User
Pass
2FA
 
 

Pentru cativa admini.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1829
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 10-02-2014, 02:02:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreua sa il mentionez pe ViBE,vreau sa vad lista ta cu banatii si motivurile.Am vazut ca ai lista ta,dar ai 0 codati acolo.Azi am primit reclamatie de la un prieten pentru vibe,si stiu sigur ca nu are nimic.Numele lui e AkcenT si i-a dat ban fara motiv,deci vibe,te doare chiar undeva de toti si te pui in fund si spui "lasa ca vede el motiv",si care e motivul?Daca avea wall trebuia sa ii faci poze,ii dadeai ban ca nu iti prezinta ss sau are anti ss,sau chiar are wall in poze.Iar daca avea aim,badboy,cca,speed sau alt cod similar,trebuia sa ii faci demo + motiv.Vreau o decizie in privinta ta!
Iar AerO,desi esti nou,fa "lista" cu banatii tai.Tu nu ai lista ta si dai deja banuri?Eu inca din primele minute de adminat mi-am facut lista mea si voi nu sunteti in stare de nimic?

Posturi unite automat, 10-02-2014, 02:02:28

Acum m-am informat mai bine,vibe imi retrag acuzatia,dar tot vreau motivul pentru banul lui AkcenT.
AerO vreau motivul banului lui JustRayn

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2014, 02:25:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e prima data cand imi aduci in discutie numele si faci acuzatii pe nedrept, eu iti promit ca daca te vad pe server iti dau ban chiar daca imi pierd adminul. Ai depasit limita de mult, daca nu se ia o masura in privinta ta si a acuzatiilor care mi le aduci eu va zic ca imi pierd cumpatul si uit si de admin si de tot, iti dau ban cand te vad si punct. Mi-a ajuns sa stai spectator mereu si sa ma stresezi cand ma joc, dar MEREU nu o singura data, mi-a ajuns cate acuzatii ai adus pe aici ca eu nu imi fac treaba, dar ce pana mea am ajuns fraierul tau ? Aero e nou ? Tu esti nou baiete pe langa mine !!!!!!!!!!!!!!!

edit: nu vii tu aici cu "vreau sa vad lista ta de banati" ca nu esti nici o bucatica de sef in comunitatea asta, iar reclamatiile se fac pe forum nu pe mess de la un prieten !!!!


Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 10-02-2014, 10:26:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Amice iti dau eu ban fara motiv sa vezi cum te simti.Si am spus imi retrag acuzatia,dar de ce i-ai dat ban lui AkcenT??Dai banuri asa fara motiv...si nu e prima data,te-am iertat prima oara,a doua oara,a treia oara...dar aici ai exagerat pentru ca zboara in aer motivele tale prietene.Unde sunt reclamatille tale cand ti-am spus ca esti nesimtit si ca de-aia vrei tu sa imi faci reclamatie?Si da,asta e a 100-a acuzatie care ti-o aduc.NU STII SA ADMINEZI!Oi fi tu vechi,dar esti varza la adminat,cauti altceva de lucru ca aici esti total pe langa.Cica sa imi dai ban cand ma prinzi chit ca iti pierzi adminul.Ti-l pierzi ca ma banezi amice si apoi am tot dreptul sa cer unban din cauza unui admin INCOMPETENT ca tine.M-am saturat de tine,nu-ti mai suport fata,comportamentul asta deplorabil,lipsa total de respect si de bun simt.Cum pot sa mai zic ceva de bine despre tine,si mai aduc acuzatii ca mai am...nu le dai ban la unii codati si cand intru eu pe server joaca aia de nu au treaba si tu nu esti in stare sa le bai ban si acum dai ban pe nedrept?
Tu chiar nu gandesti ce greseli faci,esti total aerian,nu mai zic nimic despre tine.Cred ca asa esti si ca om.Tie nu iti cer sa pierzi adminul poate ca asta crezi,dar ai face bine ca tu sa zici ca pleci de buna voie si sa recunosti ca nu e de tine adminatul.Ca comportament ca tine am intalnit multi,la gura esti primul,dar sa faci ceva nu esti in stare,si cand faci ceva o dai in bara rau de tot!
Si stau spectator pentru ca sunt jucatori in vizorul meu,si pe langa adminat in timp ce stau spec imi incerc noi skill-uri pentru cs.Nu joc eu asa de mult ca tine ViBE,dar cu siguranta imi fac treaba mult mai bine de admin decat o faci tu!


