User
Pass
2FA
 
 

Pentru toti membrii acestei comunitati

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message687
a!iNT
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2013 12:37)
Joined: 23 Dec 2012
Posts: 17, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 2

Post Posted: 06-02-2013, 14:33:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand imi cer scuze pentru o astfel de postare, nu stiu daca este acceptata aici, dar sunt intr-un mare impas.

Parintii mei au mari probleme financiare, in urma unei afaceri nereusite. Va cer ajutorul vostru, tuturor, pentru ca nu mai stiu la cine sa apelez.

Sa incep povestea asa " in vara 2012, dupa urma unor bani castigati dintr-o afacere, parintii au resit sa deschida o pensiune in Baile Olanesti. Acea afacere a cazut si a ramas cu o suma foarte mare de platit la banci." In acest sezon de iarna-primavara, nu sunt turisti aproape deloc, si tatal nu mai poate plati ratele la banca si suntem pe cale de a pierde si casa in care locuim, undeva in jud Olt, si pensiunea. Fac apel catre voi, deoarece acesta este singurul mod prin care pot sa-mi ajut parintii, altfel nu as putea, deoarece sunt in clasa a 12-a la liceu, nu pot munci, sau alte chestii.

Va cer ajutorul vostru, tuturor, sa dati un "share " la pagina pensiunii daca aveti bunavointa, sau sa va informati rudele, prietenii, poate se gaseste cineva sa plece intr-o mini-vacanta in Olanesti. Prin acest mod ne-ati ajuta foarte mult. Va multumesc mult pentru intelegere, si la acceptul unui owner, o sa pun si linkul catre pagina de facebook a pensiunii.

Va multumesc din suflet inca o data.



http://www.facebook.com/pensiuneaedenolanesti

si mai multe detalii pe http://edenpensiuneolanesti.ro



Last edited by a!iNT on 06-02-2013, 19:55:19; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 06-02-2013, 15:11:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e reclama la alt server sau alta comunitate , deci din partea mea poti da edit si posta link-ul . Aporpos , eu sunt din Valcea , si cunosc Olanesti destul de bine, as vrea sa trec pe acolo .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ShQ

[Creep]



Status: Offline
(since 23-05-2017 23:17)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 646, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 211.7
Votes: 12

Post Posted: 06-02-2013, 15:25:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pune linkul .
Poate o sa putem fi de folos ...




Adevarul nu insulta,ci serveste dusuri fierbinti prostiei calde.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
armada music

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2013 14:38)
Joined: 16 Dec 2012
Posts: 22, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 2

Post Posted: 06-02-2013, 18:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ar fi pacat..arata super.eu sunt din craiova...merg la olanesti 1 data sau de doua ori pe an.
sa fi sigur ca voi trece si pe la tine -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ShQ, 27 February 2013 07:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-10-2024, 22:19:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x