User
Pass
2FA
 
 

Predstavljanje !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message739
Acamrka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2018 17:53)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 5, Topics: 3
Location: United States

Reputation: 75.2
Votes: 2

      Acamrka 
Post Posted: 15-09-2017, 10:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pozdrav Srbi, i ostali dobri ljudi sa Balkana !

Ova tema bi trebalo da posluzi kao neki vid upoznavanja. Napisite nesto o sebi, nick-ove likova na kojima igrate, i sta vam padne na pamet.
Evo ja da otvorim temu :

Zovem se Aleksandar, imam 20 godina, WoW igram od svoje 8. godine, kada je TBC bio u usponu. Nikad nisam krocio na original, jer znate i sami kakvi su kod nas na Balkanu uslovi. Dok nisam bio sposoban da zaradjujem za sebe, vodio sam se logikom "Zasto kupiti kad mozes piratizovati", ali eto sada nesto nemam volju da igram na originalu, jer ti iziskuje dosta vremena, koje na srecu ili zalost ne mogu da bacam na WoW. Iz Sapca sam, u Srbiji, volim da upoznajem ljude sirom sveta, pa eto ako biste da se druzimo, slobodno se javite.

U igri imam samo jednog lika, nick Bluered (Undead Warrior), koji postoji na Freakzu otkad je Freakz bio na WOTLK-u.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 00:56:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x