User
Pass
2FA
 
 

Proiect Fizica Fenomene Stranii

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message883
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 11-05-2013, 14:21:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut.Dupa cum spune si titlul trebuie sa fac un proiect la Fizica despre "fenomele stranii/paranormale etc." .
Bineinteles o sa va intrebati toti "Fenomene stranii-fizica?wtf?" ... Toti isi alegeau in clasa diferite teme .. planete,bombe nucleare si alte *****..am zis si eu "fenomene stranii" si profa .. "Ok" .

Nu,nu vreau un proiect de pe net sau sa.mi faceti voi proiectul.Vreau informatii despre fenomene stranii care au legatura si cu fizica(ma refer ca ar putea fi explicate prin diferite chestii legate de fizica:unde radio,etc.)

Ca sa va dati seama mai bine...vreau ca in acest proiect sa prezint 2 parti : Cea propriu-zisa de fenomene stranii,iar in a doua parte vreau sa prezint partea realista prin care s.ar putea justifica aceste fenomene.

Daca gasiti si videoclipuri este perfect.

Eu momentan caut,dar nu am foarte mult timp azi si maine fiindca nu sunt acasa decat o ora-2 pe zi.

Orice ajutor si chiar si alte idei ar fi bine venite.Proiectul trebuie prezentat luni -

EDIT : Am uitat sa mentionez..as vrea sa ma axez mai mult pe fenomele paranormale,legate de fantome si entitati deoarece alte fenomene cum ar Tringhiul Bermudelor au fost luate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  


The time now is 28-04-2024, 04:31:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x