User
Pass
2FA
 
 

[Portofoliu] Hardwell

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Creations
Author Message1309
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 08-08-2012, 15:28:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vazand ca nu primesc nici un fel de CnC pe la topicul cu creatii and shit, m-am hotarat sa nu mai postez una cate una, si sa le indes pe toate intr-un singur topic. Oricum sunt lucrari de nubalãu , deci ma voi incadra perfect in background, poate chiar mai rau.
Astea sunt cateva randomuri facute in ultimul an , ca tot intru in ps o data la 3-4 luni.








bagati niste cnc sa ma simt si eu mai bine :d
nota:Desi toate imi apartin, nu mai am toate psd-urile (sau le am , dar sunt prin folderele cu eredicari). Daca aveti nevoie de vreun psd , mi-l cereti si il voi cauta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinalinush909

[Creep]



Status: Offline
(since 28-01-2018 08:33)
Joined: 30 Jun 2011
Posts: 759, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 10

Post Posted: 08-08-2012, 17:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt super tari , imi plac la nebunie -
Esti fani anime?
Nu am nimic de criticat, pentru ca sunt super
Sper sa mai vi si cu ale lucrari -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 08-08-2012, 17:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultima e ok. Restu prea luminoase si "prea de fete" pentru mine.

Vad ca s-a creat confuzie legat de faza cand am cerut eu psd-ul cuiva. Nu am facut asta sa ii testez lucrarea ci doar vroiam sa-l ajut. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pfear

[Pur sânge]



Status: Offline
(since 10-12-2018 08:41)
Joined: 02 May 2011
Posts: 1091, Topics: 74
Location: Templul prafului

Reputation: 1747.4
Votes: 164

   
Post Posted: 08-08-2012, 22:06:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Ultima e ok. Restu prea luminoase si "prea de fete" pentru mine.


Sunt prea luminoase aici, în contextul unei pagini întunecate. Puse pe un fundal alb sunt doar discrete, pot da chiar bine ca background details.

On topic: Sunt ok lucrate, dar ar trebui sã vãd sursele (ce numiți voi rendere) ca sã-mi dau seama care-i aportul tãu și sã-mi fac o pãrere în cunoștințã de cauzã.





sunet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hardwell

[forbidden sorcery]



Status: Offline
(since 22-02-2022 09:13)
Joined: 20 Jul 2011
Posts: 4933, Topics: 82
Location: Romania

Reputation: 232.1
Votes: 44

Post Posted: 09-08-2012, 22:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfear wrote:
revox wrote:
Ultima e ok. Restu prea luminoase si "prea de fete" pentru mine.


Sunt prea luminoase aici, în contextul unei pagini întunecate. Puse pe un fundal alb sunt doar discrete, pot da chiar bine ca background details.

On topic: Sunt ok lucrate, dar ar trebui sã vãd sursele (ce numiți voi rendere) ca sã-mi dau seama care-i aportul tãu și sã-mi fac o pãrere în cunoștințã de cauzã.

Uh, majoritatea renderelor s-au pierdut, ori au fost sterse de catre autori. Spre exemplu, nu mai pot gasi renderul din penultima semnatura, desi stiu ca era facut de Cherri-cakes de pe deviantart. La fel si cel din ultima semnatura, l-am gasit printre cele mai populare cand am cautat Halloween themed renders. Cred ca singurul render pe care il mai am este cel din prima semnatura, deoarece este cea mai recenta, si a ramas in folderul cu resurse > anime render pack. Clickie!. De acum, la fiecare update voi afisa si renderele folosite.

alinalinush909 wrote:
Sunt super tari , imi plac la nebunie -
Esti fani anime?
Nu am nimic de criticat, pentru ca sunt super
Sper sa mai vi si cu ale lucrari -


Voi mai posta, cu siguranta! Cat despre anime, da, m-am uitat la multe animeuri, printre acestea si Tengen Toppa Gurren Lagann , Soul Eater, Death Note, Deadman Wonderland, s.a.m.d ...

revox wrote:
Ultima e ok. Restu prea luminoase si "prea de fete" pentru mine.

Vad ca s-a creat confuzie legat de faza cand am cerut eu psd-ul cuiva. Nu am facut asta sa ii testez lucrarea ci doar vroiam sa-l ajut. -

Uh, a fost Pfear mai rapid si ti-a raspuns inaintea mea. Imi place sa lucrez pe tonuri deschise, si nu mi se par chiar 'de fete' , depinde de gusturile fiecaruia. :p

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Creations  


The time now is 26-04-2024, 19:35:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x