User
Pass
2FA
 
 

Prezentare Billion Degree Dragon

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Discussions
Author Message311
BillionDegreeDragon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2019 02:32)
Joined: 19 Jan 2019
Posts: 23, Topics: 4
Location: Vaslui

Reputation: -23.2
Votes: 1

      am dar n-am intrat decat de 2-3 ori pe el 
Post Posted: 19-01-2019, 17:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare tuturor -
Sunt membru nou in aceasta comunitate si, implicit, jucator nou pe server.Am aflat de el din lista de severe de la Find Servers - Internet acum cateva luni in urma cand mi-am pus internet unde locuiesc acum.Mi se pare 1 server destul de bun datorita faptului ca mi se pare buna hostarea, am pingul mic(sub 20 de obicei) si toate mi se misca bine in joc si, ca urmare, intentionez sa joc cat mai des pe el.
As vrea sa va prezint cateva data despre mine ca tot veni vorba de prezentare la conditiile de la crearea contului.
Numele real este Mihai.
Numele cu care joc pe server este Billion Degree Dragon(cine e el ? pai..."cautati-ma" pe google - )
Ca varsta pot spune ca putin mai bine de 1 sfert de veac "am acumulat".
Printre jocurile mele preferate se numara, evident, si Counter-Strike 1.6. Stiu ca e considerata harta de incepatori sau de boti insa preferata mea este fy_snow.Ca harti mari, tactice si serioase as enumera de_dust2, sea_dust2, de_aztec, de_dustvsaztec, de_kabul, de_westwood (cel putin astea imi vin acum in minte;poate voi da Edit pe viitor).Celelalte jocuri preferate sunt:Modal of Honor, Quake III si IV, Yu-Gi-Oh, Tanoth Online, Earth's Special Forces(gen DBZ), Second Sight, UEFA Euro(Fotball), poate si CS:GO.
Pasiunile si hobby-urile mele sunt: contemplatul, analizatul, cititul, scrisul(compusul), astronomia, geografia, skateboardingul, muzica, jocurile pe PC.
Formatiile mele preferate sunt : LINKIN PARK, Dead by Sunrise, Fort Minor si O-Zone.
Am o vechime lunguta in CS, zic eu, si anume joc din 2005 sau 2006(nu mai retin exact).
Sunt o persoana cu principii sanatoase de viata, filosofie si mentalitate dintre cele mai apropiate de Adevarul Absolut(stiu ca suna cam fantastic dar analizand in profunzime se poate vedea destul de limpede ca asa e).Printre cele mai importante si la care nu pot renunta sunt valorile spirituale si morale primite de la bunicii si parintii mei si cele dobandite pe parcursul vietii.
Sunt o persoana mai mult rationala decat sentimentala, verticala din punct de vedere a constientizarii prioritatilor in viata asta, intelepciunii si inteligentei, precum si a corectitudinii.Consider ca o situatie/problema/persoana este mult mai mult decat pare la prima vedere si este necesara o analiza profunda si temeinica pt. a-i putea da de capat.Imi place sa fac totul ca la carte pt. a nu "ma mustra constiinta", sau pt. a avea neliniste, indoieli si regrete.
Apreciez enorm de mult bunul-simt, politetea, sinceritatea, cei 7 ani de-acasa, simtul umorului, amabilitatea, generozitatea, deschiderea si caldura sufletesca, sensibilizarea(in toate formele ei) si feminitatea.Detest neseriozitatea, viclenia, ignoranta, indiferenta, "datul dupa deget", superficialitatea, prefacatoria, minciuna, nepasarea, orgoliul, mandria, incapatanarea prosteasca si aroganta.
In ceea ce priveste jocul CS imi doresc sa vad in continuare(cat se mai poate) ca lucrurile decurg ca in decada trecuta(ca acum 10 ani) si ca jucatorii mai au judecata sanatoasa, stapanire de sine, autocontrol si stiu sa "reactioneze" inteligent si intelept.
Pentru mai multe informatii despre mine CEI CU ADEVARAT INTERESATI imi pot trimite mesaj privat !
Daca v-am trezit interesul in legatura cu ceva anume mentionat mai sus, sau impresionat, sau sensibilizat sau v-am creat o oarecare alta parere pozitiva despre mine, ASTEPT PARERILE VOASTRE AICI sau, de asemenea, imi puteti trimite mesaj privat.
Va imbratisez cu drag -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SyncMaster, 23 January 2019 06:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Discussions  


The time now is 20-04-2024, 11:17:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x