That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2014, 14:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Relaxeaza-te ca imi dai senzatia ca esti femeie.
2. Probabil ai uitat cand spuneai ca pleci de pe server si imi SUGErai la fel ca nu ai cu cine aici, nu te mai da mare admin ca nu esti nici mizeria de sub unghii, nu las codatii sa joace pe server asa cum aberezi tu, continui sa fii nesimtit si iti intri in rol foarte bine. Esti cel mai ofticat pentru ca am primit up (pe care apropo nu l-am cerut, l-am castigat la concurs pentru ca am fost activ si am jucat, nu am stat spectator), esti un copil si un mincinos ordinar care a adus numai cearta. Si pe hanibal l-ai luat la misto cand ai intrebat de up, ti-ai format parerea ta personala ca esti placut de lume, dar cred ca trebuie sa mai privesti o data. Daca la tine "treaba de admin" inseamna sa dai gag-uri si sa ameninti pe cei afk sa intre la joc sau kick, o sa iti printez o diploma cu un papagal virgin pe ea si o sa iti pun numele acolo. Nu te jignesc, pur si simplu cred ca ti se potriveste un papagal virgin. Ca om nu ai idee cum sunt, dar e ok, toti frustratii cu o conexiune la net isi pot exprima parerile in online, nu ai idee ce fac, cu ce ma ocup, cum traiesc, asa ca nu adu in discutie ca sunt asa si in RL. Facand comparatia intre cum sunt pe server si cum sunt ca om, nu faci decat sa imi demonstrezi ca pentru tine "cum esti in viata reala esti si in CS" este premiza pe care te bazezi. "Amice" (cum folosesti tu incercand sa pari inteligent), e doar un joc.
3. Nu i-am dat ban lui Akcent.
4. Tu crezi (dar nu imi imaginez cum iti poate trece prin capul ala tulburat asa ceva) ca eu astept sa fiu iertat de tine, ca treci tu cu vederea ? Ti-am spus ma, esti multimea vida, stii tu, zero barat. Nu ti-am facut reclamatie pentru ca te-ai scuzat ca o femeie (si aici revenim la punctul 1) si credeam ca ne intelegem, dar destinul.... of of.
5. Nu am respect fata de tine si ...atat! Respectul se castiga, iar pentru cine merita, am respect, nu pentru mincinosi imbarligatori care zilnic fac topicuri noi cu "renunt la admin/nu mai renunt la admin", "hai sa facem treaba/nu mai facem treaba, vreau sa plec."
6. Reciteste cu atentie tot ce am scris, iar inainte sa lasi reply gandeste-te la papagalul virgin si scrie ceva din inima.
7. Las link-uri cu niste poze, niste... print-uri (nu pe toate) random sa vada si poporu' ce mai vorbim, nu de alta, dar tu esti ala bun si eu... cel cu reclamatiile. Hold your horses, take a deep breath, shutdown your computer and get a life, a real one.
LE: 8. Cum dracu' incerci noi skill-uri in cs cand stai spectator ? -))))))))) pe asta n-am prins-o, domnule Potter.

Poza 1 : http://s21.postimg.org/7yz4nze0n/helli.jpg
Poza 2: http://s21.postimg.org/rxezqcypj/helli2.jpg


Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 10-02-2014, 15:09:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci sa o iau si eu asa:
1.Ma bucur ca nu intelegi nimic,chiar ma asteptam sa nu intelegi nimic,esti greu de cap rau,ma intreb cum de te suporti tu pe tine.
2.Am spus ca "nu merge treaba"....asta este ca si cum "acum ma doare capul nu am chef de nimic".
3.Nu mai plec,probleme?Te oftici ca nu mai plec si ca nu scapi de mine?Am spus ca "serverul asta este doar pentru admini" in sensul ca cine joaca mai ales acum vor si admin.Nu vreau sa te jignesc,da-ti doar seama de capacitatea ta mintala de a intelege ceva.
4.Da,recunosc ca am scris pe forum gen "azi plec,acum nu mai plec".Dar chiar nu mai plec.Decat daca iau remove/ban.
5.Eu am avut respect fata de tine,dar se pare ca tu esti super sensibil cand iti spun anumite chestii gen "nesimtitule" sau "taci ma"si tu esti ca o femeie,nu eu..tu sari imediat in sus.
6.Serios?Nu i-ai dat tu ban lui AkcenT si aseara imi spuneai "lasa ca stie el de ce - ".
7.Incerci sa pari un om matur,sa-mi dai lectii de viata,sa-mi spui tu mie "amice",te crezi superior mie...ei bine abtine-te - .
8.Skill-uri pentru mod C.S. si H.L.
9.Nu ma dau mare admin,dar nu o face si tu.Eu de fiecare data cand face cineva ceva,sa o faca cu un motiv,de aceea nu-mi place stilul tau de a admina.
10.Incerca sa nu mai fi asa de badaran,cuminteste-te!
11.Bravo voua ca ati luat up,nu ma mai intereseaza cine,ce grad are.


