User
Pass
2FA
 
 

Propunere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message415
Awkord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2018 15:18)
Joined: 10 Jan 2018
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 10-01-2018, 14:32:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma fratilor nu stiu parerea voastra dar a mea e urmatoarea : Timpul de asteptare cand esti omorat in PVP se mareste de la 30 de sec la 2 min si asa mai departe , sincer e o prostie ar trebuie lasat 30 de secunde indiferent de cate ori ai murit , strica tot farmecul PVP`ului , cine e campat oricum nu are altceva de facut decat sa astepte , eu unul nu suport dracovenia asta , si eu am fost campat de unul de lvl 90 si care e problema? Asta e viata , asta nu inseamna ca tre sa suport minutele impuse de joc , poate ma duce capul si il pacalesc pe "fraier" si scap , oricum e alegerea mea daca vreau sa fiu omorat in continuare sau pur si simplu pot si de unul singur sa dau logout si sa revin peste cateva minute daca e chiar insistent.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 10-01-2018, 16:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cand timerul de respawn pe retail va fi mai mic, il vom reduce si noi. Pana atunci, alt-tab is your friend.


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Awkord

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2018 15:18)
Joined: 10 Jan 2018
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 10-01-2018, 17:01:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mentalitate de turma frate , ai acolo un PM citeste`l linistit , si nu am zis "mai mic" , am zis sa ramaan mereu la 30 de secunde , poate am placerea sa ma bat cu 5 de acelasi lvl ca mine , poate le rup franele si ei mie , de ce ne stricam distractia? Nu de asta se cheama PVP? Daca aia de la Blizzard s`au gandit ei asa si au zis , hai ma frate cu versiunea care vine sa bagam timpul la respawn sa creasca , restu hop si ei ? Dupa cum am mai zis , poti sa faci cam ce vrei iar asta nu? atunci lasati totul ca pe retail si cu asta basta , asa e corect , am zis si eu mai sus , daca e cazul pot si eu sa astept ALT-TAB cum zici tu , poate vreau sa imi rup franele in continuare , de ce sa fiu limitat de o prostie de timp? Ala e farmecul jocului in pui mei , ati uitat cand stateati prin STV 2 ore la quest de 5 minute? ca era rupere pe pvp? dupa ce ca nu sunt prea multi playeri de alergat pe harta mai sunt si limitat cand dau de vro unu ,daca vroiam aberatii ma jucam pe retail sincer sa fiu nu pe un server privat , in fine oricum imi bat capul de pomana , hai multa bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Denim, 10 January 2018 15:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 11:48:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x