User
Pass
2FA
 
 

Propunere

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1769
Vali25

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2011 21:37)
Joined: 16 Aug 2011
Posts: 12, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 68.8
Votes: 2

 
Post Posted: 16-08-2011, 20:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am intrat pe server pe la ora 20 50 aproximativ cu nici 2 minute inainte sa se schimbe mapa.Nu acuz pe nimeni si nu dau nume ,dar votul nu era dat nici atunci ,a venit in ultimele 40 de secunde un vot de gen westwood vs dustyaztec.Nu vad pana acu decat problema cu votul insa nu asta e ideea ci propunerea mea.Propun ca pentru moment pana umplem servarul cu playeri stabili sa jucam numai harti clasice de gen dust2 inferno nuke si train ,poate si dustyaztec ca intra lume.Degaba pot tine eu 300 de redirecte daca intra o harta ca westwood si goleste srv-ul.Mi-am luat un pic puterile in seama si desi e contrar regulamentului am schimbat eu de pe westwood pe nuke32.

Propunerea mea ca sa o scriu aici sa se vada mai clar sunt asa : Doresc sa avem adminii instiintati daca se poate si sa se joace pe timpul zilei indiferent de cati sunt pe servar d2x2 sau alternativa d2_long si cand e mai plin d2,nuke,inferno si train asta pana obisnuim playerii sa joace la noi dupa vom trece si la restul hartilor ,iar seara de la 9-10 incolo sa jucam d2 *nolimit* si cand ne plictisim mai bagam un inferno sau tot asa sa le rulam dust2 inferno din simplu motiv ca sunt singurele harti pe care un counterist vrea sa le joace la o ora tarzie cand vine obosit si se pune sa se relaxeze la un cs.

Parerea mea stept un raspuns . PS : M-am grabit sa scriu acest articol si nu m-am uitat sa vad dac s-a mai facut vre-o astfel de propunere sau e chiar scrisa in regulament regula hartilor...CORECTATI-MA dac gresesc..! MS


I grew tired at the same
But one night pick my things
Told the one I love
I'll be back one day
Trough the fight,trough the pain
Booked a flight ,took a plane
Told her not to cry
I'll be back one day
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
++pepsi++

[CoCa CoLa]



Status: Offline
(since 05-07-2018 19:36)
Joined: 30 Jul 2010
Posts: 4589, Topics: 70
Location: Bucuresti;x

Reputation: 121.7
Votes: 36

 
Post Posted: 16-08-2011, 20:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred ca eu o idee buna dar merita incercat dar sa se joace si alte map nu doar dust2 nuke si inferno - macar 10 map si daca am tine red poate era alt cv.....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiCk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2011 20:33)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 396, Topics: 6
Location: rKo.FreaKz.ro

Reputation: 247.3
Votes: 18

Post Posted: 16-08-2011, 21:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e ok.. .. merg in timpul zilei harti de genu .. dust2 inferno train nuke mjolby kabul aztec(dustyaztec) cbble + seara tarziu cand sunt putini. .sau dim devreme.. se pot rula harti mici.. sunt destule.. informati si voi adminii sa citeasca topicul tau..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ma pierd in vise, pasiune si sperante
Si fac tot ce-mi trece prin cap.. inafara de gloante.
Stiu ca nu-ti trece prin cap, ce-s in stare sa fac,
M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
annya

[愛し ]



Status: Offline
(since 05-04-2020 21:11)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 4774, Topics: 15
Location: halfway to anywhere...

Reputation: 475.7
Votes: 27

Post Posted: 17-08-2011, 06:09:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa se goleasca serverul pe de_westwood?Cand ii intrebi ce harta vor westwood e printre hartile cerute de playeri!Daca stau de dimineata pana seara pe server as innebuni sa joc doar d2 si inferno Yawn Cand s-a bagat harta de_sunny putini o placeau acum e ceruta!In fine...voi ceilalti ce ziceti? -

What happens when he's your charming prince, but you're not his cinderella?







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vali25

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2011 21:37)
Joined: 16 Aug 2011
Posts: 12, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 68.8
Votes: 2

 
Post Posted: 17-08-2011, 13:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu doar am relatat o intamplare de aseara de la ora 9 seara sa zic 10 maxim si serverul s-a golut si unii playeri chiar unul in persoana pacat ca nu i-am facut print a zis ca pleaca de pe server daca nu se schimba mapa...Eu am pus doar ce am vazut ca fapt divers,da stiu poate e plictisitor numai d2 si inferno dar si playerii se plictisesc indiferent de cate harti bagi nu o sa stea nimeni in afara de admini sa le joace pe toate iar playerii se ruleaza.In timp ce playerii se ruleaza trebuie sa rulezi iar dust2 si inferno pentru ai pregati pentru o harta ca si kabul si westwood iar oricum si eu ma plictisesc dupa 2 harti de cs am 20 de ani sunt tanar si nu imi traiesc viata in fata pc-ului asa ca v-am spus opinia mea.Acum daca am dreptate sau nu voi stiti dar eu va spun ca dac am admin ,trebuie sa am si ce sa adminez si sa ma joc caci ,pana la urma couterul nu e un job e o distractie,dar cand joc fy_cluj cu 3v3 nu e nici o distractie .

I grew tired at the same
But one night pick my things
Told the one I love
I'll be back one day
Trough the fight,trough the pain
Booked a flight ,took a plane
Told her not to cry
I'll be back one day
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vecinu_lu_SicK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 20:55)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 221, Topics: 3
Location: United Arab Emirates

Reputation: 142.5
Votes: 5

Post Posted: 17-08-2011, 13:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum sa nu mai jucam de_westwood Surprise ...cum sa n-o mai umilesc pe annya? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<kid> | The.Game

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2011 11:41)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 412, Topics: 26
Location: New York City

Reputation: 148.6
Votes: 7

Post Posted: 19-08-2011, 09:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mi se pare ceva normal , eu sunt contra , trebui sa impui lucruri noi ca sa evoluezi nu sa ramai la aceleasi harti , este doar parerea mea , azi am ajuns de maine tin redirecte si incep activitatea v-am pupat .

E greu ca pustan singur sa reusesti ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 23-08-2011, 19:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu unu cand e d2 ies ca m-am saturat de ea. Jucatorii abituali de pe rko vor westwood..acum nush ce playeri erau atunci pe server..poate a fost o casualitate sa iasa mai multi de pe sv..deobicei westwood e full. Sau mai ma gandesc ca poate in timpul zilei au jucat de mai multe ori west (3-4 ori) si seara la ora care ai zis tu nu mai aveau chef sa joace iar west...


Last edited by royaltech on 27-09-2011, 18:32:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TaNkuLetz

[Keep The Vibe Alive]



Status: Offline
(since 27-11-2014 20:03)
Joined: 14 Jun 2010
Posts: 304, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 299.7
Votes: 7

   
Post Posted: 24-08-2011, 07:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro...nu suport hartile astea noi si pana si eu ies dupa sv cand se da la vot.Hartile clasice sunt baza:D


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sOulRipp3r, 06 October 2011 23:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-09-2024, 05:24:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x