User
Pass
2FA
 
 

Pareri despre server
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 52, 53, 54  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message26838
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 20-03-2017, 17:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene citste mai bine legat de ce ai scris tu! Ultimul rand!

"Spune mi ca sa inteleg dar te rog incearca sa vorbesti pe limbajul meu din tarile de jos daca poti ,daca nu lasa pe altcineva"

Dupa care am inteles ca iti cam bati joc, si ca nu ai inteles ce voiam sa-ti spun, ti-am spus mai citeste odata cum ti-am vorbit si cum ai vorbit dupa si cu asta inchei

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 20-03-2017, 17:31:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici tu nu ai inteles cand ti am zis de grade la ce m am referit si ai simtit ca ti a fost atins ego ul si ai atacat asa si eu nu mi bat joc dar asa cum poti sa ataci discret si eu pot pentru cum am zis , nu ma cunosti si nu incerca sa mi vb de sus prin diferite cuvinte si inchei si eu si sper ca s a lamurit toata lumea .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 20-03-2017, 17:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar s-a inceput cu chestia nu tragem in noi ca suntem admini? S-a spus clar ca nu exista o regula de genul si nici nu o sa existe, nu inteleg de ce se tot continua cu asta, puneti-va in locul jucatorilor, de ce sa se enerveze ei pentru o chestie de genul?



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 20-03-2017, 17:37:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa fim transparenti si sincer si deschisi la minte cand e verde e verde cand e negru e negru. Ne asumam...si eu cand am gresit si am reactionat intr-un fel mi-am asumat, am invatat, da domne asa e, nu-i nicio problema. E pacat sa facem ca la turnir, care intra mai tare in altul. Let there be peace!

" meseria ma face sa fiu asa si indirect sunt peste tot asa " Te inteleg, stiu ce zici si cum e. Am stat 4 ani de zile in ritm militar, politia criminalistica, antidrog si serviciul de informatii externe 1 an jumate. Fiind om de teren, era mult mai dur si stresant decat unul care facea altceva in cadrul serviciului. Dar oricum am fost, n-am lasat sa ma domine si sa puna stapanire pe mintea si sufletul meu. Eu m-am retras ca nu-mi mai conveneau niste lucruri si am zis frate decat sa merg asa dar sa nu fiu implinit eu inauntru, mai bine ma retrag, chiar daca si acum mai " plang " dupa niste avantaje pe care le aveam -....Unde vreau sa ajung? Vreau sa subliniez faptul ca noi suntem responsabili de starile pe care le avem, de cum ne simtim, nu tine de altcineva. Cum e si cu ajunsul in viata...e si o vorba : daca te-ai nascut sarac nu e vina ta, dar daca mori sarac atunci e vina ta.

Tu poti schimba lumea iar pentru asta ai nevoie doar de un singur lucru...sa iubesti neconditionat! Peace! -


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 20-03-2017, 17:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da john exact ,dar nici sa vin acasa dupa o zi de ... si sa ma ia pe mine la intrebari un copil si sa mi vb mie pe tonul ala , pentru mine cs ul e o relaxare si faptul ca sunt admin si aici din cauza ca sunt serios si vreau sa ajut ,pentru ca si serverul asta are o gramada de potential si cand vad ca unii isi bat joc si vin cu propriile reguli nu pot sa raman indiferent fata de nimic , ultima fraza la tine este valabila doar daca ne nasteam cu alta mentalitate in alta tara pentru ca sunt putini care gandesc asa si nu din cauza ca ceilalti sunt crescuti prost sau sunt prosti in ghilimele , e din cauza vietii pe care o ducem aici in tara si pentru ca toti sunt ca niste lupi care incearca sa se manance intre ei si calca pe cadrave si poti sa afirmi si tu asta daca ai lucrat in domeniu si ai vzt o gramada de chestii
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 20-03-2017, 17:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Iar s-a inceput cu chestia nu tragem in noi ca suntem admini? S-a spus clar ca nu exista o regula de genul si nici nu o sa existe, nu inteleg de ce se tot continua cu asta, puneti-va in locul jucatorilor, de ce sa se enerveze ei pentru o chestie de genul?


