User
Pass
2FA
 
 

Problema , am nevoie de rezolvare

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message632
Sleeky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2012 04:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 13, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 13-11-2012, 12:30:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut si mersi ca iti rezervi timpul ca sa citesti asta
am si eu o problema cu guild invite-ul , am icnercat sa dezactivez guild invites din interface dar de fiecare data se reseteaza , si nu m-ar deranja daca nu as primi cate 5 guild invites in 10 minute si mai nasol chair si in bg-uri au nesimtirea sa dea guild invites , si ok dai o data omu refuza si gata , dar nu , spameaza incontinuu guild invte-ul .M-am saturat sa tot ignor oameni o sa ajung sa ignor jumatate de server daca o tin asa
Asta e si pentru cei ce fac asta , daca oferi unui om ceva si nu accepta impaca-te cu ideea nu mai trimite inca 50 de ginvites ca poate n-o fi vazut ca era ocupat sa faca pvp in bg ..al naibii , sa ii fie rusine:|
Are cineva vreo rezolvare ?cum pot bloca guild invites ?repet , din interface mie nu imi merge

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-11-2012, 12:53:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu merge din interface dale igg la aia care tot te invita .

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ENJ

[Maniac]



Status: Offline
(since 18-11-2022 11:22)
Joined: 22 May 2011
Posts: 1004, Topics: 60
Location: Harare, Zimbabwe

Reputation: 1200
Votes: 42

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-11-2012, 15:18:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie unul îmi merge perfect,se reseteazã doar în cazul în care ieși prin alte metode decât prin „Exit game” din joc.


Dacã nu merge deloc.Îți faci o guildã cu numele „M**E la ãia care dau invite” ( în care sã fi doar tu ) și ai terminat.


Cum se fac fixurile pe blizzard:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sleeky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2012 04:39)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 13, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 13-11-2012, 15:47:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie nu imi merg unele lucruri si nu pricep de ce.
de exemplu bartender 4 nu imi merge si altora da ,la fel si cu guild invites.o sa mai cercetez , oricum ms de idee

am scris ce ai zis tu legat de guilda pe global ca m-am saturat de noobi p***
ms

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 17-09-2024, 01:48:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x