User
Pass
2FA
 
 

Pierdut in Suramar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message528
Cosmin2269

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2019 17:42)
Joined: 14 Mar 2018
Posts: 4, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 02-05-2019, 16:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baieti am si eu o problema cu un Caracter . Incercand sa iau permisiunea de a zbura in Broken Isles mi-am amintit ca eu am mai facut din questuri asa la intamplare . Adica prima data cand am facut caracteru acum 5-6 luni de zile nu stiam cum sa ajung in broken Isles asa ca m-am aruncat din Dalaran si am facut primele questuri care le-am gasit si acum daca incerc sa fac capitolele din Suramar nu mai pot gasi questurile unde am ramas , Khadgar nu imi mai da niciun quest si nici in adventure guide nu gasesc . nu situ ce sa mai fac imi amintesc ca am facut cateva questuri din capitole exp : acela cand trebuie sa testezi portalele aluia din Suramar , dar in rest nu imi amintesc ce am facut . M-am uitat pe yt la toate tutorialele despre questurile din Suramar am fost la toate NPC efectiv nu mai stiu ce sa fac si mie greu sa incep alt cont sa il aduc la 110 si sa fac iarasi toate capitolele si revered in toate zonele
Va rog ajutor nume in joc Qqcute . poate ma ajuta cineva



Last edited by Cosmin2269 on 02-05-2019, 16:05:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArkantosZeu

[SEFU SUPREM]



Status: Offline
(since 06-08-2022 08:24)
Joined: 22 Jul 2014
Posts: 111, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 59.7
Votes: 10

 
Post Posted: 03-05-2019, 01:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa poveste ?!!! Esti numaru 1 jur!!! Mooooor - -

Vezi daca ai quest activ si dai abandon.





CEL MAI LUNG MUTE DIN ISTORIA FREAKZULUI ---> http://postimg.org/image/9h7gf8vg7/


Last edited by ArkantosZeu on 03-05-2019, 01:52:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 13:02:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x