User
Pass
2FA
 
 

Probleme cu intrarea pe server

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message498
szaborobert21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2017 16:06)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: 70.6
Votes: 3

       
Post Posted: 05-04-2014, 00:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut tuturor,

-Numele meu pe server este ThE^bEsT(n.o.1),

si incerc sa intru pe drx.freakz.ro dar nu ma lasa pentru ca imi scrie ca trebe sa scriu parola pentru admin:

Evidence: |
|
\-/


*=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=*
*=-= Roll The Dice is active on this Server!
*=-= Type 'rollthedice' to start gambling.
*=-=
*=-= powered by http://www.fun-arena.com
*=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=*

* Parola invalida!
Kicked :"Pentru a te loga cu adminul scrie in consola "setinfo _drx ParolaDeAdmin" fara ghilimele."

-Nusht daca numa mie imi apare asa, sau si la altii, dar daca admini/ownerii poate sa-mi zica ca se se intimpla, si daca poate sa rezolveaza problema asta pentru mine as fi foarte recunoscator.

Multumesc, si bafta! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 05-04-2014, 01:20:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate ti-a bagat admin , daca nu , nu stiu de la ce e. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
szaborobert21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2017 16:06)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: 70.6
Votes: 3

       
Post Posted: 05-04-2014, 01:48:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar eu nici nam cerut admin, ce se intamla aici ? :/

Enjoy the little things in life, because one day you will look back, and realize they were the big things.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 05-04-2014, 02:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

atunci nu stiu, sigur erai pe numele ala? ia incearca sa intri cu altu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adrian97

[Freakz Addict]



Status: Offline
(since 12-10-2019 08:27)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 232, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 180.7
Votes: 13

       
Post Posted: 05-04-2014, 09:57:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovada ta nu este dovada clara. Sa folosesti copy/paste ca sa ne arati ce ai in consola nu este recomandabil. Ai fi putut sa modifici orice ai fi dorit tu, dupa bunul plac. Trebuia sa faci un print si sa postezi poza. In fine; daca intr-adevar nu blufezi, situatia ta, din punctul meu de vedere este foarte clara. Ai primit admin si nu ai introdus parola ca sa poti intra cu nickname-ul de admin. Pentru a te loga, scrii in consola: "setinfo _drx "parola" " (fara ghilimele). Daca, dupa cum ai zis si tu, nu ai primit admin, inseamna ca problema este de la server sau fondatorul a gresit ceva anume(ma indoiesc, dar nu este exclus). In aceasta situatia trebuie sa intervina, in mod evident, ViTAN ca sa te ajute fiindca noi ceilalti nu avem cum sa o facem decat explicandu-ti anumite lucruri. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ViTAN HOLYGUNS

[Account disabled]



Status: Offline
(since 01-02-2017 16:55)
Joined: 12 Mar 2014
Posts: 176, Topics: 25
Location: DRX.FREAKZ.RO

Reputation: -19.1
Votes: 4

 
Post Posted: 05-04-2014, 11:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca asta e 'un truc' pentru a afla o parola a unui admin e fail:)) imposibil sa-ti dea asa ceva, ai incercat sa intrii cu nume de admin.

DRX.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BooTz

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-08-2014 21:12)
Joined: 05 May 2013
Posts: 1592, Topics: 198
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 87

   
Post Posted: 10-04-2014, 08:29:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Posibil ca a intrat cineva de pe Pc tau pe sv. dar acel om sa fi avut admin pe sv. Uita-te aici :


"Pentru ca multe genii nu au habar cum sa scape de asa ceva,si multi nici nu stiu ce inseamna asta .. Asadar,cei care nu stiu nici macar cum se pune o parola in consola rog sa evite topicul si sa nu mai citeasca restul ca poate li se amesteca vreo cifra/litera in cap si ramane blocata ...

Va apare ceva de genul : "Info string length exceeded"

1. Intrati in cstrike/config.cfg si da-ti find (ctrl+F) cu setinfo,tot ce se va gasi sub forma setinfo _drx / setinfo _pw se va sterge
2. Intrati in joc,scrieti in consola iar setinfo _drx parola si conectati-va ... drx.freakz.ro

Am facut tutorialul ca sunt zilnic cativa care sa ma intrebe de ce nu le merge parola (Bineinteles,unii care nici macar nu stiu ce-i aia) si ma intreaba : "Mi-am rezervat nickul pe site si acum ma scoate ca cica imi trebuie o parola,dar ce parola ?"




Spoiler:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-06-2024, 07:30:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password