Eu nu inteleg care e scopul tau aici? Eu am inteles ca tu esti fermecat, si mereu am sa te atac si ti-am mai spus eu tie am sa te atac si fata-n fata dar ti-a dat cineva invitatie sa intervi asa ca vrei tu? Vezi-ti de treaba Pica si nu te mai baga aiurea...am explicat cum si ce fel daca el a inteles altceva e problema lui...problema ta care e? Aaa am uitat sa dai dislike - macar atat sa faci si tu ca in rest nu mai zic nimic. Si Syem a spus nu este o regula! In schimb ei au ajuns la altele nu pe cale amiabila....nu mai fi asa zmeu Bogdane si iti mai spun inca odata si nu amenint RETINE! Daca ai asa curajul asta in fata pc-ului sau ma rog calculatorului te rog sa il ai si fata-n fata cu mine sa iesim la o bere mai ales ca suntem din acelasi oras...incearca sa te abti si sa te controlezi si mai termina sa ma tot ataci...pentru ca o sa fi tratat la fel.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
valahupower

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 19:10)
Joined: 07 Feb 2017
Posts: 354, Topics: 28
Location: United Kingdom

Reputation: 96.6
Votes: 3

Post Posted: 20-03-2017, 17:54:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Copil la 21 de ani Nu am vazut! Poate ai vazut tu..dar eu nu...
2. Sunt destul de constient de ce zic si ce fac!
3. Nu cred ca ti-am vorbit pe nici un ton!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 20-03-2017, 17:57:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vod@fon3 wrote:

Explica banurile date aici: http://www95.zippyshare.com/v/3LRpge59/file.html si aici: http://www45.zippyshare.com/v/jrbS8YVM/file.html Ai banat 2 jucatori degeaba, nici acum nu stii sa deosebesti codul de skill?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mrgabio

[Maniac]



Status: Offline
(since 10-11-2018 13:01)
Joined: 19 Oct 2016
Posts: 1205, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 496.9
Votes: 17

Post Posted: 20-03-2017, 17:59:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce mi explici mie ,explica le altora ca doar asa ai zis ,nu ai ce sa mi explici mie , si poti sa ai si 40 de ani, nu ai respect esti null in fata in mea ,respecte ma si vei fi respectat !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valahupower

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2018 19:10)
Joined: 07 Feb 2017
Posts: 354, Topics: 28
Location: United Kingdom

Reputation: 96.6
Votes: 3

Post Posted: 20-03-2017, 18:03:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spre deosebire de tine...eu ma abtin macar sa nu Jignesc!!! "esti null in fata mea" Bine ca sunteti dumneavoastra zeul zeilor si binefacatorul cel mai de pret ...etc... ma rog!!! TE FELICIT!!! Esti un exemplu ... daca le-ar sarii tuturor asa cum iti sare tie...unde am ajunge! sau...sta...nu imi raspunde...nu trebuie sa dai explicatii unor "nulii" ca mine... x_X
P.S: Bine ca respectati DUMNEAVOASTRA!!!
si cu asta am incheiat!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 20-03-2017, 18:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Vod@fon3 wrote:

Explica banurile date aici: http://www95.zippyshare.com/v/3LRpge59/file.html si aici: http://www45.zippyshare.com/v/jrbS8YVM/file.html Ai banat 2 jucatori degeaba, nici acum nu stii sa deosebesti codul de skill?


Nu nu stiu probleme? Daca da, problema ta....eu te mai intreb inca odata in ce calitate intervi tu aici? Cand incercam sa explicam "Nu faci bine, nu asa se vorbeste" "De ce jignesti" "Nu este o regula" iar tu apari ca o pupaza "dislike" si cu 2 care nu stiu ce...daca nu am avut reclamatie inseamna ca sau simtit cu musca pe caciula....daca aveam reclamatie ok aveam de dat niste explicatii in fata staff-ului...ok tu ce reprezinti aici, nimic din punctul meu de vedere nimic, daca vrei sa faci pe clovnul este problema ta din nou in schimb pe mine nu ma atingi cu nimic

Ok mai are rost sa incingem spiritele pe aici? Nu e normal ok fiecare suporta consecintele, eu in mare parte am explicat ca nu este frumos sa ne vorbim asa (de multe ori suntem fortati) de multe ori din propria prostie mai departe vedem...


Tinere nu sunt obligat sa-ti dau tie explicati ai inteles? Altceva mai vrei?

