User
Pass
2FA
 
 

Propunere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message867
raynman

[Sloter]



Status: Offline
(since 14-06-2013 14:25)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 72, Topics: 13
Location: Miercurea Ciuc,30km Vlahita

Reputation: 51.6
Votes: 3

Post Posted: 22-11-2011, 18:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O propunere pentru cei care cer admin

As propune ca de acuma adminele sa se dea pe 20 ore jucate si de cate ore poate sa tina omul respectiv redirectele deoarece multi playeri au primit admin cu 1 ora jucata



Care este de acord sa dea PRO
care nu este de acord sa dea CONTRA




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oeLLL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2012 08:42)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 35, Topics: 10
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -116.4
Votes: 9

Post Posted: 22-11-2011, 19:24:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fara suparare rayn stiu ca aveti ciuda pe mn ca jok bine si va fac =]]]] dar eu sunt total CONTRA propunerii deoarece : (Alex am sa vorbesc putin in locul tau)

1)Serverele FREAKZ momentan au nevoie de admini care sa tina redirecte !!
2)Dupa ce ajunge-ti cu comunitatea la nivelul pronionului sau laleaganelui,poate atunci alex va creea o asemenea regula !
3)Poi frate cand nu sunt adminii on cum a fost in cazul meu,nu ai 20 ore si faci cerere admin ti redirecte,dar ai 15 ore trebuie sa`ti dea respins ca nu ai 20 de ore si sa scape codatii basma curata??
4)Gandeste inainte de a face o asemenea propunere.


Deci cum am mai spus nu aveti un nivel destul de inapt pentru a accepta admini care au 20 de ore !


MS pentru intelegere.(Sper sa nu revi cu un reply rayn cu subiecte de ex : parerea ta nu conteaza,nu ma intereseaza ce zici )

Si nu doar Alex decide,sa vedem ce spun oamenii si sa luam decizia cea buna.

Va urez succes cu comunitatea.
By oeLLL<cs.crimes.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raynman

[Sloter]



Status: Offline
(since 14-06-2013 14:25)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 72, Topics: 13
Location: Miercurea Ciuc,30km Vlahita

Reputation: 51.6
Votes: 3

Post Posted: 22-11-2011, 21:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oeLLL wrote:
Fara suparare rayn stiu ca aveti ciuda pe mn ca jok bine si va fac =]]]] dar eu sunt total CONTRA propunerii deoarece : (Alex am sa vorbesc putin in locul tau)

1)Serverele FREAKZ momentan au nevoie de admini care sa tina redirecte !!
2)Dupa ce ajunge-ti cu comunitatea la nivelul pronionului sau laleaganelui,poate atunci alex va creea o asemenea regula !
3)Poi frate cand nu sunt adminii on cum a fost in cazul meu,nu ai 20 ore si faci cerere admin ti redirecte,dar ai 15 ore trebuie sa`ti dea respins ca nu ai 20 de ore si sa scape codatii basma curata??
4)Gandeste inainte de a face o asemenea propunere.


Deci cum am mai spus nu aveti un nivel destul de inapt pentru a accepta admini care au 20 de ore !


MS pentru intelegere.(Sper sa nu revi cu un reply rayn cu subiecte de ex : parerea ta nu conteaza,nu ma intereseaza ce zici )

Si nu doar Alex decide,sa vedem ce spun oamenii si sa luam decizia cea buna.

Va urez succes cu comunitatea.
By oeLLL<cs.crimes.ro


1.oELLL nu zic de tine eu ziceam de data trecuta cand erau 13 admini in total si tot se dadea pe redirecte iar unii nu aveau nici 5 minute pe server
2.Srverele FREAKZ stiu ca nau destui admini mai ales ca alecs a facut curatenie la admini
3.Si de demo ai auzit?si atunci codatii nu mai scapa
4.eu ziceam de o propunere pe viitor
5.oeLL u mai mult stai spec de cat sa joci si cand is eu pe server u esti spectator deci nu cred ca trebe sa am ciuda.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoLz112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2012 12:22)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 92, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 3

Post Posted: 22-11-2011, 22:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ia mai incetati amandoi,decizia o ia alecs si gata
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alecsoviki

[Playcs Romania]



Status: Offline
(since 13-11-2020 16:19)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 6986, Topics: 236
Location: Pe zona.

Reputation: 1528.8
Votes: 272

       
Post Posted: 23-11-2011, 08:17:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De aceea se fac cereri de admin un respectivul primeste pro si contra, iar cel care isi lasa parerea aprecieaza orele si redirectele active..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by alecsoviki, 23 November 2011 06:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-07-2024, 22:23:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password