That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T_MasteR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 17:04)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 81, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 63.8
Votes: 17

 
Post Posted: 10-02-2014, 17:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primu` rand vreau sa va amintesc e doar un joc -

In al doilea rand @Geosandru iti dau un sfat: - incearca sa postezi mai putin ce gandesti pe forum inainte sa gandesti de 2 ori (de ce?) ... pt` ca te contrazici si de aici => te faci de cacao` singur.

PS: Citeste o carte, iti deschide orizonturi noi -

GLHF / JK




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2014, 17:45:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incerc sa iti raspund in aceeasi maniera (sper sa reusesc).

1. Nu am spus ca nu inteleg nimic, nu exista absolut niciun argument din care sa reiasa ca sunt greu de cap, este doar in imaginatia ta saraca.
2. "nu merge treaba" n-are nicio treaba cu durerile tale de cap (pe care in ultimul timp le-ai avut cam des se pare), ai generalizat situatia serverului, ca si cum ai fi mare judecator si te pronunti tu, cu parerea ta mareata si "importanta".
3. "serverul asta este doar pentru admini" ai zis cu alt sens, nu incerca sa te scoti ca dai si mai tare in penibil. Capacitatea mea mintala este mult prea mare pentru a face ce fac in acest moment, dar m-ai provocat prea mult.
4. Nu tu m-ai facut 'nesimtit', eu te-am facut. Sau ma rog... mama ta. Insa nu imi amintesc sa mi te fi adresat in vreun fel inainte de acest topic in care mi-ai adus o injurie, 'badaran', termen pe care te rog sa il studiezi putin (daca nu gasesti da-mi PM sa-ti dau link din DEX).
5. Daca aduci dovada cu mine spunand "lasa ca stie el de ce" sau ca i-as fi dat eu ban, eu renunt la admin.
6. Nu ma cred superior tie, chiar sunt.
7. De cumintit... n-ai sa vezi.


Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 10-02-2014, 20:44:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci acum vreau sa definitivez niste lucruri:
1.Nu mai plec..nu mai fac postari pe forum ca imi retrag adminul pentru ca nu voi mai face asta!
2.Nu mai acuz pe nimeni,indiferent ce veti face voi,e alegerea voastra,dupa vointa voastra.Nimeni nu va impune nimic.
3.Cu referire la punctul 2,vreau sa imi adresez public sincerele mele scuze fata de ViBE pentru ca l-am invinovatit pe nedrept,l-am provocat degeaba,am adus injurii la adresa lui.
4.Incepand de azi ma voi cuminti,nu voi mai face abuzuri sau exagerari de postari pe forum.
Vreau sa adaug la incheiere faptul ca eu te-am facut sa ma urasti si sa ma displaci asa de mult ViBE,nu ca ai fi facut tu ceva,inca o data imi retrag absolut toate acuzatiile care le-am facut la adresa ta si imi cer mii de scuze.


Cu respect,O_o Hellikeeah^


That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djvibe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2015 20:05)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 10-02-2014, 20:53:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si nu, nu i-am spart contul - el singurel a scris. Ma rezum la a spune ca sper sa fie totul ok de acum. Scuzele acceptate.

Mananc codati pe paine!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 10-02-2014, 21:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scriu aici pentru ca nu mai vreau sa fac iar un nou topic.De ce mi-a fsot stearsa lista mea de banati?Adica nu o gasesc -

That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Teslaru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2015 11:28)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 238, Topics: 14
Location: Piatra Neamt

Reputation: 62.3
Votes: 7

Post Posted: 10-02-2014, 21:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea inteleg nimic dar e bine ca v-ati mai linistit un pic si veniti cu dovezi astfel nu o sa se mai ia nimic in considerare ! (Asta e parerea mea... .)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Element-

[Creep]



Status: Offline
(since 01-07-2017 11:27)
Joined: 22 May 2012
Posts: 641, Topics: 10
Location: undeva pe Terra

Reputation: 648.3
Votes: 36

 
Post Posted: 10-02-2014, 22:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sper sa se rezolve treburile intre voi....acest server este pentru a ne juca si cam atat (e doar un joc ).


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 10-02-2014, 23:40:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a rezolvat!-

That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bilute

[CTA.Probleme.Tehnice]



Status: Offline
(since 04-01-2017 12:06)
Joined: 04 May 2013
Posts: 1131, Topics: 114
Location: Constanta

Reputation: 147.2
Votes: 69

           
Post Posted: 11-02-2014, 16:05:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-

 
Staff message (Pato):
 
Citeste regulamentul forumului!






Casuta vocala : bilute
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lucyano

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2015 14:45)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 715, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 16.4
Votes: 76

Post Posted: 11-02-2014, 17:47:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evita posturile monosilabice, s-ar putea sa primesti warn.
S-a terminat cearta, se poate da T.C.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -Element-, 11 February 2014 16:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-09-2024, 05:30:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x