucam PVP pe acel caracter exact....hmm poate 2-3 luni sa zic...si cand am inceput 3v3 cu primu team am zburat in one week la 2200 nu m-am oprit la sholderi mister troll...si ia zii mister zeu cine esti tu??de ai facut 2400 pe vremea cand mai nimeni nu avea 2.2?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noflamelawl
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2011 17:44)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2011, 14:21:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

check crunked. am avut tabard in 500 resil - si asta fix in saptamana in care facusem si level la char. Pls nu ma lua cu suferinte pe mine. te dovedesc la modu groaznic. Si ca sa va zic ceva pe care marele maestru doctor cox crede a fi o greseala: paladinasi folositi glyph of shock fara retineri.. omu nare o treaba nui mai ascultati prostiile - auzi glyph of beacon buna gluma TROLOLOLO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 31-05-2011, 16:29:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noflamelawl wrote:
check crunked. am avut tabard in 500 resil - si asta fix in saptamana in care facusem si level la char. Pls nu ma lua cu suferinte pe mine. te dovedesc la modu groaznic. Si ca sa va zic ceva pe care marele maestru doctor cox crede a fi o greseala: paladinasi folositi glyph of shock fara retineri.. omu nare o treaba nui mai ascultati prostiile - auzi glyph of beacon buna gluma TROLOLOLO


huh??ce glyph of beacon ma??am zis eu asa ceva??lol?folosesc turn evil,seal of light si salvation...tin salvation ca joc doar cu 940 resil./...holy shock e useless nabule dar banuiesc ca nu ai habar de ce tu,wow ai facut 2400 in saptamana cand ai facut 80 bv tie ma,cat gs aveai??2k??wow nice nice de unde creca din gems ai scos tu 500 resil....oricum noi paladinii suntem cei mai faceroll class la 3v3 nush de ce te lauzi lol,si nici nu e freakz apogeul competitivitatii in domeniu de 3v3...banuiesc ca nimeni nici nu incerca sa dea in tine la 500 resil ala picai instant cat de zei ti-ar fi partenerii cu peel and shit,oricum eu zic ca esti putin troll dar in fine bv tie daca asa e...si vezi ca nu esti singuru ashleight a facut si el tabardu la 5600 gs

apropo ''frumos'' scor ai al 2v2 mister pro,si inca ceva cat win ratio aveai la teamu ala de 3v3? 51%?cand oi avea si tu un 95-98% mai vb...ca numai uitandu-ma la ce ai la 2v2 imi dau seama ce ''skiled'' esti tu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noflamelawl
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2011 17:44)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 4

Post Posted: 31-05-2011, 17:21:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce terminat esti boss.. - in teamu de 2v2 am bagat oameni si cu 3k gs doar ca sami fac 10 arene. aa si ce ziceai? nimic de beacon of light a? "glyph of beacon....la 3v3....50% din teams vor avea ori priest ori shaman...so bye bye beacon tot tre sa il reaplici" TROLOLO si ca win ratio am avut mereu 85-90% si asta pentru ca jucam destul de rar.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 31-05-2011, 18:14:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noflamelawl -....srsly, fa ce-ti spune numele.
Drcox si tu la fel.
Terminati cu flameul. +2 warnuri la noflamelawl.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 31-05-2011, 23:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

noflamelawl wrote:
ce terminat esti boss.. - in teamu de 2v2 am bagat oameni si cu 3k gs doar ca sami fac 10 arene. aa si ce ziceai? nimic de beacon of light a? "glyph of beacon....la 3v3....50% din teams vor avea ori priest ori shaman...so bye bye beacon tot tre sa il reaplici" TROLOLO si ca win ratio am avut mereu 85-90% si asta pentru ca jucam destul de rar.



nu cred ca vorbim aceasi limba....din comentariul meu reiese faptul ca glyph of beacon NU e bun...dar probabil ai chiulit prea mult de la gradinita sa joci wow si nu ai invatat sa citesti inca...am zis in comentariu ca degeaba ai tu glyph ca orim va lua dispel deci tre sa il reaplici deci glypu e inutil...ai bagat lume de 3k gs...aha daia si imba dku ala din team are acelas scor de nub...gg...nu mai trola ca se vede ca nu ai o treaba cu jocu si nici cu lb romana in general


scz levier eu doar raspund lui la aberatiile astea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 06-10-2024, 03:26:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x