User
Pass
2FA
 
 

Player "Nou"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other
Author Message347
yocris14

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2021 17:36)
Joined: 04 Feb 2014
Posts: 2, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 35.1
Votes: 1

      oneyl20 
Post Posted: 16-12-2020, 03:27:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut as vrea sa ma apuc si eu azi pe BFA de jucat "iar" , n-am mai jucat de mult si ce am jucat am jucat numai PvP-uri nu prea le am cu questingul si raidingul, poate cineva "guild sau fara" sa ma ajute si pe mine sa imi re intru in mana sau cel putin cu basic-ul , am inteles ca se ofera lv 110 pe un singur char dar as vrea sa o i-au de la 0 pentru ca degeaba i-au lv 110 daca nu stiu ce sa fac, cineva dornic sa ma ajute -

Life is short just make every second count -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sMine

[insane ;o]



Status: Offline
(since 20-10-2021 11:02)
Joined: 01 Sep 2010
Posts: 2246, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 4563.8
Votes: 51

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  COSuperStar 
Post Posted: 16-12-2020, 11:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Întâi, trebuie să treci prin procesul de levelling. Ori 1-120, ori 110-120, depinde ce variantă dorești și cât de multe ai uitat din joc.
Apoi, ajuns la nivelul maxim, 120 pe BFA, va fi necesar să obții 3 reputații friendly (va fi un quest, Uniting Zandalar) pentru a debloca World Quests (sunt ușor de făcut și de luat un gear de "START"). Apoi, poți continua cu obținerea de gear/profesii după bunul plac.

P.S. Vor fi postate tot felul de ghiduri care te vor ajuta, chiar și pentru clase.

Succes și spor la joc!






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sMine, 25 February 2021 09:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other  


The time now is 10-05-2024, 17:15:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x