Eu te mai intreb inca o data...in calitate de intervi aici? M-am legat de serverul tau, sau am adus injuri la adresa ta? Te-am atacat cu ceva..nu mi-am vazut de treaba, am explicat cauza pentru care eu am intervenit si atata tot. In schimb te-ai trezit tu motz sa intri asa nu stiu....Bogdan in lumea asta sunt multe persoane care sunt niste figurine ascunse sub o punga de pufarine, nu ma face sa cred ca te enumeri din persoanele de genu. Eu ti-am spus vezi-ti de treaba, atunci cand voi gresi fata de tine sau fata de alte persoane sunt nevoit sa dau explicati sau dau randament sa spun cauza X Y Z pana atunci ma repet vezi-ti de treaba

Si exact cum am si specificat si cu Evil am gresit omu a spus destul de clar si cu ocazia asta eu personal imi cer scuze fata de Evil, de ce, simplu a fost om!

Si vrei sa-ti repet si tie? Nu ma intereseaza gradul tau, mai ales ca nu faci parte din staff-ul de aici altceva?

Tu zici ala Skill? -))) La felul cum se uita si cum ies cu tina pe ei direct ca ai vrut explicatie...macar tine de foame? Pofta buna



Last edited by Vod@fon3 on 20-03-2017, 18:20:15; edited 8 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 20-03-2017, 18:06:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te rog sa explici banurile date, banezi degeaba jucatori fara nici o faza clara in demo, poate unul din ei sunt eu, explica banurile date degeaba.
P.S. de asemenea sa nu mai jignesti nici un jucator/admin de pe acest server, ai niste reguli de respectat.
Este obligatia ta sa raspunzi pentru ce faci pe server, repet, justifica banurile date degeaba.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 20-03-2017, 18:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ura mare mai ai [email protected] ura mare. Negru inauntru asa...Ura mai mare decat pisica ce nu-si mai termina de pilit odata ghearele alea. Sa vii aici, cand se vorbea de altceva si sa arunci cu altele, mi se pare super josnic man...that's sooo low. Ura si invidia produc o scadere drastica a libidoului atat la femei, cat si la barbati. Iar abstinentilor li se promite RAI. Asa ca ai grija.

Valahu gata tata opreste-te. Serios. Cedeaza si tu. O fi fost si el temperamental dar nici tu nu stii sa cedezi si provoci. Nu mai pune paie pe focul care mai are putin si se stinge. Hai sa nu facem ca pizdele suntem barbati. Si pizdele nu ma refer la femei, pizdele sunt si femei si barbati.

Si copil poti sa fii la orice varsta dupa parerea mea. Mentalitatea mea e urmatoarea : Nu respect omul dupa varsta. Poti sa ai 15-20-30-40...-80. Cum mai auzeam si unii mosi prin autobuz care ma calcau si impingeau sa dau cu capul de bara, sa stea domne ei jos nu cumva sa le ia cineva locul. dupa -Cum tinere nu ma respecti pt ca am o varsta? -Nu, ce sa respect, abilitatea ta de a supravietui pana atunci? Da bravo -...respect omul, caracterul, experienta din ani, nu un numar. Aia conteaza.

Strangeti mainile virtual, ridicati sus un pahar de bere, cheers si pace si fara ura. Life is beautiful. Noi oamenii o facem urata cateodata. -


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syem

[ LiKe.FreaKz.Ro ]



Status: Offline
(since 10-07-2023 16:37)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 1091, Topics: 55
Location: London

Reputation: 581.9
Votes: 26

   
Post Posted: 20-03-2017, 18:39:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci de cand v-ati inteles cu prostia aia de regula, e scandal non-stop pe aici. Nici nu vreau sa ma gandesc ce e in joc si cum se descurca jucatorii simpli contra voastra cand vede ca adminii fac echipa sau altii nici nu stiu ce se intampla de ce nu e echilibrare.

Va asteptati sa fie si echilibrare si jucatorii sa revina pe server?
Voi chiar nu ganditi? Ce echilibrare mai e in joc cand voi va ocoliti si omorati doar jucatorii simpli? Va bateti joc de server.

Care mai vad ca impune prostia asta de regula (indiferent daca jucatorul/adminul vrea sau nu vrea sa va faca pe plac), e penalizat aspru sau ramane fara admin.
Nu stiu cum faceti, transmiteti la toti care "practica" asta si ii atentionati, care il prind ca mai joaca asa o sa i se stearga adminul sau downgrade pana la slot.

Edit: terminati cu circul pe aici, subiect incheiat, s-a luat o decizie.



4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 20-03-2017, 19:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Syem opreste tu modelele pt admin ca eu nu reusesc asa evitam circu asta



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 52, 53, 54  Next    


The time now is 27-04-2024, 20:52:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x