User
Pass
2FA
 
 

Problema

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery
Author Message1464
Stargate89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2012 05:16)
Joined: 22 Sep 2011
Posts: 87, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 26-09-2011, 07:00:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Char: Stargate
Realm: Evolution
Nume / ID Item: (link de pe wowhead) Figurine: Earthen Guardian
Armory Link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Stargate

PS: am pus link dp armori cu char meu sa vedeti ca am JWL skill 521
PS 2: ma scuzati daca nu am postat unde trebuie dar am postat si la bug report cu topic problema loot si nu a raspuns nimeni, am facut acum 3-4 zile ticket in game si la fel nu l-a citit nimeni sau daca la citit nu a raspuns la el. Am nevoie de acest trinket de tank, daca nu aveam nevoie mare poate nu faceam nici meseria de jwl, problema mea am scris-o mai in jos, sper sa raspunda vreun gm la postul acesta.

Cand am facut Jwl full, m-am dus in Tol barad sa farmez Figurine: Earthen Guardian in Tol Barad, am farmat 90 de min am vazut in loot celelalte figurine de la jwl dar nu si pe Figurine: Earthen Guardian. Am facut party cu un mage (pe nume Congelata) am lasat Groop Loot pe Loot Rare si m-am dus in alta zona sa farmez Figurine: Earthen Guardian, am farmat si cu el 60 de min. farmam ce farmam celelalte figurine imi aparea pe ecran sa dau "need, Greed sau pass" cand a picat si Figurine: Earthen Guardian mie nu mi-a aparut nimik pe ecran ci doar lu mage ia aparut pe ecran si am vazut si eu in chat ca a dat pass la Figurine: Earthen Guardian, m-am uitat in loot si nu am vazut nimic..Daca se poate sa reparati bugul de la char meu, sau sa imi trimiteti prin mail Figurine: Earthen Guardian



Last edited by Stargate89 on 26-09-2011, 21:33:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 26-09-2011, 17:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca tu nu erai in aceeasi zona de nu puteai sa alegi plus ca daca era pus pe Epic cum dai tu need cand aia e albastra ?...Asa ca ai facut tu cu altul si etc nu o sa iti dea nimeni...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stargate89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2012 05:16)
Joined: 22 Sep 2011
Posts: 87, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 26-09-2011, 21:35:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scz..am am scris gresit lootul, era pe Rare, ideea este ca nu pot sa vad figurina in loot chiar daca ea exista, poate un GM sa intre pe char meu sa se convinga
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 10-10-2011, 15:30:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am trimis.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 10 October 2011 13:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery  


The time now is 29-04-2024, 01:18:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x